reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

marulka - nasz miał bardzo suchą skórkę i w szpitalu kazali smarować parafiną, teraz jest wszystko pięknie, a kąpiemy w oilatum i czasami jeszcze tą parafinką przejadę ale nigdy po kąpieli tylko np. rano jak muszę całego przebrać
 
reklama
witam sie
moje dziecie ma syndrom płaczu wczoraj sie darl od 18-20 a dzisiaj od 10 do teraz . teraz jest przytulony do mamusi i jest spokoj:)
Ehtele kciuki zacisniet :)

Marulka a próbowałas oliwki z linomagu?? mojemu Sebkowi przeszło po 4 dniach smarowania a skóre płatami moglam sciagac z raczek i nozek. pediatra powiedziala, ze to normalne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ethele trzymamy kciuki za egzamin!!!!

bombusiu
moze rzeczywiscie rozbudxzaj malego w dzien. moja od ok 16 juz nie spi i tak jest do kapieli czyli do 19-20 a potem po jedzeniu jeszce aktywna jakies 30 minut i pada i ladnie spi ( choc niezawsze- czasem tez ryk).trzymam kciuki.

marulka doswiadczona mamusko twoje rady sa super- dziekuje.

a u nas spokoj. mala troche marudna- pewnie przez ta pogode ale teraz sobie przysypia a ja pije kawe zbozawa i jem herbatniki:p
Nikola dzis w nocy spala 6godzin bez przerwy - normalnie szok. ale moze przez ta pogode. zobaczymy czy dzis w nocy to sie powtorzy.



no kasiu to ladnie twoja spala moja juz od 3 dni tak spi pobutke tylko mamy o 1.30-2 w nocy a potem do 5-6 pobutka noc jest oki ale dzien roznie np wczoraj skubana od 14.00 do kapieli do 20 za nic niechciala spac tylko buszowac i jesc hehe...

a tak ogolem oki babeczki niestety od kiedy mala jest zadko mam chwile aby usiasc przy kapie a jak mam czas jestem padnieta i zasypiam.... buziaki dla was i waszych pociech
 
witam sie
moje dziecie ma syndrom płaczu wczoraj sie darl od 18-20 a dzisiaj od 10 do teraz . teraz jest przytulony do mamusi i jest spokoj:)
Ehtele kciuki zacisniet :)

Marulka a próbowałas oliwki z linomagu?? mojemu Sebkowi przeszło po 4 dniach smarowania a skóre płatami moglam sciagac z raczek i nozek. pediatra powiedziala, ze to normalne.

Ty juz 25 masz synka ja nadl w dwupaku jeszcze 7 tyg konca nie widac hahah
sliczny jest
 
Witam kochane!
U mnie będzie egoistycznie, nic Wam nie odpiszę bo ostatkiem sił tu siedzę.

Mój Mały chory jak 102. Katar ma zielony, nos trzeba co pół godziny odgruzowywać, gardełko zaczerwienione. Byliśmy u lekarza, 200 zeta M w aptece zostawił i działamy. Mam nadzieję że trochę przejdzie bo jak nie to mamy skierowanie do szpitala jakby było gorączka albo mały nie chciał jeść. Ja też dostałam leki bo najprawdopodobniej ode mnie się zaraził. TRagedia.
Trzymajcie kciuki bo ja już wysiadam!

Zdrówka dla Was i spokojnych nocek! Ciumek
 
milusia83 ja tu się cieżko zastanawiam nad taką długą podróżą a Ty już po he he :-p poza tym witam w klubie mamusiowych niewolnic cycowych :-p

weroneczka o kurcze współczuję chorubska - ale wysłam dużo zdrówka i szybkiego powrotu do pełnych sił

A u nas jednak popołudniu pojawiło się słońce, więc pyk i na spacer. Mama ma chwilkę na kompie posiedzieć a mała w wózku jeszcze stoi na dworze pilnowana przez dziadka :-p
 
Oj a u nas znowu popołudnie z wyjcem, jak zwykle zaczęło się po 16 i teraz co chwilę płacze, ryki, a jak już nic na uspokojenie nie działa to cyc. Kupki są, brzuszek ok, a mały i tak swoje... zawsze się zastanawiam co może być z takim maluszkiem :-( biedaczek tak płakusia że aż się zanosi i na moment oddychać przestaje - straszne
weroneczko - współczuję choróbska i szybkiego powrotu do zdrowia dla ciebie i maluszka
navijka - powodzenia w walce ze zmianą trybu dnia Matyldy ;-) a raczej nocy
 
reklama
Do góry