reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam!
Małgosia w końcu zasnęła o 23... Noc nie była zła, a nawet lepsza niż poprzednie, bo karmiłam ją przed 2, a później o 4.30:tak: Tylko później mała zajęła się stękaniem i ciśnięciem kupki i dopiero o 6 ją zrobiła... Mam nadzieję, że to tylko taki wczorajszy poszczepienny wybryk z tym płakaniem:eek:
Co do wizyty mała waży 4645g, czyli od wagi urodzeniowej przybrała 2kg:tak: Lekarka powiedziała, że brzuszek jest wzdęty, mówiłam, że ona tak często budzi się w nocy-kazała dawać wodę, bo jest błędne koło-ją boli brzuszek, ciągle je, brzuszek nie nadąża z trawieniem i dlatego ciągle się spina i płacze:sorry:
Bombusiu-ja też dałam Viburcol-może trochę ją uspokoił, ale na krótko-gdyby usnęła, to byłabym zadowolona, ale ona była już chyba przemęczona:cool:
Pajkaa-gratuluję decyzji:tak: Ja półtora roku po porodzie nie chciałam jeszcze słyszeć o drugim dziecku:sorry:
Kasia-u Ciebie też mała taka niespokojna po szczepieniu? Współczuję...
Navijka-widzę, że u Ciebie się stabilizuje-super:-)

 
reklama
Ciężko Was nadrobić...

We wtorek byliśmy na szczepieniu, zdecydowaliśmy się na 5 w 1 + Rotawirusy (pneumokoki zaczniemy następnym razem). Jestem rozczarowana rotawirusami - szczepionka doustna i Mały zaraz potem połowę "wylał"... :-(
Oczko ropieje w dalszym ciągu, mamy przepisane krople. Mały waży już 4130 g :-)

Idę poczytać, co u Was :-)
 
Ciężko Was nadrobić...

We wtorek byliśmy na szczepieniu, zdecydowaliśmy się na 5 w 1 + Rotawirusy (pneumokoki zaczniemy następnym razem). Jestem rozczarowana rotawirusami - szczepionka doustna i Mały zaraz potem połowę "wylał"... :-(
Oczko ropieje w dalszym ciągu, mamy przepisane krople. Mały waży już 4130 g :-)

Idę poczytać, co u Was :-)

jak to wylal? my tez szczepilismy na rotawirusy i pielegniarka podczas podawania szczepionki trzymala Nikoli glowke i nie puscila do tego momentu az mala wszytskiego nie polknela. i co teraz jak maly doistal tylko polowe szczepionki???????
 
Bombusia z malutką byłam u ortopedy - usg nie mieliśmy :eek: tylko podotykał posprawdzał i niby wsio ok. Często na żabkę mam ją kłaść i kontrol za 4 miesiące

marulka ja ostatnio też wieczór SPA sobie zrobiłam i tak sobie przypominałam jak wcześniej o lusterkowej metodzie golenia bikini pisaliśmy a teraz spokojnie człowiek widzi swoje dziursko :-p

luizka4don ja kupiłam na wszelki wielki te krople ale chce je w ostateczności dać

Pajkaa super, że chcecie 2 dzieciaczka. Wygląda na to, że znów będziemy razem w ciąży, bo ja też za rok chce :-)
A w sobotę tatuś mnie wygonił do fryca - matko jaka ulga wogóle wyglądam wkońcu jak człowiek :-D i był z małą 3 godz
 
Ostatnia edycja:
Witam się czwartkowo :-)

Synuś śpi grzecznie w łóżeczku a ja czekam na wizytę położnej. Na samą myśl o tej kobiecie krew mnie zalewa:wściekła/y: była u nas w minioną środę i dopiero we wtorek po mojej telefonicznej interwencji dowiozła kartę małego do przychodni:szok: a ja od poniedziałku próbowałam się dostać do pediatry bo Aleksowi oczko zaczęło ropieć a w dodatku niedzieli musiałam zacząć dokarmiać go mieszanką bo mnie wydoił do zera i nie miałam jak go nakarmić. No i chciałam ustalić z lekarzem jakie mleko mam mu podawać, bo wszędzie piszą, że to po konsultacji z pediatrą można dawać a my samowolkę żeśmy zrobili...
okazało się, że małemu zatkał się kanalik nosowo - łzowy; jeszcze ropieje ale coraz mniej więc mam nadzieję że nie trafimy do okulisty.

Navijka - mnie pediatra rozgrzeszyła z dokarmiania; to chyba pierwszy lekarz, który nie zrobił krzywej miny, że odciągam swój pokarm i podaję dziecku butelkę. Wszyscy wokół trują, że mam go przystawiać do cyca, ale dla mnie i dla niego to zbyt frustrujące bo mały nie radzi sobie z brodawkami a ja później syczę z bólu bo jak mnie ostatnio pogryzł to ranki zaczęły ropą podchodzić. Tak więc wybrałam mniejsze zło - on nakarmiony a ja mam całe brodawki:sorry2:

ech! syn się zbudził
zajrzę później (nareszcie mam trochę czasu żeby znów poczytać ;))
pozdrawiam!
 
jak to wylal? my tez szczepilismy na rotawirusy i pielegniarka podczas podawania szczepionki trzymala Nikoli glowke i nie puscila do tego momentu az mala wszytskiego nie polknela. i co teraz jak maly doistal tylko polowe szczepionki???????

Kasiu, mój też połknął wszystko, ale za chwilę ulał... :-(
 
Hejka. U nas nocka jak zawsze budzenie co 3h :) polnoc 3:00 i po 6:00 a teraz marudzi i steka:p Daje jej smoka zeby sie przespala ale pocica i zaraz wypluwa i placze...e hhh polozylam ja dzis juz dwa razy na brzuszku troszke roznicy jest ale nadal nie podnosi glowki.
 
My po 2 h spacerku, jejkus jak dzis slicznie na dworzu, mogłoby tak byc caaałą jesień.

Cayra no to jak przyjął za małą dawkę tej szczepionki to co teraz??? pytałas lekarza???? hmmm szczepionki doustne wymyslili jak od zarania dziejów wiadomo, ze dzieciom sie ulewa:((
 
reklama
hej :-) troszkę udało mi się Was poczytać...
Dziewczyny mam prośbę, mój mały ma problem z gazami. Co polecacie by mu ulżyć? Kurcze biedaczek się pręży i płacze...:-(
 
Do góry