reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Riba tak, na stałe wyjedziemy... moi rodzice mieszkaja w Holandii. Nie wiem co ja w tej Polsce jeszcze robię.. wiadomo jak się ma tu rodzine to jest jak w domu-dla mnie Polska to nie dom..
navijka moja tylko raz zassała kciuka jak zasypiała kiedyś, ale zaraz wypluła bo jej chyba nie posmakował... a tak to ssie piastke jak juz jest głodna, albo po jedzeniu-wtedy po jedzeniu wsadzam dyda, jak krzyczy że nie leci tzn. że jeszcze głodna.
Milusia wszystkiego co najlepsze!!! zdrówka-bo na nie niestety narzekasz, duzo usmiechu od Wktorka i duzo miłości od Darka (dobrze pamietam?:p czy pomieszałam?:)
Ola_ myslę że warto kupić.. ja Edytce czasami podaję esputocon wymieszany z koperkiem, wiesz jakie boskie bączki wtedy idą? ona nawet ich nie wymusza, śpi i idą same...
Natka. ja uż miesiąc mysle o kaszy, może być kuskus? bo innej nienawidzę i nie zbolałabym tego jeść..
weroneczka Ty pewnie zjadłaś jednego gofra... ja niestety wczoraj całą paczke i to jeszcze bardziej zgrzeszyłam niż bitą smietaną - polewałam je mlekiem zagęszczonym słodzonym...:zawstydzona/y: wstyd, wstyd:) zdrowiej zdrowiej...:)
Luzika a to masz to co ja... mnie kiedyś "ktoś" przechylił gwałtownie do tyłu (jak miałam 20 lat) i wsykoczył mi kręg na wysokości zapięcia od stanika... wtedy to był ból-o jezu.. (ale wolałabym ten niż ból brzucha po cesarce hehe), i do dzisiaj się z tym borykam, czasami to mnie tak łupie że katastrofa, ale da się żyć. zazdroszcze tego aerobiku:) ja codziennie teraz siedzę ze swoim prywatnym trenerem od ćwiczeń-pas masujący:)
O Niuunia to ekstra sprawa, takie imieninki to ja rozumiem:) na koncie u Edytki tez juz jest zdecydowanie więcej niż dwie moje pensje i Tobiasza z dwóch miesięcy... dzieci to są bardzo dobrzy "pracownicy", zarabiają w mig za ładny wygląd:p
własnie Bombusia, walnęłas sobie Desperadoska?:)

zdążyłam, mała się obudziła, tata zabawia, przebieranko i papu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie ja tylko na chwilke życzyć Wam przysżłam słonecznej soboty. Ja sie szykuje na wesele :) moze strzele foteczke to pokaze sie :)

Olu ja polecam Sab Simblex nam pomaga na baczki :)
 
Dzień dobry :-) u nas słoneczny dzionek choć obawiam się, że temperatura już nie jest tak optymistyczna :baffled: wczoraj gadali, że znów ma być taka paskudna zima :baffled: mała jeszcze śpi a ja zamówiłam ramki dla dziadków RAMKA Z GLINĄ GRAWEROWANA prezent na chrzest (1242275241) - Aukcje internetowe Allegro

Lilijanna
nie poszłam na golasa - wolałam rodzinie oszczędzić szoku :-D coś tam znalazłam ale zakupy siłą rzeczy muszę zrobić. Przykro mi z powodu ciotki a swoją droga jakby miała 100 lat to urząd napewno by jakąś imprezkę jej zrobił

Ciamajdka to racja z dzieciakami - do nich pasuje "nic nie robić a zarobić" he he :-D

Pajkaa mam nadzieję, że fotkę jeszcze strzelisz i się z nami podzielisz :-) udanej zabawy :-)
 
Riba-1 – znajduję tylko jedno określenie – wariatki :-D
Ciamajdka – a zawsze piąstka w buzi Dytki oznacza, że chce jeść? Bo Ada po prostu się tak swoją rączką bawi, ale jakby dała cyca to oczywiście wydoi, a to by nie był jeszcze czas karmienia :dry:
Pajkaa – udanej imprezy do białego rana i czekamy na fotkę ;-)
Niunnia – fakt o imprezie z urzędu nie pomyślałam, ja na zakupy jutro jadę, normalnie boję się, że będę jak dzikus po tych sklepach latać, wypuszczona z buszu po dwóch miesiącach :-p
Luizka4don – a co to jest? :sorry2:

Z cyklu FACECI: prasuję wczoraj ciuchy Ady i mówię mu, że Ada wyrosła już z 62, że praktycznie te ciuchy idą już do kartona i muszę dokupić śpiochy na 68 i że koleżanka z forum podała fajny link na co A.:
"Kurczę Ona tak rośnie, a ja zamówiłem śpiochy mam nadzieję, że wstrzelę się w rozmiar" - szok zamówił śpiochy bez konsultacji ze mną! :szok: Pytam jaki rozmiar zamówił, odpowiada 68. No cóż słucha mnie jak cholera :baffled:
 
Hejka!!
Ale dzis jestem zabiegana, do miasta musiałam jechać, tatus sam z synkiem został i zwalił mu wieeeelką koope, kochane dziecie, wie kiedy rąbnąć klocka:):-D
PIwo wypite prawie jednym chaustem, ale mało było:-p:zawstydzona/y:ale synek poszedł spać o zgrozo o 23.30:szok:, bo oczywiscie przespał prawie cały dzień :angry:mimo, ze starszy brat go wybudzał, no nic sie nie da zrobić jak Alan chce spać to zadne głośne rozmowy, zadne TV, zadne swiatło mu nie przeszkadza:wściekła/y::no:!

luizka nie pomoge, nie miałm nigdy opryszczki:)
navijka ale kusisz wczasami w Portugali, no dobra to Adi Ci jeszcze okna obskoczy za taki wypoczynek, a dobry jest w bieganiu po parapetach niczym jego tatus, se wychowałam chłopaków jeszcze jeden mi został:-D
Lilijanna to piekny wiek miała ciocia i ciekawa jestem ile naprawde miała lat???
Niuunia, a Ty załuj , ze nie poszłaś z lećka rozebrana na tą imprę, moze Twój portfel byłby grubszy od skarbonki córci:-p:-D
riba a Ty widzę lubisz bardzo różniaste gadżety;-)
Ciamajdko to Ty sie wyprowadzasz z POlszy:szok:ooooo no ale jak tam ma Wam byc lepiej to pewnie masz racje:happy2:
Olu ja podaje herbatki na "bączki" i czasem kropelki sab simplex, pomagają, choc moje dziecie od dawna nie płacze na brzuszek, jak regularnie pije herbatki Hippa:tak:
Pajka dawaj foty ale juz:-p

Mój M dzis jedzie oglądac samochód do faceta, jak nie kupi to sie opije drugim Desperadosem z zalu,:-p bo aktualnie jesteśmy bez fury:angry:wiec "noł koments" jak jest zajefajnie jeździć ciągle MPK:wściekła/y::baffled:
Mój Alanek nie ssie palcy, ale jak leży na brzuszku to piąstki wcina ze smakiem:-Daż mlaska:-p!
Ja siedze na BB a M zmywa naczynia:szok::szok:chyba zawału dostane:confused:pewnie sie stresuje kupnem auta, bo jedzie z kolegą ekspertem od tych spraw wiec jak tamten powie"nie kupujemy" to znaczy,ze dooopa blada:baffled:!
U nas dzis zimno, zero słońca, a nie wiem czy maluch nie dostaje katarku, bo on ma cały czas sapkę, ale sapke to moze dziecko miec długo tylko dzis jakby gorzej oddychał, musze zaobserwować, choc Fridą za duzo nie sciągam niz zwykle hmmm?:shocked2:
Mamuski, których dzieci były chore, co podawałyscie maluchom za leki????
Dobra spadam robic obiad, tzn. wczorajsze spaghetti będzie tylko makaron dogotuje:-p
 
No i dupa wrr...nie dosc ze ja opryszczka to maly chory nie wiem czy z powietrza czy od tesciowej bo od 2 dni chora;/ maly jak narazie 37,3 zapchany nosek i troszke kaszelek:(


narazie odciaga gruszka i kupilam masc majerankowa pod nosek. i zobacze jak goraczka podskaczy to czopek:(
 
luizka ja ci moge polecić VRATAZOLIN ,na opryszczke ,
szkoda że kolejny szkrab chory, podaj mu może dodatkowo wit c, poniżej pisze co ja dawałam małemu

bombusia ja na początku tylko wit c 2/4 krople potem gdy zaczoł kaszleć doszło

wapno sanosvit 1/1,5ml
eurespal/pulneo/ 2/2,5 ml -p/zapalne
clemastinum 1/1,5 ml na noc

jak doszedł kaszelek drosetux 2,3 /2,5ml
po tych syropkach dzieci są senne zazwyczaj głównie po clemastinum , ja sobie o tym zapomniałam podałam małemu przed jedzeniem i bidok nie zdążył pojeść bo zasnoł

krople do noska NASIVIN SOFT, homeopatyczne EUPHORBIUM , i woda morska na zmiane no i ściagałam Fridą która nie dawała rady i pomógł wereszcie kakarek :) i masc majerankowa
gorączki nie było więc obeszło się bez czopków , które wole dawać bo przy tej ilość syropów kolejny jakiś syrop p/gorączkowy to już przesada

i wysoko główke warto dawać, pod materac dobrze jest połoyżc jakas poduszke

i nareszcie widać poprawe , a katarek u takich dzieci może się utrzymywać ok 3 tyg,

zdrówka dla dzieciaczków

pogoda sie robi może jutro już jakiś spacerek zaliczymy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry