reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dziękuję za życzenia !! :) Oby ten 4 rok po ślubie okazał się dla nas szczęśliwszy niż trzeci... :)

Ehtele- biedactwo,ale dasz radę,dasz!! Ja dałam ,choć wcześniej mdlałam przy pobieraniu krwi to i ty dasz! :)Jakoś tak inaczej się ten ból odczuwa,gdy ma się świadomośc,że on jest po COŚ. A Twój Oluś uparciuch,bo takie już są te Ole i Olki -przekorne ;) Trzeba mu było dać inaczej na imię :p
 
reklama
Ehtele no fajnie miała ta Twoja koleżanka, też bym tak baaaardzo chciała, ale nie nakręcam sie, bo u mnie jeszcze czas, choc miłoby było nie powiem, jakby co będe pisać smsy........ponadto nie te wody Ci lunęły kochana:-D
Polianno jeszcze MamaAneta i Neftis dziś miała mieć CC tak pisała!!!!!!!
Niuunia nie denerwuj sie, pamiętaj, ze takie badania to sprawdza sie na miejscu nie w domu, bo oni są zakręceni jak baranie rogi!! i robią wsio po łebkach:wściekła/y:
Pati pakuj sie kochana;-)
navijka to Ty nosa nie wychylaj, niech teściowa pucuje:-D.....podziwiam za odwagę z tą kosmetyczką, ja nie umiałbym jej pokazać psiochy:no:
MLS I Starlet gratulacje MamuskI ZAZDRASZCZAM:happy:
Ciamajdko co to jest "kugiel ziemniaczany"?????? :szok::szok:rany boskie nie wiem:eek::confused2:

Nie denerwujcie mnie dziewczyny:wściekła/y::wściekła/y:jaki deszcz??? jaka burza i jakie 20 st???? pytam!!!!!!! u mnie jest 30 duszno, kleję sie po rynku,a musze jeszcze dziś:
1. zrobić gar leczo
2. spakować drugą Alankową torbę
3. ogolic sie na dole:eek:

Ale mój syn właśnie robi w mixerze zimny koktajl z jagód jejkuś jaką mam ochotę:-)
 
Dziękuję za życzenia !! :) Oby ten 4 rok po ślubie okazał się dla nas szczęśliwszy niż trzeci... :)

Ehtele- biedactwo,ale dasz radę,dasz!! Ja dałam ,choć wcześniej mdlałam przy pobieraniu krwi to i ty dasz! :)Jakoś tak inaczej się ten ból odczuwa,gdy ma się świadomośc,że on jest po COŚ. A Twój Oluś uparciuch,bo takie już są te Ole i Olki -przekorne ;) Trzeba mu było dać inaczej na imię :p

ojjj trzeba było - dzięki kobitko:)

Ciamjadko - ja w takim humorze, że mam gdzieś sprzątanie, gotowanie...przyjdzie Szymonto gdzieś go na obiad wyciągnę...a teraz idę do łożka bo sił na cokolwiek innego brak...

przeczytajcie sobie nową opowieść z porodówki - lipcówki...
 
Kurde... musiałam to przeczytać.. wyłam jak zbity pies przy tej opowieści... nie wiem co napisać? że wczułam sie w to co ona czuła? że ten mąż? że ból? że sie boje? że jestem ciekawa? brak słów..

Bombusia kugiel to takie ciasto jak na placki, tylko robi sie tego dużo, wylewa z olejem na blache i piecze w piekarniku jak ciasto, pyycha...
 
UUUU ALE SIE POSYPAŁO! no i w końcu się dziewczynki pojawiają ;p bo u nas chłopów już ciut za dużo było :)

Polianno - spokoju i cierpliwości życzę Ci w tym 4 roku waszego małżeństwa:)
 
Witam. Melduje sie dalej w dwupaku...i jak narazie nic sie nie zapowiada. dzien jak dzien mija jak kazdy od 2 tygodni;(

Ciamajdka-No wlasnie w tym problem ze w domu jeszcze 2 akwaria i sa karmione tym samym
pokarmem a tylko u mnie dechly:(

Ethel- To mamy podobnie mnie klada 11 ale ty chocia jakies skurcze a u mnie zero
proc rozwarcia 2 cm....

Mona_8
2- heh BEZENDU he dobre dobre
 
Ciamajdka może Ty dostaniesz lepsze wieści. Czekamy na relacje po wizycie :-)

Bombusia no wysłałam Ci deszcz - nie dotarł?:shocked2: dobra przyznać się która po drodze go zabrała? :-p

Musze iść wygotować dydusia ale pierw poczytam opowieść licpówki. A właśnie dziewczyny gdzie przechowujecie smoczek? bo ja nie mam pudełka i nie wiem co z tym fantem zrobić :eek:
 
Witam dziewczynki :-)
U nas leje od rana ale duszno jest dalej :-(
Humorek mi dzisiaj dopisuje bo byłam u lekarza i padły te słowa "robimy cc" ! Ze względu ze utrzymują sie mroczki przed oczami i zawroty głowy, 11.08 mam ostatnią wizyte i jak będzie duze rozwarcie to 12.08 bede juz tuliła naszą Juleczkę, a jak nie to ostatecznie 16.08 w poniedziałek :-) chcielismy 15.08 bo wtedy mamy rocznice slubu ale teraz wypada to w niedziele a w weekendy nie umawiają na cc. Lekarz proponawał jeszcze piątek 13.08 ale nie zgodziłam sie :zawstydzona/y: wole przeczekac weekend ( wiecie, moje zabobony) takze nie moge w to uwierzyc że juz w przyszłym tygodniu bedziemy mieli nasza upragnioną niunię przy sobie :-) jednoczesnie zaczynam sie bac, moze to bardziej trema ale wierze ze bedzie wszystko dobrze :tak:

Super że wkoncu ruszyło sie z porodami i teraz juz bedzie coraz wiecej dzidziusiów nam przybywac :-) ciekawe która następna.

Polianno wszystkiego najlepsiego dla was, abyście przez nastepne lata byli mega szczęsliwi, i moze klejnego dzidziusia w przyszlosci :-) wszystkiego naj naj naj !!!!!

Niuunia ja mam takie zatyczki na samą tą czesc silikonowa, takze narazie wyparzylam i lezy sobie bezpiecznie w torbie, a dzisiaj przyszedl mi pojemniczek z Nuka, superowy, polecam zwłaszcza do wózka















 
Ostatnia edycja:
reklama
Izunia ja mam termin na 13 w piatwek i sie załamałam jak mały sie zdecyduje przyjsc w terminie bo stwierdziłam, ze 13 juz wykorzystałam bo broniłam prace magisterską 13 w piątek o godzinie 13:13 w sali nr 13
I byłam jedyna, która się zdecydowała na ten termin :-D

U mnie co chwile leje / słoneczko - leje/słoneczko a do sklepu musze isc głowe umys wyglancować sie bo ide do tesciów:p
 
Do góry