reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie
Z tymi herbatkami to indywidulana sprawa, ja podawałam na zmianę rumiankową i koperkową bo karmię butelką ale maly po tym miał jeszcze gorsze gazy, budził się z preraźliwym płaczem, w końcu w sobote wieczorem pojechalismy z nim do lekarza, kazał zmienic mleko i żadnyh herbate bo one wlaśnie wzmagają bąki, tylko woda przegotowana. Wprowadzamy stopniowo Bebilon Pepti ale chyba jest malo sycący w porównaniu do Bebika bo maly nie zasypia po nim.
No to popisałam, już się obudzil... :/
 
reklama
na katar pajko to chyba tylko odciaganie pomoze- ja mojemu jeszcze smarowalam pod noskiem delkatnie mascia majerankowa,ktora dziala jak inhalator jest delikatna , nie poraznia i kosztuje 1,50 pln

dziewczyny mam prosbę: te ktore sa ze szczecina- czy mozecie mi polecic jakiegos ginekologa? musze isc na kontrole, a do mogo nie moge, bo juz mnie tam nie ma i nie wiem kiedy bede w rodziinych okolicach ;/ do tego wlasnie skonczyl mi sie okres wiec wczesniej nie moglam . pomozecie?
 
magda.wu - u mnie dziś to samo co u ciebie, zwariować idzie, znowu marudzi i płacze a dopiero zjadł, w sumie prawie co godz chce wisieć na cycku:baffled:
navijka - dobrze że się u was normuje:tak:
natka - też się zastanawiam jak rozplanować przeprowadzkę a to już w tym tygodniu chcemy zacząć przewozić rzeczy a resztę w ten weekend, na razie nie wiem ja zacząć pakować bo młody cały czas coś:confused: i nie mam dziś ani chwili, myślałam ze choć z 1 karton uda mi się dziś spakować:dry:
 
pajko mnie lekarz kazał podac nasivin soft przez 5 dni podaje od sb , dodatkowo STERIMAR i odciagamy co jakis czas , dodatkowo wit c w kropelkach i maść majerankowa pod nosek
pati 1982no o ry już dużo bliżej my napewno musimy jeszcze dobry miesiac poczekac ale teraz najwięcej sie dzieje kłada mi już deski na podłogach , za tydzień przyjezdzaja drzwi wewn , schody a za dwa kuchnia , malowanie salonu no i do dzieła , mam nadzieje że w mies sę uwiniemy bo już siedze jak na szpilkach , a nie masz kogoś do pomocy przy pakowaniu albo do zajęcia się malym , do mnie za mies przyjedzie mama wiec będzie dodatkowa para rąk o pomocy
kasia 2506 mam nadzieję że za miesiąc
andzia co mnie skłoniło do zmiany decyzji , hm najbardziej mąż, w kazdym razie przez te dwa lat byłam zbyt zmęczona niewyspana , oliwka dopiero po skończeniu 2 lat zaczeła przesypiac całe noce, no a póżniej coraz mniej się chce wracac do tego wszystkiego od nowa do pieluch butelek itp czułam że jak poczekam jeszcze rok to już się napewno nie zdecyduje , a też nie chciałam by różnica wieku była zbyt duża, postanowiłam z mężem że spróujemy raz i jak się uda to znaczy że tak miało być no i zaskoczyło :)
 
Ostatnia edycja:
czy któraś z Was ma bóle głowy po ZZO???? bo chyba umrę dzisiaj... od 4 rano mnie tak straszliwie boli głowa że chyba skoczę z balkonu żeby juz się nie męczyć...to jest nieprzerwany ból, nigdy w życiu mnie głowa nie bolała. nie przewiało mnie, nie jestem chora, nie mam kataru, nic z tych rzeczy. obudziłam sie po prostu z tym bólem w nocy.
najgorsze jak się schylę i mam sie podnieść, chce mi ją rozsadzić. wzięłam od 4 rano 3 apapy, żaden nie pomógł...
 
Natka - na szczęście z końcem tygodnia będzie moja Mama tak więc w najgorszym nam pomoże, ale do jej przyjazdu chciałabym i tak jak najwięcej spakować
Ciamajdko - współczuję, może wybierz się do lekarza jak najszybciej?
 
witam. po wizycie u urologa w sumie nie duzo wiem po tam jak powiedzialam ile ml jest po xewnikowaniu to powiedzial ze wydaje mu sie ze nie bedzie trzaba zrobil usg pecherza byl pelny i musiala isc na korytaz i czekac 1h az zrobi siusiu..pozniej znowu usg no i nawet ladnie wysiusial..ale kontrola w pon. mam go w niedziele nie cewnikowac i przyjsc w pon odrazu po wysikanu..dziwne jak ja mam to sprawdzic ze wlasnie teraz zrobi siusiu;? no i wtedy zadecyduje czy trzeba dalej cewnikowac...

No ja dzis bylam na solce :) N a cycuchy 2 pieluchy tetrowe;) Teraz mam rumience na twarzy heh... Jutro szczepienia malego.
pati1982- U mnie rowniez zyly no i rozstepy:)

pajka- ja tez chce nastepnego bobasa ale tak za 3 latka:)

kassia- sliczne ubranko:0

navijka-zycze powodzenia z laktacja:)
 
pati1982 magda.wu łaczę się z Wami w dniu marudy

Ciamajdka o kutwa współczuję bólu :-/ może wybierz się jutro do lekarza jak nie przejdzie

luizka4don no tak skąd masz wiedzieć, że on się zesiusiał hmm... zaszalałaś z solarium - fajnie jak ja za tym tęsknie. teraz to blada a wręcz zielona jestem :/
 
Witam!!!
My dziś po wizycie dziewczynki znów większe o 160g od czwartku ważą 4700 Zosia i 4530 Nadia i mają po 56cm, a miały niecałe 30 po urodzeniu.
Chyba moje mleczko im służy.
Ogólnie ok, Nadii guzek w główce to nic poważnego,
ale czekamy na jakieś bardzo dokładne prześwietlenie,
wtedy powiedzą co to.
Jutro z kolei do Dublina na prześwietlenie z Zośką.
Takie wizyty sama z całą trójką to wyzwanie,
ale mój nie może za każdym razem brać wolnego.
Ważne, że te moje psoty są zdrowe.
No i są przekochane!!!!
Uwielbiam na patrzeć, bo jak śpią to zawsze tak wtulone w siebie.
Kochany widok.
Ostatnio jest coraz lepiej, bo dziewczynki w nocy potrafią przespać nawet 5 h, co dla mnie jest zbawienne.
Więc i ja w dzień lepiej funkcjonuje.
Wczoraj mój mąż zrobił mi najwspanialszy prezent na zbliżającą się rocznicę ślubu
i spałam od 24tej do 11tej( z przerwą na odciągnięcie mleka, bo tego za mnie nie mógł zrobić chociaż chciał),
no i jeszcze popołudniu zaliczyłam drzemkę, więc baterie podładowane.
Mam naprawdę wspaniałe dzieci i Bogu dziękuję za te 3 cuda!!!!! .
I szczerze nie potrzebna mi żadna pomoc, no może czasami byłoby fajnie mieć kogoś na 2-3 godzinki, ale nie jest źle.

Pozdrawiam Was!!!
 
reklama
na katar pajko to chyba tylko odciaganie pomoze- ja mojemu jeszcze smarowalam pod noskiem delkatnie mascia majerankowa,ktora dziala jak inhalator jest delikatna , nie poraznia i kosztuje 1,50 pln

dziewczyny mam prosbę: te ktore sa ze szczecina- czy mozecie mi polecic jakiegos ginekologa? musze isc na kontrole, a do mogo nie moge, bo juz mnie tam nie ma i nie wiem kiedy bede w rodziinych okolicach ;/ do tego wlasnie skonczyl mi sie okres wiec wczesniej nie moglam . pomozecie?

FiuFiu poczytaj sobie na znanym lekarzu ja tam własnie znalazłam moją ginke:)


Witam!!!
My dziś po wizycie dziewczynki znów większe o 160g od czwartku ważą 4700 Zosia i 4530 Nadia i mają po 56cm, a miały niecałe 30 po urodzeniu.
Chyba moje mleczko im służy.
Ogólnie ok, Nadii guzek w główce to nic poważnego,
ale czekamy na jakieś bardzo dokładne prześwietlenie,
wtedy powiedzą co to.
Jutro z kolei do Dublina na prześwietlenie z Zośką.
Takie wizyty sama z całą trójką to wyzwanie,
ale mój nie może za każdym razem brać wolnego.
Ważne, że te moje psoty są zdrowe.
No i są przekochane!!!!
Uwielbiam na patrzeć, bo jak śpią to zawsze tak wtulone w siebie.
Kochany widok.
Ostatnio jest coraz lepiej, bo dziewczynki w nocy potrafią przespać nawet 5 h, co dla mnie jest zbawienne.
Więc i ja w dzień lepiej funkcjonuje.
Wczoraj mój mąż zrobił mi najwspanialszy prezent na zbliżającą się rocznicę ślubu
i spałam od 24tej do 11tej( z przerwą na odciągnięcie mleka, bo tego za mnie nie mógł zrobić chociaż chciał),
no i jeszcze popołudniu zaliczyłam drzemkę, więc baterie podładowane.
Mam naprawdę wspaniałe dzieci i Bogu dziękuję za te 3 cuda!!!!! .
I szczerze nie potrzebna mi żadna pomoc, no może czasami byłoby fajnie mieć kogoś na 2-3 godzinki, ale nie jest źle.

Pozdrawiam Was!!!

ciesze sie, trzymaj sie ciepło :)

a wiec tak bylismy u pani doktor i oczywiscie ona zła wiec moj maż powiedział jej pare słów. Potem lekarka stwierdziła, ze młody ma w buzi pleśniawki przepisała uwaga jak sie okazało w aptece silny antybiotyk przeciwgrzybiczy!!! myslałam, ze zawału dostane jak to usłyszałam oczywiscie nie wykupiłam bo nie pede na pleśniawki antybiotyku stosowała - zakupilismy inny preparat.Ogólnie wizyta trwała 5 minut i pani doktor sie stleniła masakra jakas
 
Do góry