reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Martatt-ja też Cię pamiętam:tak: No właśnie o co się obraziłaś?;-)
Pajkaa-ale pospałaś:szok::-) Wiesz z tą główką to jest tak, że ona też podnosi jak jest na naszej klatce piersiowej albo brzuchu, natomiast na twardym nie chce:baffled:
Bombusia-przyślij mi tutaj Twojego synka to może i u mnie posprząta;-):cool2:
Kassia-ja też wracam do pracy, ale na pół etatu-dokładnie 6 marca:tak:
 
reklama
o w morde jeża już nas przebranżowili hi hi:-p ja tylko na szybkiego wpadam - zaraz spadamy na imprezkę "u cioci na imieninach.." :-D pewno z moją beksa za wiele się nie zrelaksuję no ale dzikusować nie mam zamiaru :-p a poza tym jak na kobietę przystało - nie mam w co się ubrać :baffled: :-D

martatt pamiętam tą kłótnie :-p ale udziału w niej nie brałam - witaj ponownie i duża ta Twoja niunia :-)

Pajkaa
coś tam wczoraj widziałam chyba o "stychnięciu" czy czymś takim pytałaś - u nas mówi się "przesunięte"

Kasia moja też tak najczęsciej podnosi główkę

Kurde nadrobie Was później albo jutro. Buziaki :*
 
martatt witaj po "latach" :-)......duuuzą masz córcię, fajnie, ze w końcu sie za nami stęskniłaś, bo my b.fajne dziouchy jestesmy:))):-D
Pajko ojjj to masz racje i mądrze zrobiłas wysypiając sie, jutro na weselu bedziesz wypoczęta tylko tańce i laktator, tańce i jedzonko:):happy2:
Niuunia miłej imprezki Wam zycze, oby Wasze słoneczko dało pojesc i wypocząć rodzicom:tak:
Kasia2506 chetnie Ci podeslę Adrianka, ale w zamian oprowadzisz go po Waszym pięęęknym Wrocławiu, :-pwiem, ze jest piekny, bo oglądam 'Pierwsza Miłosc" i tam jest kręcony serial i są sliczne widoki, nie byłam , ale kurna pojade kiedys:angry::wściekła/y::sorry2:!
 
Dzięki za miłe przywitanie :) no duża kobitka z niej, duża:)
Bombusia to ja się z Tobą zabieram do tego Wrocka bo też oglądam Pierwszą Miłość (zaraz będzie, ciekawe co ten Artur zrobi tej biednej Berenice...) i też jestem zachwycona jego urokami:)
oho, mój Aniołek się budzi.... jeszcze tu wrócę :p
Fałszywy alarm- monio wypadł, dziecko śpi :)
Niuunia- już wiem o co była ta kłótnia, któraś z dziewczyn sugerowała mi, po tym jak powiedziałam że jestem święcie przekonana, że będę miała chłopaka i koniecznie musi być chłopak i już, że pewnie nie będę kochać córeczki- jeśli będzie. No i się zbulwersowałam.. Miałam rację- bo kocham nad życie:)

Pajko, Olu i Kasiu oczywiście witam Was i fajnie znowu Was czytać:)
 
kassia181 tez bym chciała mała oddać do żłobka, ale u mnie w mieście nie ma... a obcej babie nie oddam, nie będzie mi dziecka chowac jakiś babsztyl-nawet żeby najlepsza i najmilsza była to NIE!! jestem zazdrosna... jak nie pójdzie do żłobka to ja zostaję w domu..nie byłam jeszcze przeziebiona teraz jak karmię(i oby nie), więc niestety nie pomogę:/
Pajeczka noo Ci powiem kochana, że dzisiaj to dałaś czadu ze spaniem... ja mimo że w nocy nie pospałam, to się trzymam równo i spać mi się nie chce, czego nie można powiedzieć dziś o moim dzieciu...
martatt kojarzę Cię:) zmieniłas teraz zdjęcie, ale po avatarku Cie poznałam. przyznam że zajrzałam do historii o co kłótnia poszła, i nie kojarzyłam jej... ale co tam-najwazniejsze że masz super córeczke i że wróciłaś.. pisz pisz i jeszcze raz PISZ!:)
Niuunia fajnej imprezki Ci życzę, sie wyrwiesz kobieto z dzieciem bo z dzieciem ale zawsze to cos:p pooglądasz jakies gębule:)
Bombusia Wrocław jest czadowy, to miasto to sam klimat, nic dodać nic ująć...:)


kurde, jeść mi się chce... smażę kuraka, pomysł na obiad, w sosie śmietanowo-ziołowym...
 
pajkaa ale ci dobrze ze zostajesz z Sebusiem. ja niestety nie moge sobie na to pozwolic i musze wrocic do pracy. mam nadzieje ze jakos to sie ulozy.
.

Kasiu ja w trakcie wychowawczego chce zajsc w drugą ciąże:) wiec pewnie pobede troszke dłuzej w domu :)
pewnie zrobie tak, ze potem w domu bede jak drugie dziecie bedzie mogło isc do przedszkola:)Ja sie bardzo ciesze, ze mam taką mozliwosc zostaćz dzidzią, no ale to dzieki mężowi bo gdyby on nie łapał kilku prac byłoby kiepsko. Woli wziać kilka zajec ale zeby jedno z rodziców było z małym niz oboje pojdziemy do pracy i maluch wychowywany bedzie porzez nianie. A trafić na dobrą nianie to masakra.


Pajkaa-ale pospałaś:szok::-) Wiesz z tą główką to jest tak, że ona też podnosi jak jest na naszej klatce piersiowej albo brzuchu, natomiast na twardym nie chce:baffled:

Kasiu wydaje mi sie, ze masz leniwe dziecie jak moj :p podnosi wtedy iedy ma na to ochote :) i jak cos ją interesuje:) a pytałaś pediatrę??

Pajkaa[/B] coś tam wczoraj widziałam chyba o "stychnięciu" czy czymś takim pytałaś - u nas mówi się "przesunięte"
*


to ni ja pytałam :p

Pajko ojjj to masz racje i mądrze zrobiłas wysypiając sie, jutro na weselu bedziesz wypoczęta tylko tańce i laktator, tańce i jedzonko:):happy2:
[:!


oj powiem Ci gorzej z jedzeniem wiem, ze oni mi tam rzygotowali cos dietetycznego :) także Sebus nie bedzie cierpiał :) alkoholu nie pije wiec nie mam problemu :) ale juz tesknie za moim szkrabem :( boje sie go zostawic u mamy :(

ja ide sie szykować na jutrzejsze wesele maseczki i te sprawy także dziewczynki odezwe sie dopiero w niedziele:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
CZeść kobietki, przepraszam, że nie piszę, ale ostatnio jestem wiecznie chora, co i rusz wydaje mi się, że zdrowieję, a tu znowu wczoraj 39 stopni, a goście poprzychodzili bo skończyłam 27 wiosnę (w sumie jesień), a ja się snułam i dopiero gdy zmierzyłam temp okazało się, że mam 38, 5 potem już było gorzej.....dzisiaj czuję się całkiem dobrze, a jutro wesele i nie wiem dalej czy pójdę:( ale wiadomo prezencik damy w sumie to kasiorkę rozmieniamy 500 zł po 10 zł, każdą 10 zawijamy ozdobną tasiemką i taki zestaw do pudełeczka:)
kurcze może w niedzielę wszystko nadrobię, życzę wam zdrówka
 
Milusiu słońce w takim razie wszystkiego Naj Naj Naj z okazji Twojego Święta - przede wszystkim dużo miłości, radości i miliona powodów do uśmiechu na codzień!!! oraz..... dużżżżżżżżżżżżżżżo zdrówka
co do prezentu to fajny pomysł z tymi 10cio złotówkami

Martatt pięknie rośnie twoja malutka; co do kłotni to też nie pamiętam, mam nadzieję że w niej nie uczestniczyłam;)

Navijko ja zawsze chciałam mieć dwujęzyczne dziecko..:) znam parę gdzie tata jest ANglikiem mama Polką, tata mówi do dziecka po angielsku mama po polsku, dziecko odpowiada tacie po angielsku mamie po polsku;)
ja z racji mojego zawodu mam zamiar mówić, a potem uczyć maleństwo angielskiego i hiszpańskiego, czasem mówię do niej po angielsku już teraz i o dziwo jest zainteresowana;)

Bombusia, Martatt ja też przyznam się że oglądam Piewszą Miłośc (w zasadzie teraz przy malenstwie to moj jedyny serial), ale dzis jest mecz wiec filmu nie ma buuuuu

Pajeczko wybaw się dobrze na tym weselu, za mnie też;) bo ja to tylko w domu siedzę...

W niedzielę mój kochany M. wyjezdza na pare dni... nie wiem jak sobie dam radę sama... do tej pory zawsze bylismy razem.. a malutka nie spi zazwyczaj pół nocy... boję się... M. zaprosił na ten czas do nas swoją mamę, ale boję się że przez to będzie jeszcze więcej nerwów... bo jak mała będzie miała w nocy koleczkę, będzie płakać to ona mi jeszcze będzie siedzieć... nie wiem jak to będzie... mam nadzieję, że jakoś dam sobie radę.

Kobietki mam pytanie... co używacie na koleczkę... Niestety ta przykra przypadłość nie ominęła mojej kruszynki...
Pani dr przepisała mi probiotyk BioGaia oraz przy dużych bólach Espumisan...ale boję się trochę takiemu małemu dzieciaczkowi podawać leków typu Espumisan... niby jest zupełnie bezpieczny.. no tak, a jak za parę lat okaze sie ze jednak nie jest.. jak to bylo w przypadku wielu leków...
maż wyjeżdza na parę dni do Niemiec i nie wiem czy mam kupować ten SaB SImplex.. czy to jest warte??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Navijko moja nie ssie palca, ale czytalam o tym ze wcale to nie jest takie zle... dziecko ssie palca zamiast smoka..
Kasiu najlepiej domowe metody lub zadzown do lekarza ...:) niestety ci nie pomoge
moze cos homeopatycznego
 
Do góry