reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

GSc moja mla tez czasem ma takie dni ze nie chce spac i ciagle marydzi.

bombusia gratulacje udanej nocki i udanego szczepienia:))))moze spal tak po szczepieniu a moze tak juz mu zostanie- trzmam kciuki.

natka tobie tez gratulje udanej nocki:))))))) jedne dzieci spia wiecej a inne mniej.

alaa wspolczuje!!!!!!!! ale to napewno jednorazowe, jesli wczesniej tak nie mial to moze po prostu gorszy dzien. kazda z nas ma czasem ochote rzucic wsxzytsko i troche odpoczac-- musisz byc silna- tulam .
ja roznie usypiam mala, czasem zasnie sama w lozeczku, czasem podaje smoka i zasypia a czasem niestety musze ponosic jak wpadnie w histerie. takze u mnie nie ma reguly.

ola wspolczuje nieprzespanej nocki. prolemy kupkowe hmmmmm chyba najlepiej przeczekac- nie mozna nic zrobic, dziecko samo musi sobie z tym poradzic niestety.

u nas wieczor tez placzliwy- mala prezyla sie i plakala. w koncu dalam jej herbatki koperkowej i bylo troche lepiej.
my juz po szcepieniu. 6 w 1 i rotawirusy. mala tylko chwile zaplakala przy wkluciu a potem byl spokoj. wazy juz 5500 takze sporo.
my juz po spacerku- pos szczepieniu zrobilysmy sobie krutki spacerek i przy okazji zakupy, nastepny popoludniu z tatusiem a ja sobie odpoczne troche.
mala wlasnie przysypia i jakas dziwna po szczepieniu jest- czasem nadzyczaj spokojna a za chwile marudna jka nigdy. obu to tylko dzisiaj tak bylo. teraz przysypia ze smokiem w buzi- w koncu zalapala i jest mi duzo prosciej:)))))))))
 
reklama
Witam!
Wyglądam dzisiaj tak:confused2: Czyli oczy na zapałki-mała budziła się co chwilę-o 23, 1, 3, 5, 6.30 czyli średnio przesypiała godzinę, a ja wraz z nią:no: Chyba zwariuję, albo oszaleję, jak to się nie zmieni... Za to w dzień spała jak zabita, że jej dobudzić nie mogłam:eek:
Chrzciny będziemy robić najprawdopodobniej 10 października, musimy jeszcze uzgodnić chrzestnych, bo mamy problem-ja chcę mojego brata, a M chce swojego... Może dojdziemy do jakiegoś porozumienia:sorry2:
Z wyprawki do przedszkola kupiliśmy tylko kilka rzeczy, bo więcej nie było... Niech mi ktoś powie, co to jest klej Magic?:confused:
Na 15 idziemy na szczepienie:sorry:
Ehtele-wczoraj załatwialiśmy wszystko na szczęście jeszcze z M, ale zdarza się, że muszę coś zrobić z dwoma dziewczynkami-zazwyczaj jednak Małgosia śpi, a Basia jest na tyle zdyscyplinowana, że jest przy mnie:tak:
Bombusia-dzielny Alanek:tak: A jaki duży:szok::-)

 
Witam!
Wyglądam dzisiaj tak:confused2: Czyli oczy na zapałki-mała budziła się co chwilę-o 23, 1, 3, 5, 6.30 czyli średnio przesypiała godzinę, a ja wraz z nią:no: Chyba zwariuję, albo oszaleję, jak to się nie zmieni... Za to w dzień spała jak zabita, że jej dobudzić nie mogłam:eek:
Chrzciny będziemy robić najprawdopodobniej 10 października, musimy jeszcze uzgodnić chrzestnych, bo mamy problem-ja chcę mojego brata, a M chce swojego... Może dojdziemy do jakiegoś porozumienia:sorry2:
Z wyprawki do przedszkola kupiliśmy tylko kilka rzeczy, bo więcej nie było... Niech mi ktoś powie, co to jest klej Magic?:confused:
Na 15 idziemy na szczepienie:sorry:
Ehtele-wczoraj załatwialiśmy wszystko na szczęście jeszcze z M, ale zdarza się, że muszę coś zrobić z dwoma dziewczynkami-zazwyczaj jednak Małgosia śpi, a Basia jest na tyle zdyscyplinowana, że jest przy mnie:tak:
Bombusia-dzielny Alanek:tak: A jaki duży:szok::-)


no to mamy te sama date chrzcin- my tez 10 padzirnika a chrzestnych mamy juz wybranych. powodzenia na szczepieniu- oby mala duzo nie plakala. no i zycze w koncu przespanej nocy.
 
Witam!
Wyglądam dzisiaj tak:confused2: Czyli oczy na zapałki-mała budziła się co chwilę-o 23, 1, 3, 5, 6.30 czyli średnio przesypiała godzinę, a ja wraz z nią:no: Chyba zwariuję, albo oszaleję, jak to się nie zmieni... Za to w dzień spała jak zabita, że jej dobudzić nie mogłam:eek:
Chrzciny będziemy robić najprawdopodobniej 10 października, musimy jeszcze uzgodnić chrzestnych, bo mamy problem-ja chcę mojego brata, a M chce swojego... Może dojdziemy do jakiegoś porozumienia:sorry2:
Z wyprawki do przedszkola kupiliśmy tylko kilka rzeczy, bo więcej nie było... Niech mi ktoś powie, co to jest klej Magic?:confused:



Chyba o to chodzi.

klej magic z precyzyjną końcówką
My tez chrzcimy 10.10.2010,fajna data,co?
 
Hej dziewczynki i maluszki :-) nie odniosę się do Was wybaczcie ale od piątku mnie nie było, bo tatuś był i nie było kiedy do Was zajrzeć. Widzę, że klub zombi i maruda band dalej królują:-p u Nas pediatra zaliczony - mała przytyła kilogram i wsio oki. Dziś idziemy do ortopedy - oczywiście prywatnie, bo państwowo wizyta dopiero za miesiąc :wściekła/y: w dodatku jeszcze na numerki wrr. Mam 7 więc hugo wie o której wejdę jak od 16 przyjmuję. W piątek mała dostała pierwszy raz dydusia i spała z nim 6 godz ale to był jednorazowy wyczyn, bo nie przepada za bardzo za dydem. U mnie piękna pogoda - spacerkowa :-) Dorobiliśmy się kropli sabsimplex - ani ja ani mój nie znamy języka i pojechaliśmy do Niemiec po krople he he :-p udało się :-) póki co nie podaję jej. No i mała czasem sobie pięknie pogaworzy :-) buziaki dla Was wszystkich :*
 
No to witam w klubie,mój aniołek ma ewidentnie skok rozwojowy.Od rana płacz pt. "chce do mamyyyy",budzi sie,płacze,a na raczkach zasypia w 3 sekundy,eh....Cóz trzeba to przezyc.
Dobrze,że noc spokojna.
 
Witam!
Wyglądam dzisiaj tak:confused2: Czyli oczy na zapałki-mała budziła się co chwilę-o 23, 1, 3, 5, 6.30 czyli średnio przesypiała godzinę, a ja wraz z nią:no: Chyba zwariuję, albo oszaleję, jak to się nie zmieni... Za to w dzień spała jak zabita, że jej dobudzić nie mogłam:eek:
Chrzciny będziemy robić najprawdopodobniej 10 października, musimy jeszcze uzgodnić chrzestnych, bo mamy problem-ja chcę mojego brata, a M chce swojego... Może dojdziemy do jakiegoś porozumienia:sorry2:
Z wyprawki do przedszkola kupiliśmy tylko kilka rzeczy, bo więcej nie było... Niech mi ktoś powie, co to jest klej Magic?:confused:
Na 15 idziemy na szczepienie:sorry:
Ehtele-wczoraj załatwialiśmy wszystko na szczęście jeszcze z M, ale zdarza się, że muszę coś zrobić z dwoma dziewczynkami-zazwyczaj jednak Małgosia śpi, a Basia jest na tyle zdyscyplinowana, że jest przy mnie:tak:
Bombusia-dzielny Alanek:tak: A jaki duży:szok::-)


no to macie faktycznie problem z chrzestnymi my na szczescie nie mamy problemu ja mam siostre M ma brata:)

No to witam w klubie,mój aniołek ma ewidentnie skok rozwojowy.Od rana płacz pt. "chce do mamyyyy",budzi sie,płacze,a na raczkach zasypia w 3 sekundy,eh....Cóz trzeba to przezyc.
Dobrze,że noc spokojna.

Ja to chyba przechodziłam w zeszłym tygodniu teraz przerabiamy ślinotok :p
 
hej:-)

Ola_ jeśli tydzień kupki nie będzie to wtedy pomyśl o wspomagaczach...na razie wprowadź do swojej diety trochę jabłek - ja piję soczki z gerbera jabłkowe i deserki od 4 mieś jabłko - marchew...i z wypróżnianiem nie ma problemu...jeśli długo kupki nie będzie spróbuj delikatnie włożyć termometr do pupy tak jak się mierzy temp. wtedy na pewno pójdzie;-) Ostatecznością są czopki glicerynowe...z tym jednak trzeba uważać żeby jelita nie zrobiły się leniwe - dlatego to ostateczność
co do krosteczek polecam waciki z 70% spirytusem - miałam ten problem ja myślałam, że to trądzik - polożna, że potówki, po dwoch dniach zniknely...tylko dotykaj tym wacikiem tylko te krostki i ladnie się wysuszą...te waciki w aptece 30 gr jeden...

Bombusia waga oszałamiająca:-D ciekawe ile m oj warzy...super, że zdecydowałaś się na rehabilitację - im wcześniej tym lepiej...:tak:

Marulka no ładnie... masz czas dla siebie...Olek w przedszkolu sobie radzi...cudownie:-)

Alaa generalnie ja staram się, żeby żadne dodatkowe bodźce go nie drażniły - jak ma problem wyciszam telewizor, przygaszam światło. Zawsze w dzień jest ciężęj. - na pewno pomaga położenie na brzuszku bo wtedy dzieciak mniej widzi i powoli sie wycisza...

my po spacerku i próbujemy zasnąć:-D
 
Olu mozesz podać malutkiej herbatke koperkową lub ułatwiającą trwienie Hippa u mojego działa w ciagu max 2 h, a czy jesz jabłka lub pijesz soki??? to tez powinno pomóc, co do usypiania to jest róznie przed chwiląusnął sam w łózeczku, czasem na rękach, czasem w leżaczku-bujaczku no to jest loteria, zalezy jaki ma humor heh
Kasai2506 zdaj relacje jak malutka po szczepieniu???? moze dzis Ci duuuuzo pospi w nocy jak mój?
Niuunia witaj, a czemu idzesz do ortopedy? pewnie pisałaś, ale ja miec skleroze:eek::confused:

Co do usypiania dzieci to moze spróbujcie Mamuski na brzuszku, mój jak sie baardzo kręci i nie moze usnąc to ja go bach na brzuszek, pomiziam po plecach i odlatuje, zawsze tak robię rano około 6.00 i wtedy jeszcze spimy do 7.30 codziennie:-)
My tez po spacerku 2,5 h łaziliśmy, u nas w słońcu dzis 30 st.:szok: wiem, bo mam termometr w wózku. :-pWrócilismy mały zjadł i spi dalej w swoim łózeczku, zasnął sam:szok::-D ide robić obiad, bo zaraz drugi głodomorek wraca ze szkoły:tak:
 
reklama
Hej,
U nas nocka spoko. :)


Mam do was pytanie dziewczyny. Czy na szczepienie umawialyscie sie wczesniej w przychodni? Dzwonilyscie? Czy moze umawialyscie sie osobiscie podczas wizyty u pediatry? Bo moj lekarz rodzinny podczas wizyty mowil, zeby zadzwonic do pielegniarki szczepiennej i ustalic juz teraz terminy przyszlych szczepien. Tez tak mialyscie?
 
Do góry