reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ciamajdka - to macie zamiar na stale do Holandii wyjechac?? ale Ty masz tam rodzicow, prawda?? nauczysz sie jezyka, zobaczysz. nie ma lepszej szkoly niz przebywac w danym kraju. mi zaden kurs w Pl nie dal tyle co pobyt tu.

martatt - witaj :-), ja tez mam nadzieje, ze nie bralam udzialu w tej klotni... :zawstydzona/y:
a Twoja dziecina, naprawde duza - chyba najwieksza wsrod sierpniowek??
navijka - swietna sprawa z tymi jezykami. dzieciaki niesamowicie szybko sie ucza. mam znajomych, ktorych dzieci w 4 mowia, bo i rodzice i dziadkowie innych narodowosci sa.
Pajko - baw sie dobrze jutro :-)
Milusiu - sto lat kochana!!!!!! i oczywiscie zdrowka :-D swietny pomysl na prezent, ja tez zawsze cos wymyslam - ostatnio kupilam ta mega wielka kartke z zyczeniami i w srodku powklejalam 40 malych kopert i w kazda wlozylam 10 zl :-)
Olu - my dajemy Sab Simplex, ale jak juz pisalam, dajemy od urodzenia, i nie mielismy dotychczas kolek. mylse, ze warto kupic skoro M do D jedzie.
navijko - nasz wklada piastki do buzi i ssie. nie czesto, ale wtedy gdy jest glodny, a nie ma smoka.


a ja ciasto juz zrobilam, 2 pokoje posprzatalam. jeszcze lazienka zostala, ale to juz jak maly zasnie. jutro reszta mieszkania. ooo maly zaczyna marudzic, zamyka juz oczka. chyba trzeba isc kapac i lulu... :-)
 
reklama
No to dziewczyny zapraszam do Wrocławia-miasto ma swój urok-szczególnie wieczorem:tak:
Pajkaa-masz rację-moja mała to straszny leniuch-w odróżnieniu do starszej siostry:tak: I podnosi głowę wtedy kiedy chce:sorry2: Szalonej zabawy na weselu:tak:
Milusia-trzymaj się i kuruj bidulko:blink: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-)
Ola-ja używam Sab Simplex-u nas działa:tak: Choć jeszcze niedawno wątpiłam w niego:blink:
Navijka-mojej się zdarzyło kilka razy ssać palec... A smoczka dalej nie chce znać:dry:

Mała zasypia przy suszarce-tatus nie ma cierpliwości:sorry2:



 
kasia 181 może być :rutinoscorbin , wit c , oscilococinum homeopatyczne , na gardło taleki do ssania HOMEOGENE , tantum verde, syrop Stodal , apap,
herbata z malin ,s yrop z cebuli , płukać gardzło w szałwi , woda z solą ale nie przesadzać żeby nie przesuszyć gardełka, herbata z sokiem malinowym
ja własnie na obecna chwilę to wszystko po trochu pałaszuje , niestety niewiele pomogło więc dołożyłam bioparox bo akurat miałam w aptezce domowej
ZDRÓWKA !

MILUSIA sto lat !!!

i zdrówka !!!!!!!!!

kasia 2506 mnie się Wrocław bardzo podoba , jeżeli miałabym się gdziueś w życiu przeprowadzac to zawsze mówię , że to jest albo WROCŁAW albo gdzieś nad naszym morzem ,
no i macie mnóstwo fajnych sklepów , obecnie mam na myśli meblowe , :) nawet tydzień temu tam byłam w galerii wnętrz DOMAR , :)
pajka udanej zabawy i nie martw się o małego będzie mu dobrze z babcią , no bo niby z kim najlepiej

ola spróbuj podać esputicon , naprawde nie masz się czym martwić , ten lek jest juz długo stosowany , sab simplex może warto kupić skoro mąż tam będzie , ja nie korzystam esputicon doraźnie nam wystarcza , ale sab simplex kupiłam i niech sobie jest , w razie jak nie wykorzystasz może komuś odsprzedasz

a do menu może warto jednak wprowadzic coś innego ja często jem bo lubie i wiem że to malemu tez służy pulpety w sosie koperkowym z ziemniaczkami i kaszą , kasza bardzo dobrze działa na jelitka
zmykam spać , może dzisiaj coś pośpie
doranoc
 
Ostatnia edycja:
Witam stare-nowe mamuśki śierpniowe! Lekko się zagubiłam :-D

Ciamajdkoa jakże gofry z bitą śmietaną, poza tym mojemu M tak smakowały że dziś do naleśników ubił znowu śnieżkę i była powtórka z rozrywki. Poza tym zdrówko mojego Synia ok, za to ja nadal z wielkim zapchanym nochalem chodze. No cóż!
Twoja Córa tylko dzień starsza a już takie triki z obracaniem zna no nie podaga.

riba e to nieźle z tymi studiami. W sumie ja też jak musze to robię wiec pewnie w niemczech studiowałabym sto lat! Poza tym tęsknię za studiami. Teraz robie podyplomowe ale to nie to samo co dzienne normalne studia, całkiem inne życie. Ehh... A Tobie życze powodzenia i ukończenia studiów w Twoim terminie :happy2:

kassia181 złobek wg mnie jak najbardziej, ale zalezy kiedy chcesz tam Nikole zostawić? A już wiem od marca. To w sumie jeszcze dużo czasu masz na zastanowienie.

kasia2506 u nas rano codzień kupa po pachy więc rozumiem doskonale. Czym pierzesz plamy z gówienka?


Bombusiu znów nowy avatarek i cięzko Cię poznać =) Ale fajnie że już masz na weekend posprzątane. Ja jutro będę walczyć.

martatt a dlaczego się obraziłaś jeśli można wiedzieć? a już wiem! No to witaj spowrotem niedobra Ty :-D:-D:-D

Ola nie pomogę bo u nas nie ma problemu z kolką ale dziewczyny pisały że lepiej bez kropelek.

Oh chyba wezmę szybki prysznic i zmykam spać. Niby śpię z Malym do 10 ale te nocne przerwy dają w kość, bo to nie to samo co nieprzerywany sen. Marzę o całej nocy przespanej.
Dobrej nocki babeczki!
 
Hejka dzien w miare spokojny:) O 18.30 poszlam na aerobik heh dal w kosc po takiej przerwie od ruchu ...ale odrazu lepiej sie czuje:) bede chodzic 3 razy w tyg :)plus silownia kiedy bedzie czas. Maly zostal z tatusiem jak przyszlam to dostal amku (moje sciagniete mleczko) i zaliczylismy wspolna kapiel!!ahh cudowna sprawa a maly to sie hihotal tak mu sie podobalo:))Teraz grzecznie spi w lozeczku a ja proboje nadrobic dzisiejszy dzien..a dzis duzo tego!!!

Bombusiu
- sliczny nowy avatarek:)mmm desperados tez bym sobie wypila;p

Ciamajdko- moj taki cwaniak ze woli na raczkach buju buju a nie w bujaczku:0
gratulacje dla Edytki za nowa umiejetnasc:) a ten kreg boli mnie od 4 lat
przy dluzszym pochylaniu a teraz sie nasilil i od tego az bole glowy ...

Marulko ,Natka,Milusiu
- Zdrowka!!!

Kasia- ja jak blam ala mialam to samo tez nie pamietalam i niby to bylo na tle
nerwowym u mnie moczenie w nocy trwalo gdzies do 10 roku zycia ;/Takze
najlepiej wybrac sie do lekarza jak bedzie to jeszcze trwac

riba_1
- o ja whisky z cola moj ulubiony trunek ale jakos boje sie
narazie:(

naVijka- u nas wlasnie to samo z rozmiarami ja nawet nieraz na 71 zakladam i
sa dobre.Moj łobuz tez ssie paluch i cala piastke jak juz glodny jest.

martat
t- witaj:)

milusiu
-Najjjj lepszego
 
Już wróciłam - ale zmęczona jestem okropnie. Mała była grzeczna ale usnąć nie mogła tam - zresztą co się dziwić jak się drą (bo inaczej się tego określić nie da) ale teraz w domciu usnęła :-)

Bombusia ja sama z małą byłam - tatusia nie ma z nami - taka słomiana wdowa jestem :-(

Ciamajdka
wyrwanie się przydało - choć nic ze smakołyków na stole nie mogłam jeść :baffled: mała zarobiła za to na pampersy :-pgeneralnie w jej skarbonce jest więcej niż w moim portfelu :-D

Pajkaaa udanej zabawy na weselu :-)

milusia
kochana wszystkiego najlepszego, a przed wszystkim dużo zdrówka. Pomysł na prezent bomba! Tobie też życzę udanej zabawy :-)

navijka moja palca nie ssie za to na ssaniu rączki ją przyłapałam :-p
 
Bombusia, Kasia2506 – dałyście radę wyluzować? Maluchy pozwoliły? ;-)

Riba_1 – matma? Poezją? Cóż za poczucie humoru :-p Ja na szczęście jestem tak pół na pół, ani geniusz z matmy ani humanista, ale też nigdy nie miałam z jednym i drugim większego problemu o ile nie kazali rozwiązywać zadań na szóstke :-p
Kassia181 – będzie dobrze, teraz coraz więcej osób tak robi, bo jak tu inaczej wyżyć? Ja po cichu liczę, że ponownie będę w ciąży, plus jest taki, że oprócz etatu mam społkę z siostrą i mogę ją ciągnąć z domu ;-)
Pajkaa – jejciu mi by się taki jeden dzień spania przydał :dry:
Martatt – witaj :tak:
Niunnia – i w czym poszłas? Na golasa? :-p
Milusia83 – to zdrowiej kochana i wszystkiego co sobie zamarzysz z okazji urodzinek ;-)
Ola_ - niemiecki Sab simplex, jest rewelacyjny, wielu moich znajomych używalo i działanie natychmiastowe, :tak: ja mam kupione, ale póki co używać nie było potrzeby
Navijka – moja smoka to wcale, paluszki bardzo chętnie, kciuka od kilku dni też sobie wkłada i widać, że musi smakować, ale ja nie pozwalam za dużo, bo sama miałam z tym problem w dzieciństwie :zawstydzona/y:

A my dzisiaj na pogrzeb ciotki A. W końcu wszyscy się dowiedzą ile tak na prawdę miała lat, bo od pięciu obchodziła 100 bo się nie chciała przyznać :-p Więc rodzinka na zapas. Większość obstawia 98, zobaczymy :-D
 
reklama
Luizka - fajnie masz z tym sportem. :-) mi zostaje tylko basen raz w tyg, M za duzo pracuje i nie mialabym z kim malego zostawic. Whisky z cola to do sniadania moglabym pic hehe :-)
Lilijanna - hehe wlasnie - poezja :-) wyobraz sobie - 4 dziewczyny, cala 3 i 4 klase w liceum, spotykajace sie raz w miesiacu, na noc kolejno u kazdej :-) i rozwiazujace zadania cala noc :-D:-D:-D uwielbialysmy to.


a u mnie juz pralka i zmywarka chodza. ja pije sobie poranna kawke, a moi mezczyzni jeszcze spia :-) tak sie ciesze, ze M ma dzisiaj wolne. trzeba posprzatac do konca i na zakupy. a ja znowu jakis gadzet wypatrzylam :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ide kupic foremki do ciastek w ksztalcie cyferek :-) na urodzinki malego goscie beda wcinac "jedyneczki", a potem "dwojeczki" itd.
Milego dnia Mamuski:-):-)
 
Do góry