reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Powiem Wam, że Marcinek dziś mnie zupełnie zaskoczył. Po prostu anioł. I faktyznie to chyba były jednak kolki. Bo od wczoraj od wieczora dajemy mu Espumisan w kroplach i dziś cały dzien prakrycznie je i śpi. oby tak dalej.

Ja słyszałam, że najlepsze na rozstępy są ćwiczenia. U mnie rozstępy same już zbladły więc jak narazie się niczym nie samruję. Bo ogólnie to nie lubię sie czymkolwiek samrować.

Własnie przyszła mi chusta. Więc chyba już dziś ją wypróbuję :))) My tez chrzcimy 10.10.

Pajkaa a skąd ta zmiana, jesli chodzi o 2 dziecko. Bo z tego co kiedyś pisałaś to chciałaś pozostać przy 1. Ja to też już marzę o 2 dziecku, i bym chciała jak najszybciej :) ale mąż chamuję moje zapały. My mamy zamiar ofiacjalnie zacząć starania za 2 lata.

i mam pytanie: myślicie, że można wozić dziecko w wózku na brzuszku? Bo mój tylko tak lubi spac i leżeć, więc tak tez ostatnio spacerujemy.
 
reklama
gsc ja kładę na brzuszku obowiązkowo raz po kąpieli i przy odbijaniu na moim ramieniu też pracuje karczyskiem żółwik mój.... także bez szału ale szczęśliwie tą metodą wychowałam jednego bączka to może i drugi da radę :D
 
agas78 wlasnie nasz blad ze rzadko kladlismy ją na brzuszku... ale teraz bede czesciej a jesli chodzi o to jak ja trzymam na raczkach to ladnie glowke trzyma sama .
W takim razie mysle ze to kwestia wycwiczenia:)) bedzie dobrze -jesli mala dobrze trzyma glowke w pozycji do gory, to sie nie martw . Kladz ja tylko teraz czesciej.
 
Agas78 - wlasnie w tym problem ze jak ja klade na brzuszku to ona bardzo placze i nie cche na brzuszku chyba:(
wiec nie wiem co mam robic
Skarbie placze:(((- moja Wiki tez nie lubila pozycji na brzuszku, ale dawaj ja tylko na chwilke- nie przejmuj sie placzem- wiem ze latwo powiedziec nie przejmuj sie, ale czasem tak bywa ze placz nie znaczy cierpienie. Ona w nerwach troche zawsze pocwiczy i w koncu polozy glowke i bedzie lezec.
 
My jestesmy po szczepieniu...
Mała dostała tylkojeden na zoltaczke.. za 4tyg nastepne..

Troszke ochrzan bo mala nie podnosi glowki jak lezy na brzuszku...

a wy ile razy dziennie kladziecie dzidzi na brzuszku.? i juz wam podnosza glowki bez problemu?

ja zadko klade mala na brzuszku bo moja tez nie lubi- zaraz placze. ale jak lezy na moim brzuszku to jest inaczej. chyba tez musze ja czesciej tak klasc.

moja mala po szcepieniu jest naprawde dziwna- spala 3 godziny, obuzila sie na cycka i dalej spi ale przez sen poplakuje i steka. goraczki puki co nie ma ale noc hcyba bedzie ciezka. zal mi jej- cos sie dziej w jej organizmie a ja pomoc nie moge.
 
Dziekuje za odpowiedzi !
:)
Moja po zastrzyku jakas niespokojna jest ciezko mi ja ululać..
ciagle marudna i placze..
wczoraj od 5rano do 19 sie meczylam bo tez caly dzien marudna.. a tak sie wam chwalilamze mam grzeczne dziecko bo na prawde byla grzeczna teraz cos w nia wstapilo :(
Nie mam czasu na nicjuz zeby wdomu zrobic:(
 
Gorzka_Słodka_Czekolada ja Olka kładę często na brzuszku i główkę stara trzymać się prosto...więc musisz to wyćwiczyć, bo potem raczkowanie itd. i wszystko zaczyna się z tej pozycji...lepiej pomęczyć się teraz, na pewno szybciej oswoi się z tą pozycją niż jak by miała już kilka miesięcy... Powodzenia:-D
Acha i na prawdę nie martw się tym jednym gorszym dniem małej...mój z dwa dni przezywał skok - nie wiem czy dalej trwa - i całe dwa dni nie spał w ciągu dnia prawie wcale - a dziś - odpukać:-p - zasypiał i mogłam co nieco w domu robić...Zresztą dzieci się zmieniają, dorastając są coraz bardziej aktywne i dlatego częściej potrzebują naszej uwagi - więc trzeba się przyzwyczajać:tak::tak:

Alaa myślę, że bez problemu, tym bardziej, że jak dziecko jest w wózku, to cały czas je obserwujesz...bylebyś pod główkę nie wkładała jakiejkolwiek podusi, ma być płaściutko...:tak: Myślę, że to dobry pomysł dla mam, które boją się dzieciątko w nocy zostawić na brzuszku..

a mój Oluś śpi - jejciu kocham go nad życie...:-D
 
reklama
Hejka :)
Oj moje dziecię po szczepionce cały dzień spało, a w nocy budził się co kilkanaście/kilkadziesiąt minut ;/ Kolejna noc lepsza, ale też nie za dobrze - pobudka co 1-1,5h ;/ Mam nadzieję, że dziś już będzie normalnie spał, zwłaszcza, że w dzień nie spał prawie w ogóle...

GSC moje dziecię strasznie płacze jak go kładę na brzuszku. Za to jak kładę go sobie na brzuch to ładnie główkę podnosi i się nie złości. A z każdym dniem jak go noszę pionowo to widzę, że coraz sztywniej główeczkę trzyma :)
 
Do góry