reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

u nas dzisiaj po kryzysowo. mały chyba przeszedł ten cały skok. dzisiaj juz ładnie cycał, był wesolutki, gaworzył i miał co chwilkę śmiechawę :) a po kąpaniu spał aż 7 h !!!!!!
 
reklama
Niuunia - szczerze to nie wiem, bo dajemy od porodu. na poczatku ja lykalam w tabletkach, aby do mojego mleczka doszlo, a teraz jak karmie butelka daje do niej. do dzisiaj nie mial ani razu kolki. a chyba by juz mial, jesli w ogole mialby miec? tak mysle :) moge tylko dodac, ze prawie wszyscy znajomi i rodzina z Pl, ktorzy maja dzieci, zamawiali je u nas i co rusz musielismy przesylac. niektorzy zaczynali dawac jak juz byly kolki i przechodzilo. takze chyba dzialaja :)
 
wszystkie dziewczęta, KTORE CHCĄ PRACOWAĆ PRZEZ INTERNET PISZĄC ARTYKUŁY DLA GOOGLA PROSZĘ, ŻEBY ODEZWAŁ SIĘ DO MNIE NA PRIV, TO PODAM SZCZEGÓŁY :)

 
Witam:) od 18moja mała spi.. obudziła sie przed chwilka na jedzonko.. przewinelam nakarmiłam i znowu usnela:)
Powrocilo chyba moje grzeczne dziecie:D hehe:)
Teraz pewnie ok.1 sie obudzi.. a ja zamiast korzystac to mi sie spać nie chce:p
i buszuje w necie,,,
 
Dziewczyny stosujące SabSimplex jak dawkujecie te krople?

Moja mała miała dziś okropny wieczór - płakała potwornie aż brakowało jej powietrza :-( na chwile się uspokoiła i gaworzyła do mnie - rozpłakałam się, bo jest słodka a tak ją męczy ten brzuch a ja jej nie mam jak pomóc ;-( i potem znów powtórka z rozrywki w trakcie kąpieli - tak ją wymęczyło, że usnęła mi na golaska bidula


Niuunia ja dawałam po 5 kropelek co 3 karmienie piersią i u mnie skutkowało - daj najpierw mniejszą ilość i sprawdź moze zadziała. Ja potem odstawiłam całkowicie kropelki i teraz daje w razie koniecznosci jak np cos zjem.
 
witam piatkowo!!!!!!!!!!!
u nas pobodka o 6 i mala teraz zasnela po czkawce- zawsze po czkawce zasypia.
ja juz po sniadanku i wlasnie pije herbatke.
maz dzis wczesniej wraca wiec dzien spedzimy razem ale noc osobno- ma noc dzis wiec lipnie troche. ale za to mamy caly weekend dla siebie.
jutro jedziemy do ikei bo musze do pokoju nikoli kupil regal na ksiazki bo nie mam gdzie misiow klasc i fotel do karmienia ten do pokoju malej- sa fajne promocje wiec moze cos wybierzemy.

ja tez mam te krople sabsimplex ale jeszce ani razu nie podawalam bo nie bylo poptrzeby. Nikola raz miala taki silniejszy bol brzuszka i plakala i wtedy podalam jej herbatke koperkowa- zaczela pierdziec i bol minal. ale powinno sie podawac 15 kropli co 4 godziny.
 
Czesc dziewczyny :)
U nas noc super.. o 23zjadła pozniej obudzila sie dopiero po 2 :) a pozniej o 6 no i od 6 nie spi mi ;P
Wiec to chyba u niej normalka ze bedzie mi kwiczec do 10-11 hehe:)
Taki rytm chyba złapała :)
Słuchajcie wczoraj w nie moglam usnac i znalazłam fajna oferte pracy przez internet .. w sumie tak jakby konsultantka rzeczy do domu ogrodu.. no na prawde fajne rzeczy.. od sprzedanej rzeczy jest 30% i jest roznych duzo gratisów i jakies punkty sie zbiera.. no nie wiem musze sie zastanowić czy wejsc w to...
Może wy tez byscie zamawiały cos ode mnie:)
Katalog Betterware - produkty do domu! Świąteczny katalog Betterware
to jest katalog wszystkich produktów.. co miesiac jest katalog i sa inne rzeczy..
Ja przejrzałam i na prawde duzo fajnych rzeczy dla siebie chyba tez bymwziela.
Co myslicie oplaca sie w to wejsC?
 
Hejka!!!!!
Mój ancymonek ładnie spał 2 x sie tylko w nocy obudził wiec rewelacja, teraz spi dalej, zresztą on duzo śpi w dzień,a jak chce go wybudzać to płacze.Buszuje natomiast od 18 do 22.00 i nic nie moge z tym zrobić, no ale najważniejsze, ze w nocy pociumcia i spi dalej.Dzis o 4.00 zwalił koope i sie wybudził, a ja go chyc do łózeczka, zgasiłam swiatło i usnął no cud poprostu.

riba u mojego jest dokałdnie tak jak u Twojego synka i ja sama powiedziałam o tym pediatrze, no bo niby skąd ona ma to wiedzieć, przecież nie przebywa z małym cały czas, a po 5 min. w gabinecie lekarz nie jest w stanie tego stwierdzić, no więc jak jej powiedziałam to ona zaraz bez zastanowienia powiedziała, zeby isc na rehabilitaqcje, bo na bank sie główka zdeformuje. Także nie czekaj na nic, bo warto teraz sie tym zająć jak są niemowlakami.
Niuunia ja te krople odstawiłam, ale czasem podaje sporadycznie na wieczór około 10-15 kropli.

Dzis znów piekna pogoda, spacer murowany , podobno od wtorku juz ochłodzenie w centrum Polski 14 st. to zimno....na 16.15 mam USG bioderek maluszka, mam nadzieje, ze niczego nie wynajdą!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie
Bombusiu moj Sebek ma tak jak od GSC córeczka że ciśnie kupeczke i stęka najczęściej od 6 no czasami od 7 :)
z dwojga złego wolałabym wieczorem :) a moj o 19 spi słodziutko :)
U nas też ładna pogoda wiec pojdziemy na spacerek :)
 
Do góry