reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

ale sie wkurzylam- zamowilam ubranko do chrztu w rozmiarze 68 a dostalam rozmiar 74. ciekawe czy facet mi wymieni( pewnie na moj koszt- jestem wsciekla bo zostalo poltora tyg do chrztu a tu takie cos).

pajkaa u mnie jest tak ze przed wizyta idziesz do takiego specjalnego pokoju w ktorym jest pielegniarka i ona wazy , mierzy i wpisuje do ksiazeczki. moja wazy 5500
 
reklama
ale sie wkurzylam- zamowilam ubranko do chrztu w rozmiarze 68 a dostalam rozmiar 74. ciekawe czy facet mi wymieni( pewnie na moj koszt- jestem wsciekla bo zostalo poltora tyg do chrztu a tu takie cos).

pajkaa u mnie jest tak ze przed wizyta idziesz do takiego specjalnego pokoju w ktorym jest pielegniarka i ona wazy , mierzy i wpisuje do ksiazeczki. moja wazy 5500

No to strasznie duza Twoja córcia.Ja zamówiłam 62.a facet jak sie pomylił powinien wymienic i jak najszybciej dosłac.
 
Kasia powinien wymienic na swoj koszt bo to jego wina.
a u mnie nie waza masakra :(

mam nadzieje

rozalka no jest duza- spiochy juz na 68 zaczela nosic bo te 62 juz bardzo opiete na nia sa. ale wiesz rozmiar rozmiarowi nierowny bo niektore body to na 56 sa jeszce dobre takze rozmiar rozmiarowi nierowny
 
Cześć słoneczka,
melduję, że jestem, zaglądałam co jakiś czas do was, ale nie miałam siły odpisać, choróbsko mnie ścięło na całego...od teraz będę z wami na bieżąco....Mam nadzieję, że nie chorujecie, ja po zapaleniu ucha, zatok i gardła myślałam, że zwariuję. Odpukać Wiktorek jest zdrowy. U nas oprócz tego, że ja chorowałam wszystko w porządeczku. Mieliśmy mieć chrzciny 3go, byliśmy u księdza, wszystko załatwiliśmy, ale moja choroba niestety zadecydowała, że chrzciny będą 10tego, teraz już dochodzę do siebie, ale na załatwianie ubranek, jedzonka na imprezę, gotowania nie mam jakoś ochoty, tym bardziej, że zapomniałam o ślubie 2go na, który idziemy..... Trzymajcie się kochaniuchne, zdrówka wam życzę i ładnej pogodyyyyy

Aaa Wiktorek waży 6600
całuski dla wszystkich
 
Cześć słoneczka,
melduję, że jestem, zaglądałam co jakiś czas do was, ale nie miałam siły odpisać, choróbsko mnie ścięło na całego...od teraz będę z wami na bieżąco....Mam nadzieję, że nie chorujecie, ja po zapaleniu ucha, zatok i gardła myślałam, że zwariuję. Odpukać Wiktorek jest zdrowy. U nas oprócz tego, że ja chorowałam wszystko w porządeczku. Mieliśmy mieć chrzciny 3go, byliśmy u księdza, wszystko załatwiliśmy, ale moja choroba niestety zadecydowała, że chrzciny będą 10tego, teraz już dochodzę do siebie, ale na załatwianie ubranek, jedzonka na imprezę, gotowania nie mam jakoś ochoty, tym bardziej, że zapomniałam o ślubie 2go na, który idziemy..... Trzymajcie się kochaniuchne, zdrówka wam życzę i ładnej pogodyyyyy

Aaa Wiktorek waży 6600
całuski dla wszystkich

Milusia a w domu robicie chrzciny?? my w restauracji robimy :) no i też ide sie "bawić" na wesele 2 października:p
dobrze, ze juz choroba odpuściła i Wiktorek to juz duży chłopak :)
 
milusia dobrze ze choroba odpuszcza. m tez chrzcimy 10 pazdziernika ale obiad robimy w restauracji.
a Wiktorek to duzy chlopak- moja Nikola wazy 5500.
 
mam nadzieje

rozalka no jest duza- spiochy juz na 68 zaczela nosic bo te 62 juz bardzo opiete na nia sa. ale wiesz rozmiar rozmiarowi nierowny bo niektore body to na 56 sa jeszce dobre takze rozmiar rozmiarowi nierowny

To fakt.Wczoraj załozyłam małej góre od dresu 74.


My tez chrzcimy 10 i obiad w restauracji.
 
Cześć :-)

Nie było mnie troszkę, kiepsko jak widać z moją organizacją pracy i czasu... Postaram się już teraz być na bieżąco, bo tęskno mi za Wami ;-)

Szymon grzeczny, marudzi tylko wieczorem, jak jest śpiący. W nocy budzi się dwa razy :-) W dalszym ciągu ropieje mu oczko, mamy nowe krople przepisane przez pediatrę, mam nadzieję, że pomogą...

Przed chwilką pożegnałam gości (Rodzice + siostra), uspałam Małego, skończyłam gotować krupniczek :-)

Widzę, że weekend 9-10 października oblegany przez chrzty :-) My mamy w sobotę 9 października :-D Kupiłam już ubranko, zostały jeszcze tylko butki :-)

Ale Wasze "Maleństwa" już dużo ważą :-) Mój narazie 4200...

Pajko, co do wagi, to u mnie ważą na każdej wizycie, poza tym kupiliuśmy sobie wagę dla niemowląt, więc pod kontrolą na bieżąco :-)

Miłego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
pajka a ja zawsze proszę o zważenie maluszka , a w ndz z ciekawości weszłam najpierw na wage ja potem dołozyłam sobie jeszcze Gabrysia i wiem że ma teraz orientacyjnie jakieś 6 kg :) , ostatnio u lekarza na szczepieniu miał 5300 (10/09) więc przybiera :)

milusia współczuje przeziębienia ,ale dobrze że już lepiej i udanych zakupów , mnie tez coś rozkłada nie wiem co by tu już móc sobie zażywać , narazie wcinam tabletki homeopatyczne na gardło bo boli

alaa ja 3 razy czułam ,że musze pomóc małemu i dałam mu ten ESPUTICON i zadziałał , sab simplexx tez mam ale słyszałam że jego trzeba stosować regularnie ,a esputicon właśnie w razie potrzeby, w każdym razie my na szczęście nie potrzebujemy tych leków zbyt często
 
Ostatnia edycja:
Do góry