reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Cześć!
Dzisiaj mam oczy na zapałki-mała nie spała od 3, wierciła się, suszarka non stop chodziła-coś ją chyba brzuszek bolał bo spinała się do kupki, którą zrobiła dopiero po 8:no: Wczoraj popołudniu i wieczorem też dała popalić-nie spała od 15 do 21 i marudziła na całego, ale to już chyba ze zmęczenia:dry: M przyszedł z pracy dopiero przed 19, a ja nawet nie miałam czasu, żeby go poświęcić Basi-a ta nie spała w przedszkolu i też marudziła na całego... Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej:tak:
Dzisiaj czeka nas wizyta u okulisty-Małgosia musi mieć zbadane oczy po tej fototerapii-mam nadzieję że wszystko będzie w porządku:happy:
Mnie też denerwują te wkładki Belli-używałam ich przy Basi i byłam zadowolona, a teraz rzeczywiście przyklejają się do piersi i zostają jakieś paprochy:no:

 
reklama
Witam się i ja nocka jak nocka pobudka co 2 lub 3 godz. O 7 oczy jak 5 zł i mamo czemu Ty chcesz spać :p ale zauważyłam, że ona zawsze się męczy z kupką a najbardziej rano :-( stęka z godz prawie zanim coś wyprodukuję. a poza tym dziś chyba mamy dzień uśmiechu, bo ciągle nieświadomie się uśmiecha :-) matko idę zjeść bogate śniadanie :-D czyli norma chlebek z cieńką wędlinką. Aaa w nocy też podjadam i ostatnio mnie gania nie wiem czy po herbatnikach czy po zbożowych ciastkach :-/
 
Witam się i ja nocka jak nocka pobudka co 2 lub 3 godz. O 7 oczy jak 5 zł i mamo czemu Ty chcesz spać :p ale zauważyłam, że ona zawsze się męczy z kupką a najbardziej rano :-( stęka z godz prawie zanim coś wyprodukuję. a poza tym dziś chyba mamy dzień uśmiechu, bo ciągle nieświadomie się uśmiecha :-) matko idę zjeść bogate śniadanie :-D czyli norma chlebek z cieńką wędlinką. Aaa w nocy też podjadam i ostatnio mnie gania nie wiem czy po herbatnikach czy po zbożowych ciastkach :-/

Niuunia ja mam to samo standard 6:30 Sebek ciśnie kupkę tak głosno, ze oboje z M nie spimy :p
 
Witam mamusie:)

U nas dzisija ladna pogoda, wyszykuje terroryste i lecimy do parku:):)
Maly dzisiaj konczyl 2 miesiace, ma juz 60cm i 5200kg(12cm i ponad 2kg w 2 miesiace:szok:)
Zaczal juz gaworzyc, rozdaje usmiechy i jest juz taki bystry:-D
Wczoraj mielismy spotkanie z nowa niania, mam wraca w styczniu do pracy:-(
Dzisiaj skonczyl mi sie macierzynski i nie wyobrazam sobie tak wczesnej rozlaki z malizna.

Bombusiu pytalas mnie o osteopate
Osteopatia w Poznaniu
Osteopata jest polecany dla dzieci, ktore maja za soba ciezki porod.
Tak jak wczsniej pisalam Victor mial kolke potraumatyczna(nawet nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje)

Tutaj zalanczam fajny artykul
KOLKA- NATURALNE METODY

Co do wkladek to ja polecam takie wielorazowego uzytku.

Navijka-Wspolczuje sytuacji w domu, a co do samotnosci to nie masz tam zadnych kolezanek?

luizka-Ciesze sie,ze wszystko wporzadku z bioderkami:-D

Niuunia- Victor tez steka nad ranem, ne wiem dlaczego tak jest:baffled:
 
Hej Mamuski:happy:
Ale pospaliśmy z okruszkiem:szok: do 9.30:szok: miooodziooo.
Nocka nienajgorsza jak zjadł o 22.00 to potem obudził sie o 1.30 i o 4.00 i niestety nie mógł zrobić koopy i troszku sie męczył, ale tatus tak wygimnastykował mu nogi i masował brzuszek, ze zwalił koope i o 5.00 poszliśmy dalej spac:-D:-), wreszcie sie wyspałam i chce mi sie zyc. Musimy jeszcze tylko te wieczorne akcjie "rycze o byle co i o nic" zlikwidowac jakoś:baffled::confused: i byłoby git. Co prawda w dzień tez potzrebuje duuuzo uwagi,ale to jakos da sie ogarnąć.........właśnie zjadł znów usnął na mojej kanapie:szok:!
Co do witamin to ja podaje co drugi dzień wit. K+D w jednym o róznych porach dnia jak mi sie przypomni.

navijko no współczuje akcji nocnych z malutką, rzeczywiscie strasznie dłuuugo wisi Ci na cycu :szok: i do tego zero wsparcia od tesciowej, czy uzywasz tej laleczki Vudu:-D moze wypróbuj kochana to ona troszku zmięknie;-)
riba ja nie mierze mojemu maluchowi temper. zrobiłam to do tej pory 2 x
moniko ja tez często daję z butli mleko w nocy i jakoś lepiej mały spi, bo szybciej zje,beknie i nie wybudza sie, a ja tez szybko ide spowrotem spać:tak:
luizka gratuluje udanego USG:-)
Olu moja sąsiadka wczoraj mi powiedziała, ze słyszy malucha jak płacze, czyli inni też, na szczęscie to jest b. fajna sąsiadka i twierdzi, ze dziecko musi popłakać i nie ma do nas jakiś nieuzasadnionych pretensji:baffled:
marulka Ty nasza "ostojo i opoko" czekamy na ten czas spokoju choć wiadomo, ze to jeszcze daaaaleka droga, ale niedawno sie tu na forum poznawałysmy, a juz kazda z nas ma swojego szkraba i nowe problemy, dobrze,ze mozemy sie tu nimi dzielic i radzić:tak:
Niuunia jestem jestem, wróciłam późno z zebrania i poszłam jeszcze na spacer do TESCO SAMA!!!!!:-D hehe...fajnie było dzwigać te siatki:-D tatus sie urwał z pracy i adi nie dyzurował ale wykąpali maluszka i dali sobie rade przez ponad 3 h:tak:
magdawu. ja po długim przemysleniu jednak szczepię synka tradycyjnie i nie chodzi tu absolutnie o kase, poprostu nie mam naj;epszej opinii o tej szczepionce 5 w 1, no ale to moja decyzja pytasz to odpowiadam:tak:
pati współczuje nocki i zycze samych dobrych wiesci od pediatry:-)....a co do samotności to nikt Cię nie odwiedza???? rodzina, znajomi???:confused:
Martitko ale masz juz duuuzego synka i jak sie swietnie rozwija juz do Ciebie "gada":-Di dziękuje za wszystko usmiechem:tak:tez na to czekam , bo mój na razie dziekuje ale wyciem:baffled::angry:...to teraz juz wiem kto to osteopata:zawstydzona/y::rofl2:

No nie u nas leje, a miałm isc z okruszkiem na spacer i na zakupy:wściekła/y::no:!!!!
Póki co czekam za Mamcią to zostanie z maluchem a ja sie "wypuszczę" na rynek:laugh2:
 
Hmm ciekawe czemu te maluchy tak z rańca się męczą ;-( ooo Bombusi też tak

martitka ciekawy ten artykuł -pierwszy raz o czymś takim czytam

Bombusia to widzę nocke miałaś podobną do mojej :-) zazdroszczę CI Twoich chłopaków

aaa dziewczyny jak stosowałyście tą wodę morską?bo moja niby ma czysto w nosku ale czasem chrumka i chce jej zaaplikować tą wodę. Na leżąco?bo boję się, że to jej spłynie do gardła

no i poprasowałam sobie....usnęła na 5 minut tsssssss żarty sobie ze mnie robi te moje dziecko :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam środowo wszystkie niewyspane i wyspane (o ile takie wśród nas są)!

Wysłałm dzisiaj maila z załącznikiem do wszystkich które nie otrzymały lub podały mi adresy dzisiaj. Mam nadzieję że już wszystkie macie to na poczcie. Jeśli nie to piszcie na priv będziemy dalej wysyłać!

U nas nocka jako tako z małą ;) 2godzinną przerwą od 1 do 3. CZy Wam też tak to schodzi?? Maly się budzi, przebieram go, potem jeden cyc, odbijanie , drugi cyc druga próba odbicia zazwyczaj nie udana, przytulanko, do łóżeczka i próba uspania wrrrrrrrrrr niechce dziad spac bez cycka ani rączek. Wszystko to schodzi ponad godzinę. Normalnie mam dość. Podziwiam te które karmią co 3 godziny jak w zegarku, bo wtedy to już wogóle nie ma mowy o jakimś odpoczynku, bo jeszcze dobrze nie położysz spać a już trzeba budzić. MASAKRA jakaś!

Niuunia no i jak się ta temperatura przedstawia u Was? Bo u nas to zalezy od pory dnia i aktywności małego. Po spaniu zawsze ma niższą, a jak wyje to zawsze ponad 37. Dziwne to bo ponoć jesteśmy stałocieplni. hahah A i gdzie mierzysz??

pati1982 kochana niczym się nie martw, u mnie to samo. Nienawidzę nocy. W dzien to jakoś ok, leci, jest jasno i w razie co zawsze gdzieś ktoś się znajdzie do rozmowy czy chociazby zadzwonić do mamy moge i się pożalić. A w nocy... tragedia. Siedze sama po ciemnicy z wrzeszczącym dzieckiem lub połamana w trzech miejscach żeby tylko zjadł i zasną. I strasznie się w nocy irytuje że nie śpi tylko płacze. W dzień mi to nie przeszkadza za bardzo że marudzi. Ehhh....

navijko powiedz mi co za negatywne opinie słyszałaś o tej ksiązce? Bom ciekawa!

Oj zasiedziałam się prawie godzinke na BB bo Mały śpi i jest tak cudownie cicho =))))))))))
Wiecie co jest jeszcze okropne w tym wszystkim, że jak On w dzień zaśnie to ja mam dylemat sprzątać, prać prasować czy iśc spać. Zabieram się za robotę i jak kończę i mam ochotę się położyć to On wstaje, a jak zaczne od spania to się budze razem z nim i w domu burdel. Normalnie jazda bez trzymanki z tymi dziećmi, ale i tak kocham nad życie =)

Miłego popołudnia dla wszystkich!
 
U Was przynajmniej tyle dobrze, że dzieci stękają z rana, a moja zawsze ok 3-4:no: Lepszej godziny nie mogła sobie znaleźć...
Niuunia-ja też aplikuję na leżąco, a później odwracam na chwilę na brzuszek, a następnie w ruch idzie Frida:tak:
Bombusia-super, że pospałaś:tak: Ja niestety muszę Basię wyszykować do przedszkola i codziennie pobudka o 7:sorry2:
Martitka-cieszę się, ze kolki Was opuściły i że tak ładnie Victorek się rozwija:-)

 
reklama
Do góry