reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

weronka 3mam kciuki aby wszystko bylo ok, i maluszek szybko wrocil do zdrowia

moja mala... spi dzis dopiero drugi raz....ja pitole.... masakra...

bylismy dzis na pierwszym spacerze, pol godzinki tylko, w nadziei ze mala usnie ladnie ... no i co wrocilismy do domu i po 20 minutach wrzask... grrrrrrr
 
reklama
weronka 3mam kciuki aby wszystko bylo ok, i maluszek szybko wrocil do zdrowia

moja mala... spi dzis dopiero drugi raz....ja pitole.... masakra...

bylismy dzis na pierwszym spacerze, pol godzinki tylko, w nadziei ze mala usnie ladnie ... no i co wrocilismy do domu i po 20 minutach wrzask... grrrrrrr
Ty stanowczo za szybko zabrałaś małą na ten spacer.A hartowałaś ją?
 
luizka4don - no to ładnie prztbrał skrzacik :tak:

zastosowałąm sie do rad Marulki:tak: i przetrzymałąm małą od 17 juz nie spałą. wykąpałam zaraz po 19 i po 20 już spała smacznie. pobudki w nocy tylko na karmienie ok 1 i 4 i rano obudziła się przed 8.
jak nie robiła kupska od przedwczoraj to wczoraj o 17 walnęła po trzy strzały do dwóch pieluch jena po drugiej. ciekawe czy to zasługa Espumisanu.
nie wiem czy podawać te kropelki ciągle czy tylko doraźnie?

a mnie boli głowa już drugi dzień, tak ćmi jakby od żoładka. Biore Apap i herbatkę z mięty i kopru.
wogóle to boję się jeść wszelki surowe owoce i przez to zaczynam mieć probemy z koopą.. chyba też zacznę brać Espumisan..:baffled:
 
monika373 -mnie polozne juz w szpitalu sie pytaly czy chce wozek, aby pojsc z malym do parku szpitalnego :) nie poszlam, ale 6 dni po porodzie, bylismy na pierwszym spacerku :)
 
reklama
Witam Was mamusie ;-)

Podczytuje Was codziennie, ale jakos nie mam weny do pisania...przepraszam...

Co u Nas. Maały Własnie niby spi. cos tam sobie mruczy pod noskiem to mam chwilke dla siebie.
We wtorek mielismy szczepienie i Synek wazy 5,450 :szok:

Wczoraj bylismy u u Lekarza bo Mój Syneczke w nocy wydał mi sie bardzo podejzany, zaczal dziwnie kaslac i tak jakby mial katarek. A wiec zaszlismy do Pani doktor i okazało sie ze moje Dziecie ma Refluks :-(. Lekarz kazała zmienic mleczko na Bebilon Pepti, i zageszczac Nutrionem...a i 3 razy dziennie 15-20 min przed posilkiem podawac Debridat. Szkoda mi mojego Maluszka. Jakos tak nie chetnie je te mleczko, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.
Czy są moze na forum mamusie ktorych Dzieci takze maja Refluks ?
 
Do góry