reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam

Mój Olek to już chyba tak ma... znowu zasnął o 20 i spał sobie smacznie do 3.30 czyli równiutko 7 godz!!!!!!!!!!!!
Potem cycuś i spanie do 7.30:p Więc mama wyspana, choć marzę o nocy bez budzenia hiihih ale chyba nie mam prawa marudzić...

Dziś kontrola u ginekologa a wczoraj zaliczyłam pierwsze przytulanko...uffff strach ma wielkie oczy hhih
 
reklama
Witam piątkowo :-)
Nocka w miarę choć młody wyspał się do 3 i od 3 do 5 nie było szans go uśpić - czyli oczy jak 5 zł i chęć zwiedzania świata:dry::-D W związku z tym mam dziś plan żeby spać jak młody zaśnie ;-) plan dobry ale praktyka trochę trudniejsza:blink:. Obiad mam na dzisiaj więc się mogę poobijać:-p
Bombusia - u nas godziny aktywności z reguły ma po 16, 17 i do wieczora, po drodze w ciągu dnia też troszkę się trafi.
Niuunia - ja też odstawiłam krople, a jak podawałam to po 8-10 kropli mniej więcej co 5-6 godz przy karmieniu.
andzia - 7 godz:szok: szok, zazdroszczę ;-) u nas dalej cycanie co 2 godz choć dziś w nocy raz miał przerwę 3 godzinną
Ciamajdko - brakowało twoich postów przez te parę dni:tak:
Ehtele - zdecydowanie nie powinnaś marudzić ;-) zawsze może ci się budzić tak jak mój gagatek ;-)
 
Cześć!
Mała przespała wczoraj cały dzień-może to po tej szczepionce... Nawet, jak ją karmiłam, to zasypiała od razu po:cool2: No ale w nocy dała znać o sobie-najpierw pobudka o 23 i płacz (brzuszek bolał), później o 1, następnie o 4, 5 (znów brzuszek) i 6.30:no: Także ja się chyba nie wyśpię się, dopóki te problemy z brzuszkiem nie miną:-(
Pati-ciekawe, kiedy my wystąpimy z klubu zombi?:confused::dry:
Ehtele-zazdroszczę spania:tak: Basia też tak ładnie spała w nocy-za to w dzień nie i cały czas płakała-już nie wiem co lepsze:sorry2:
Bombusiu-gratuluję takiej cudnej nocy:tak:

 
Witam moje kochane Mamuśki BB!

U mnie po chrzcinach... Ufffff jak dobrze. Jeszcze tylko stos szkła do umycia ale jakoś przeżyję, czekam tylko na M bo pojechał kupić płyn do naczyń bo nam zabrakło, tyle tego wszystkiego było.
Ogólnie się udało wszystko. wkurzyli mnie tylko goście bo przyleźli do chałupy przed kościołem, a prosiłam żeby prosto do kościoła przyszli, no cóż jak grochem o ścianę. Poza tym wszystko super.
A to mój maly chrześcijanin:

Zobacz załącznik 286498Zobacz załącznik 286497

Przepraszam że tak egoistycznie ale musimy teraz na nowo się ogarnąc w domu. Wieczorem postaram się nadrobić.

Miłego dnia!
 
Hej kochane
Panienka podobno na gazy daje się espumisan, przepisala mi go pediatra.. ale nie powiedzila ile i jak podawac grrrr:/
Pajkaa oo ja marze o zakupach… może w przyszłym miesiącu mala troche wyluzuje i da mamie czas na odrobine relaksu… fajnie, ze dobrze spedzilas czasJ
Riba_1 wow, super, ze chodzisz na basen.. uwielbiam pływać, jak mala pozwoli to tez po zakończeniu pologu będę chodzicJ chciałam chodzi z maluszkiem, ale ciezko o dobry basen..
miriannaK u mnie tez zaczynaja się pojawiac problemy brzuszkowo bakowe i tez kupilam herbatke koperkowa.. jak u ciebie dziala to ja tez zaczne picJ
ciamajdko dobrze, ze tesciowa już pojechala;)
pati1982 oj kochana, u mnie tez ten problem z cycem.. mala traktuje go jak lek na wszystko… na początku myślałam ze niedojada i jest glodna.. no ale przytula w 3 tygodnie 700gram czyli bardzo dobrze.. wiec zaczynamy edukacje cyckowa. Tzn będę się starala odstawiac ja jak zobacze ze już slabo ciumka…
kassia181 gdzie kupujecie te krople sabsimplex???
Bombusia fajnie, ze Alanek taki śpioszekJ niestety moja mala spi 11-12h na dobe i tak już jest od dłuższego czasu…
Ehtele nie masz prawa marudzic;p marze aby się tak spokojnie wyspac… 7 godzin.. marzenie, sen… no ale marzenia się spełniają;) ciesze się, ze twój synek taki spokojny!
Weroneczka fajnie,ze już po chrzcinach?? Pieknie razem wygladacieJ

Kobietki mam pytanie, które pewnie już było wczesniej, jeśli tak wybaczcie, ale same wiecie ze przy brzdącu ciezko jest śledzić 100% forum….
Szczepicie dzieciaczki na pneumokoki i rotawiarusy???? Bo ja nie wiem co robic, jest tyle negatywnych opinii o tych szczepionkach.. moja znajoma zaszczepila na pneumokoki i po 3 szczepionce dzieck przestalo się rozwijac.. ma 3 latka i nie chodzi..
 
Mała od 3 dni lubi spać na brzuszku - jak wcześniej się darła tak teraz usypia :-) więc ja posprzątałam - jeszcze tylko siebie muszę ogarnąć i heja na spacerek :-) a nocka ok mała pobudki robiła już co 3 godz. Tylko kurcze zauważyłam, że odbije się jej i czasem jeszcze później jakby się jej odbijało a ona połyka - to chyba nie refluks co? :baffled:


Bombusia
oj abyś juz miała tylko takie nocki :-) a czemu odstawiłaś krople?prze ile je dawałaś? zdaj relację co na usg. No właśnie a mojej małej nie robili tylko zbadali i sama nie wiem czy nie iść gdzieś jeszcze :baffled:

pati1982 a czemu poszły w odstawkę kropelki?

weroneczka jakiego masz przystojniaczka :-)
 
Hej kochane
Panienka podobno na gazy daje się espumisan, przepisala mi go pediatra.. ale nie powiedzila ile i jak podawac grrrr:/
Pajkaa oo ja marze o zakupach… może w przyszłym miesiącu mala troche wyluzuje i da mamie czas na odrobine relaksu… fajnie, ze dobrze spedzilas czasJ
Riba_1 wow, super, ze chodzisz na basen.. uwielbiam pływać, jak mala pozwoli to tez po zakończeniu pologu będę chodzicJ chciałam chodzi z maluszkiem, ale ciezko o dobry basen..
miriannaK u mnie tez zaczynaja się pojawiac problemy brzuszkowo bakowe i tez kupilam herbatke koperkowa.. jak u ciebie dziala to ja tez zaczne picJ
ciamajdko dobrze, ze tesciowa już pojechala;)
pati1982 oj kochana, u mnie tez ten problem z cycem.. mala traktuje go jak lek na wszystko… na początku myślałam ze niedojada i jest glodna.. no ale przytula w 3 tygodnie 700gram czyli bardzo dobrze.. wiec zaczynamy edukacje cyckowa. Tzn będę się starala odstawiac ja jak zobacze ze już slabo ciumka…
kassia181 gdzie kupujecie te krople sabsimplex???
Bombusia fajnie, ze Alanek taki śpioszekJ niestety moja mala spi 11-12h na dobe i tak już jest od dłuższego czasu…
Ehtele nie masz prawa marudzic;p marze aby się tak spokojnie wyspac… 7 godzin.. marzenie, sen… no ale marzenia się spełniają;) ciesze się, ze twój synek taki spokojny!
Weroneczka fajnie,ze już po chrzcinach?? Pieknie razem wygladacieJ

Kobietki mam pytanie, które pewnie już było wczesniej, jeśli tak wybaczcie, ale same wiecie ze przy brzdącu ciezko jest śledzić 100% forum….
Szczepicie dzieciaczki na pneumokoki i rotawiarusy???? Bo ja nie wiem co robic, jest tyle negatywnych opinii o tych szczepionkach.. moja znajoma zaszczepila na pneumokoki i po 3 szczepionce dzieck przestalo się rozwijac.. ma 3 latka i nie chodzi..

sabsimplex odkupilam od kolezanki a ona przez niemiecka apteke- jest jakas strona internetowa - jak bedziesz zainteresowana to sie jej zapytam.
ja szczepilam na rotawirusy- zawsze szczepionki maja jakies dzialania niepozadane i zawsze cos moze sie stac ale to sa zadkie przypadki. ja zaszczepilam- i jest ok.

niunia moja mala ma to samo- w pierwszej chwili sie przestraszylam ale to normalne podobno.
 
Witam moje kochane Mamuśki BB!

U mnie po chrzcinach... Ufffff jak dobrze. Jeszcze tylko stos szkła do umycia ale jakoś przeżyję, czekam tylko na M bo pojechał kupić płyn do naczyń bo nam zabrakło, tyle tego wszystkiego było.
Ogólnie się udało wszystko. wkurzyli mnie tylko goście bo przyleźli do chałupy przed kościołem, a prosiłam żeby prosto do kościoła przyszli, no cóż jak grochem o ścianę. Poza tym wszystko super

Weroneczko, super, że wszystko się udało :-) A Joachim śliczny :-) I jakie piękne ubranko :-)

Kobietki mam pytanie, które pewnie już było wczesniej, jeśli tak wybaczcie, ale same wiecie ze przy brzdącu ciezko jest śledzić 100% forum….
Szczepicie dzieciaczki na pneumokoki i rotawiarusy???? Bo ja nie wiem co robic, jest tyle negatywnych opinii o tych szczepionkach.. moja znajoma zaszczepila na pneumokoki i po 3 szczepionce dzieck przestalo się rozwijac.. ma 3 latka i nie chodzi..

Olu, ja szczepiłam narazie na rotawirsy - szczepionka doustna, po czym mój Szymek połowę "wylał" (zwymiotował).
 
reklama
fiuufiuu - a moze tak po krotce napisalabys co to za praca?? cos wiecej?? :-)
GSC - tak to juz jest, ja tez obiecuje sobie, ze jak maly zasnie to ja razem z nim. nie ma szans :no: zawsze tysiac rzeczy do zrobienia w domu:-D
kassia181 - zazdroszcze ikei, uwielbiam ten sklep, ale omijamy go szerokim lukiem :-D bo zawsze za duzo wydamy :-):-), ale w pazdzierniku przylatuje moja muska wiec napewno sie wybierzemy. co do sabsimplex, to my dajemy profilaktycznie, aby w ogole nie doprowadzic do kolek.
Bombusiu, ethele - byla polozna i poogladalysmy sobie Olivierka. mowila, ze glowka jest w porzadku, a co do lezenia na brzuszku, to mamy zadzwonic do lekarza. pokazala mi tez kilka cwiczen. no zobaczymy. dzisiaj i tak nie damy rady juz nic zrobic z lekarzem. dziekuje Wam :-):-)
Bombusiu - powodzenia na usg :tak:
ethele - nasz spi tak do 2, takze tez nie narzekam :-) powodzenia u ginka:tak:
weroneczka - slicznie wygladalo malenstwo w tym ubranku :-). fajnie, ze jestes juz po. nasz bedzie sam smigal do oltarza :-D - mamy za rok.
Ola_ - plywanie to rewelacyjna sprawa. moze znajdziesz jednak jakies zajecia z malutkim? my zaczynamy w styczniu, jak skonczy pol roczku. juz sie zapisalismy :-)
my szczepilismy juz na rotawirusy - dostal pierwsza dawke, druga za miesiac, tez do picia. na pneumokoki, szczepi sie tu pozniej.


a my dzisiaj mamy leniwy dzien. maly spi juz 3 h. jak sie obudzi nakarmie go i smigamy na spacerek. potem czekaja nas zakupy z tatusiem i tyle i znowu weekend :-):-).
 
Do góry