reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Niuunia podaje tylko te kropelki jak nie moze zrobic koopy, albo często sie pręzy, przewaznie na wieczór, ale teraz sporadycznie, bo jest ok ostatnio:tak:
Olu ja szczepie na te tradycyjne szczepionki
riba ja tez sie ciesze, ze juz weekend,.... ja czasami pospie w dzień, choc juz coraz rzadziej, chyba sie człowiek przyzwyczaił do nocnego "buszowania":baffled::-)

Ale piekna pogoda, 2h spaceru zaliczone, a za godz. wypad na USG wiec znów spacer zaliczymy:happy2: a apetyt ma po tych spacerach maluch, ze ho ho, chyba go wytrzesie w tym jego wozie to potem ciumka expresowo:-p
 
reklama
weroneczka, jaki maly slodki. :)

U nas noc standardowa. ;) Spokoj i cisza. 2 pobodki. :)

Wczoraj za to w konucu przyszedl wozek. Zlozylam go i od razu poszlismy go testowac. Testowalismy 1,5h. Ale juz wiem, ze musze z nim chodzic. Nigdzie sie nie zatrzymywac. Nawet do sklepy na chwile zajsc nie moge, bo zaczyna sie wycie. :p Takze dalej jestem skazana na zakupy w wykonaniu meza... :/
 
Witam wszystkie mamusie BB ;)


śliczny aniołeczek
fajnie, że macie to już za sobą,
ja zastanawiam się czy chrzcić teraz /taki śliczny początek jesieni/czy na wiosnę?

koralowa nie przejmuj się, ja również muszę tylko jeździć, 0-postoju !

Olu tak jak Bombusia szczepię standardowymi szczepionkami i raczej-jeszcze się zastanawiam, że chyba na rotawirusy i pneumokoki nie będę szczepiła

Bombusiuu powodzenia na usg;)

Pajkaa ze mną na sali poporodowej leżała kobieta, która nie wyraziła zgody /na piśmie/ na szczepienie jej dziecka!, nie słyszałam o żadnej grożącej jej sankcji. Ogólnie ja się dziwiłam jej sprzeciwowi, no ale .........

niuunia moja mała też tak ma z tym odbijaniem i połykaniem-myślę, że to nie jest refluks-to takie dla niej jakby normalne-nie płacze, tylko się zastanawia co TO?!
ale że Twoja lubi na brzuszku ??? moja tylko chwilkę poleży i nie ma mowy o spaniu w tej pozycji!

pozdrawiam wszystkie mamy BB
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki więc po USG wszystko w porząsiu nawet mam zdjęcia i opis, ale to dla pani dr, bo ja sie na zdjeciach bioder nie znam :baffled:he he...powiedziała dr, ze nie musze nic robić, nie musze szeroko pieluchować i jak chce to dla pewności moge powtórzyc badnaie miedzy 4, a5 m-cem zycia maluszka.:tak:

Nervita witaj Mamuska:-)
koralowa świetnie, ze masz juz fure dla synka;-)

No nic uciekam, bo kąpiemy zaraz Alnka, który oczywiscie spi:wściekła/y::no::angry::baffled:
 
Nervita ja na pewno nie zszczepie przeciwko śwince i różyczce bo po co skoro i tak mimo szczepienia na tą chorobę sie choruje. Jedyne na co zaszczepie to odra. Kiedyś po sądach by Cię ciągano za nie szczepienie dziecka + grzywna 1500 zl teraz masz wybór na szczęście bo ta szczepionka 3 w 1 (świnka, rózyczka odra) to masakra jakaś jak sobie poczytałam ile skutków ubocznych a sanepid sie tłumaczy, ze zakupili to muszą obchnąć szkoda, ze cierpią na tym nasze dzieci.
 
Pogoda była cudna, wpadła Ciocia więc zaliczyłyśmy 3-godzinny spacer - mały cały czas spał :-) Co do mojego planu spania w dzień to oczywiście nic nie wyszło :sorry2:
weroneczko - super mały wyglądał :-) gratuluję małego chrześcijanina ;-) my jeszcze nie wiemy kiedy chcemy robić chrzciny, pewnie czas na myślenie będzie dopiero po przeprowadzce
Niuunia - odstawiliśmy kropelki żeby sprawdzić czy jest potrzeba dalej podawania małemu, okazało się że jest już dobrze więc nie podajemy; a tym wracaniem i połykaniem to się nie martw, nasz też tak ma:confused:
koralowa - gratuluję wózeczka
Bombusiu - fajnie że na usg wszystko oki
 
Nervita ja na pewno nie zszczepie przeciwko śwince i różyczce bo po co skoro i tak mimo szczepienia na tą chorobę sie choruje. Jedyne na co zaszczepie to odra. Kiedyś po sądach by Cię ciągano za nie szczepienie dziecka + grzywna 1500 zl teraz masz wybór na szczęście bo ta szczepionka 3 w 1 (świnka, rózyczka odra) to masakra jakaś jak sobie poczytałam ile skutków ubocznych a sanepid sie tłumaczy, ze zakupili to muszą obchnąć szkoda, ze cierpią na tym nasze dzieci.

Ale podobno szczepione dzieci przechodza chorobe łagodniej.A wiadomo swinka ma straszne powikłania,szczególnie u chłopców.
 
reklama
Ja Adriana zaszczepiłam przeciwo śwince choc nie miałam obowiązku i na podwórku wszyscy jego koledzy mieli i chodzili z szalikami na szyi (to było lato) bawili sie razem, nie zabraniałam,mówie jak sie zarazi to trudno, ale Adrian sie nie zaraził .
A na krztusca tez był szczepiony, wiadomo to obowiązkowo i niestety zaraził sie w I klasie podstawowoej i lezał w szpitalu:(..........chyba nie ma reguły
 
Ostatnia edycja:
Do góry