reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

I znowu nie było mnie kilka dni i znowu nie wiem co u Was słychać bo nie jestem w stanie teraz nadrobić:-(

Ale muszę się Wam pochwalić moja córeczka uśmiechneła się do mamusi 3 dni temu :-) A wczoraj płacząc wyszło jej "mama":-) Teraz się z M śmiejemy, że mała umie już 3 słowa: "nie", "mama" i "ejo ejo" :-D
Wiki jest całym moim światem i miłością mojego życia :-)

Pozdrawiam Was gorąco:-) Postaram się Was później nadrobić:-)
 
reklama
Ciamajdka - podziwiam, podziwiam, ja to bym już z naburmuszoną miną chodziła, zabrała dziecko i nie daj bosze młotkiem przywaliła. Dzisiaj daję Adę mojej szwagierce (jakoś za nia nie przepadam), ale A. będzie miał powiedziane, że swojej siostrzyczce ma drukowanymi literami powiedzieć, że pod żadnym pozorem nie wyciąga Jej z wózka choćby ryczała jak nie wiem co i broń bosze żeby z Nią pojechała na cmentarz na grób Teściów, a coś czuję, że tam najpierw by wylądowała z Adą :no: Już się denerwuję troszkę. :sorry2:

Dziewczyny wczoraj dostałam @. :szok: Czy któraś już też dostała? Czy tylko mój organizm aż takiego figla mi spłatał?
 
Aga_Natalia - dzięki, bo wczoraj pierwsza myśl @, ale zaraz za nią kolejna - miesiąc po porodzie??? :szok: Może coś tam się po CC poprzestawiało i coś puściło (choć nie wiem co by to miało być) i jakieś krwawienie/krwotok, bo leciało ze mnie strasznie. No, ale teraz już na spokojnie i po nocce wiem, że nie jakieś krwawienie/krwotok tylko normalna @ już.
 
Ja też jestem po cc,nie karmię piersią tylko odciągam mleko i miałam krótki połóg (niecałe 3 tyg), myślę że to właśnie dlatego. Też byłam w szoku, bo robiłam śniadanie i nagle poczułam, że coś mi leci po nogach bardzo mocno.
No i @ trwała 2 tygodnie. Dzis już mnie boli brzuch, więc nadchodzi kolejna :(
 
Aga_Natalia - no ja dla odmiany karmię piersią. @ 2 tygodnie? :szok: Ło matko, to muszę wskoczyć po pieluchy dla siebie :-p No cóż życie nie jest bajką ;-) No ja miałam tak samo, tylko, że jechałam do Poznania, więc zapobiegawczo założyłam cieniutką podpaskę, ale jak chlusło to się przestraszyłam. I dziękowałam, że coś mnie podkusiło to założenia tej podpaski, bo bym stała na ulicy i pewnie nie wiedziałabym co robić :no:
 
Nie załamujcie mnie tym okresem://///
na razie jeszcze krwawie wiadomo po porodzie, ale mało i juz na brązowo.. w zasadzie kilka kropel takie czerwonej krwi się trafi ale bez szału... ale okresu to ja nie chcę jeszcze...

własnie, mallaika chyba rodzi bo się nie odzywa odkąd napisała ostatnio że ja łupie w krzyżu...to chyba już wszystkie dziewczyny? no to chłopaki górą:))))))))
 
Pati hasło CYCKI DO GÓRY rozwaliło mnie doszczętnie:-p A nocka minęła nawet spokojnie, Olek co 3 godz. jadł potem grzecznie spał... oczywiście w czasie zaspypiania stęka, jakieś tam odgłosy wydaje a ja czujna jestem i od razu się budzę, ale generalnie było ok:-)

Ciamajdka no cudnie, że Twoje samopoczucie już lepsze:tak::tak:
a co do teściowej to ja bym %$^^&**()!@# nie wytrzymała i to powiedziała... mnie też drąznią komenatarze nawet delikatne, branie na ręce Olka itd. jestem zazdrosną mamą...:zawstydzona/y:

Bogusia86 gratuluję uśmiechu... no i pierwsze mama?:szok: Rewelacja:) A jak gips małej został już ściągnięty?? Chodzi na rehabilitację? Jest już efekt?
A Olek tez się uśmiecha nawet kilka razy w ciągu dnia, ale mam wrażenie, że to odruch bezwarunkowy...;-)

Aga_Natalia nie napisałaś co po badaniu główki? Wszystko w porządku?


a my dziś idziemy na USG bioderek - mam nadzieję, że wszystko w porządku będzie:tak: Potem do teściowej na obiad - pierwszy raz z Olkiem i trochę się boję, bo łóżeczka tam nie będzie i może być mały troszkę rozdrażniony...Wy już wychodzicie do ludzi z dziećmi?:-D
 
reklama
Witam się
Ciamajdko cieszę się, ze u Ciebie juz lepiej:) co do teściowej podziwiam bo ja bym jej nie dała szczególnie jak mała jadla wcześniej. Ja nie mam tego problemu bo nikt za mnie cycka nie da chociaz w nocy to by się przydało.

Nie wiem czy Wy tez tak macie, ale ja czasami aż tracę siły i mam taką złość, ze znowu muszę wstać w nocy :( chyba jestem przemęczona juz:(

Dzisiaj moze spacerek do teściów...

Ehtele ja byłam z Sebkiem tydzień temu u teściów mały spał w wózeczku :)
 
Do góry