reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

witam sie
byłam na zakupkach 4 h :) Sebus byl bardzo grzeczny dopiero pod koniec zaczął płakać.Przez noc zapomnialam sobie i karmiłam Sebka tylko z lewej piersi po czym w prawej pod spodem mam teraz taką grudkę.Boli jak cholera maż mi to rozmasuje. W markecie skorzystalam z pokoju dla matek nakarmiłam Sebka i super:) Kupiłam sobie garsonkę i buciki z Wojasa:)Na wesele jestem ubrana :)
 
reklama
hejka :-) przepiekna pogoda dzisiaj, w sloncu jest ponad 30 st. wybralam sie dzisiaj z maluszkiem i z psiakiem do kumpeli do mojego starego akademika. kurcze cala wyprawa. jeszcze na tej stacji nie bylo windy. wpakowalam sie na schody ruchome, pies sie bal, wiec go wciagnelam na nie, potem nie moglam z nich zjechac, jakos kola sie zablokowaly, a tu juz ja dojezdzam z psem - o matko masakra. spocona jak swinka:wściekła/y::wściekła/y:, czy dziewczyny po cc tez sie tak pocicie?? slyszalam, ze tak jest po cc. cos strasznego.
kurcze cale nasze towarzystwo z akademika wybiera sie w ten weekend na slub jednej z kolezanek do szczecina. my niestety nie:no::no:. nie dalibysmy rady, nawet lozeczka turystycznego nie mamy, do tego ktos musialby byc non stop z malym, ach za duzo tego. zal mi strasznie, bo to jedna z najblizszych mi tu osob. poznalam ja drugiego dnia przyjazdu do hh. no trudno...
zapomnialam Wam napisac, ze zaczelam juz zajecia na basenie dla mamusiek. takze we wtorek moje chlopaki mialy meski wieczor :-) poradzili sobie swietnie.
a maly coraz mniej spi w dzien, potrzebuje wiecej uwagi. wczoraj spal tylko 0,5 h no i standardowo na spacerze - to nigdy nie zawodzi, ale jak tylko przekroczylismy prog domu - koniec spania. za to w nocy przespal dzisiaj od 20 do 2.30 :szok::szok: potem krotka przerwa o 6.00 na jakies marne 20 ml i dalej do 8.30 :-) poza tym walczymy z ciemieniucha. kurcze juz kilka dni, a jakos nie widze aby sie zmniejszalo. jutro ostatni raz przychodzi polozna, musze sie jej poradzic.
GSC - nasz tez za bardzo nie lubi na brzuszku, z wyjatkiem - nago na przewijaku przed kapiela - ale klade go na sile chociaz kilka minut.

ethele, Bombusiu - kurcze mysle teraz o tych Waszych rehabilitacjach. my tez mielismy problem z jedna strona. obral sobie prawa i koniec. mozna juz bylo zauwazyc krzywa glowke, ale odwrocilismy lozeczko, mowimy do niego z drugiej strony i juz jakis czas temu zaczal lezec na lewej. nie widaj juz tej krzywizny. nie wiem czy mam i tak pojsc z tym do lekarza? i zauwazylam cos jeszcze, jak lezy na brzuszku, to tak jakby prawa strone mial mocniejsza. cala prawa strona jest w gorze, trzyma sie na lewej raczce, glowka w prawo odwrocona, chcialam mu na sile odwrocic na lewa, ale nie daje sobie. kurcze teraz jak to pisze to jeszcze bardziej sie zaczynam tym martwic. chyby skonsultuje to z lekarzem.
urszulko - nasz Olivek w domku czasami na samym body lezy, np dzisiaj bo tak cieplo jest. oczywiscie skarpetki tez. a tak to body z dlugim rekawem i spodnie. na dwor plus bluza i czapeczka. spi w spiworku.
luizka4don - cudny spacerek. my razem tylko w niedziele mozemy z M spacerowac :-(
navijka - nie rob sobie wyrzutow ta butelka:no: rob tak aby Tobie i malutkiej bylo dobrze - nie wazne jakimi sposobami :-)

Pajko - gratuluje decyzji :-):-) my, mimo mojego wieku:zawstydzona/y: poczekamy jakies 4 lata:-)
cayra - i co z ta ulana szczepionka??
 
ło matko..
ale mam dość..
wczoraj mała dawałą czasu swoim piskliwym płaczem. brzucho spinała, bąki śmierdzące jak u dorosłego chłopa, usnąc nie mogłą
udało sie o 24 (od 20) po herbatce koperkowo rumiankowej, którą zaparzyłąm w akcie desperacji i sama też walnęłam szklanę.

strasznie sie czuję, boli mnie kręgosłup, żołądek, głowa, zęby ( po dwóch stronach) , odrosty mam na 5cm

mam mnadzieję że te dolegliwości zołądkowe miną i małej też. dziaj mega ulewanie, zjak dałam jej syropek Calcium i kropelki to rzygnęła wszystko co zjadła i tak dwa razy.
a maruda a niej straszna, ja wymiekam. jak dzisiaj w nocy znowu tak będzie to jutro idę do lekarza

oho już sie zaczyna .. chyba wyczaiła, że Majka się zaczyna
 
Miałam teściową 3 dni, nawet nie chce mi się pisać co i jak.. ogólnie mam przekaz: ZWALCZAĆ teściowe...

Edytka tak mało śpi i tak długo siedzi na rękach zwykle, albo zasypia na brzuchu moim że na forum bywam na wieczór na 10 minut jak T. ja kąpie...

teraz sobie gotuje coś ciepłego.. ehh.

potrzebuje pomysłu na fajną domową robotę jak będę na wychowawczym-niezobowiązującą czytaj bez-umowną. podpowiecie?
 
Ciamajdka - podpowiem : OPIEKUNKA DO DZIECI hehe
moja też tylko na rączkach , mam nadzieję, że to taki chwilowy lęk separacyjny i jej przejdzie..

teraz hrabinka odsypia i zbiera siły, żeby dać czadu po kąpieli.

dzisiaj spróbujemy ją wykapać tak ok 20:30-21 i wtedy do spania moze pójdzie od razu, tak wypadnie jej karmienie akurat. zobaczymy

p wczorajszym koncercie jak usneła o 24 to sie zaczełą kręcic po 3 ale pospała do 5 amu amu i potem po 7 znowu. więc nawet odespałam ten koncert
 
Ostatnia edycja:
Ha Ciamajdko - mam ten sam problem, przydałaby mi się jakaś robota żeby było z czego żyć a żeby móc z maluszkiem siedzieć w domku. Z jednej pensji mojego M przy kredycie za mieszkanie niestety nie damy rady:-(
A u nas w miarę ok, mały oczywiście je co 2 godz, ale dzisiaj w nocy udało mu się przespać od 2 do 5 więc może powoli się coś normuje? Skubaniec nauczył się jakoś tak dziwnie wiszczeć jak go odstawiam od cyca - niezależnie ile zjadł jeszcze by chciał posusać więc jak go podnoszę do odbicia zaraz jest afera...:eek: Macie coś takiego? Je oczywiście ładnie więc to raczej nie jest problem niedojadania.
Sorki laseczki że dzisiaj się nie odniosę do waszych postów ale nie mam siły. Niedawno wróciliśmy ze spacerku a zaraz przyjedzie moja brygada remontowa czyli mąż i teść i muszę chłopakom obiad skończyć szykować a tu jeszcze mały na cycu wisi... hmmm:confused2: Buziam i do juterka. Oczywiście spokojnych nocek życzę:tak:
 
riba_1 dokładnie jest tak jak Ty piszesz... u mojego Olka oczywiście;) nie ma na co czekać teraz to bzdura, a w przyszłości może mieć konsekwencje..niczym się nie martw, po prostu powiedz o tym lekarzowi - choć mój pediatra uznał, że nie widzi problemu, że to ułożenie w brzuszku, że samo się poprawi - a neurolog to zauważył i uznał, że lepiej poćwiczyć... Tym bardziej, że takie maluszki są giętkie, szybko się uczą, i rehabilitacja potrwa dosłownie chwilę...więc może wytargaj skierowanie do neurologa;P

pati nie pomogę u mnie normalnie się odbija

ciamajdko witaj;)
 
Dziewczyny stosujące SabSimplex jak dawkujecie te krople?

Moja mała miała dziś okropny wieczór - płakała potwornie aż brakowało jej powietrza :-( na chwile się uspokoiła i gaworzyła do mnie - rozpłakałam się, bo jest słodka a tak ją męczy ten brzuch a ja jej nie mam jak pomóc ;-( i potem znów powtórka z rozrywki w trakcie kąpieli - tak ją wymęczyło, że usnęła mi na golaska bidula
 
reklama
Do góry