reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pajkaa a ja ze względu na mojego wolałabym weekend, żeby był.

mls no proszę z zaskoczenia nas tu - gratki :-)

marulka zauważyłam, że u nas tak jest - jak zastój to zastój, a jak się ruszy to już konkretnie :-p
 
reklama
Oooo następna mamusia :-) mls - gratuluję córeczki !!!!!!!!!!!!!
Pajka - ale nawet jak nie będziesz miała karty ciąży to przecież lekarz ma tam twoją kartę w której każda wizyta jest odnotowana więc też powinno wystarczyć:tak:
marulka - jesień średniowiecza :rofl2::-D:-D:-D no nie mogę :laugh2:
 
Proszę jakie szczęściary kolejne:-) MLS gratulajce

nie no..tez macie wrażenie że wszyscy rodzą tylko nie wy? i że jakos to Was omija??
 
hmmm wyszłam z domu na pocztę - doszłam do sklepu i oczywiście lunęło tak, że jestem dokładnie calusieńko mokra grrrrrrrrrrrrrrrr
Musiałam się wrócić, podbiec do domu tzn. iść szybszym krokiem bo o podbieganiu mogę tylko zamarzyć:p
i jak weszłam do domku dostałam takiego skurcza, że się popłakałam:(
trwał 2,5 minuty i teraz pozostał po nim okropny ból brzucha:(
Jeśli tak wyglądają bóle porodowe to głupia byłam myśląc że dam radę bez znieczulenia zzo...

mls serdeczne gratulacje:):):)
 
madziujka - tak, też mam takie wrażenie:tak:, jestem mega ciekawa kiedy mnie to weźmie...
ehtele - z tym podbieganiem też tak mam, jak pomyślę jak szybko mi wszystko szło choćby z miesiąc temu a teraz to jakaś masakra jest...:eek:
 
ehtele tulam mocno. Kurcze przeczytałam "lunęło" i już pomyślałam, że wody CI odeszły a tu dooopa blada chodziło o deszcz ehh

wogóle mała tak mnie kopie aż okropnie żebra bolą - można powiedzieć jak w Seksmisji "ratunku - kobieta mnie biję" ;-)
 
Ostatnia edycja:
Jeju no w końcu się ruszyło !! Dziewczyny moje serdeczne gratulacje :))
A nie dalej jak wczoraj Starlet pisała na bb ... prawda ... ? :))

Madziujka ... Rany ... Mam dokładnie to samo ... Wszyscy rodzą tylko nie ja.

Tak się czasem zastanawiam czy aby nie mam jakiejś blokady? Bo tak cały czas myślę o porodzie i myślę ... Ehh sama już nie wiem.

Ehtele Ciebie to przynajmniej coś pobolewa, a u mnie cisza w eterze :p Czasem tylko zaboli jak na @, pogna do kibelka i tyle ... Kochana główka do góry :* chociaż wiem, że nie jest łatwo ... Mam tak samo podły nastrój ...

Navijka he he he :D "nabrzmiałe, wilgotne coś" mnie po prostu rozwaliło :D:D

Ogólnie widzę, że niezbyt pozytywny nastrój panuje na forum ... Ale powiem Wam szczerze, że jednak troszkę lepiej się na serduchu robi (przynajmniej mi:p) jak widzę, że nie jestem sama, że są też kobiety, które czują tak jak ja ... :)
No dobra zaczynam biadolić a więc kończę ;] W domu to chyba mają mnie już dość ... ;|

Miłego dnia brzuchatki :*
 
ehtele tulam mocno. Kurcze przeczytałam "lunęło" i już pomyślałam, że wody CI odeszły a tu dooopa blada chodziło o deszcz ehh

hhehehhehehe. No szkoda, że to nie wody...

pati normalnie czuję się jak niepełnosprawna

Powiem Wam, że coraz bardziej współczuję milusi...teraz jak mnie dopadają te skurcze nie prowadzące zupełnie do niczego to rozumiem jaka to jest masakra męczyć się tak od dłuższego czasu....
cholera booooli mnie brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Byłam w laboratorium, o 15 wyniki..
potem podjechałam odebrać zamówienie z DOZ..
a później do babci zawieźć jej chleb..

teraz weszłam do domu... wpiszę dziewczyny na listę rozpakowanych...
pozmywam i biorę się za kugiel ziemniaczany...

o 15 pojade po wyniki i jednak dzis jade do gina, jeden dzień mnie nie zbawi, a przynajmniej może coś się dowiem..

marciamaja powodzenia na CC!!!
Bombusia nic nie biorę, ani nospy ani aspargamninu.. ide na żywioł...powodzenia w szpitalu na zdjęciu szewka!! i wracaj szybciutko:-)
Polianno życzę Ci i Twojemu M abyście w tym dniu przypomnieli sobie co Was złączyło, byście na nowo siebie odnaleźli, zrozumieli i szanowali... miłości!!!!:-) Neftis miała mieć CC dzisiaj..
mona bardzo proszę- edytuj swojego poprzedniego posta kiedy coś dopisujesz, aby był jeden a nie jeden pod drugim:tak: "muszla":-D a kiedyś była muszelka:-D:-D:-D
Niuunia no to po Twoim spotkaniu z położną nie ma dla mnie nadziei.. musze się chyba męczyć.. pewnie gin mi nic nie powie, oleje mnie..

pogubiłam się!!! kto w końcu urodził dzisiaj???:eek:
Cayra, Starlet, mls... Neftis tez juz pewnie ale żadnej wiadomości nie mam jeszcze...
szok:szok::-D:-D:-D
dziewczyny gratuluję!!!


Ehtele oj tak, ja po ostatnich sensacjach też się zastanawiam jak dam radę bez znieczulenia...:sorry:

przeczytałam wsio, ale nie mam czasu żeby do wszystkich sie odnieść...
zostały mi niecałe 2 godzinki, a musze zrobic kilka rzeczy zanim wyjdę, między innym golenie, obiad, zmywanie..
 
reklama
Oooo następna mamusia :-) mls - gratuluję córeczki !!!!!!!!!!!!!
Pajka - ale nawet jak nie będziesz miała karty ciąży to przecież lekarz ma tam twoją kartę w której każda wizyta jest odnotowana więc też powinno wystarczyć:tak:
marulka - jesień średniowiecza :rofl2::-D:-D:-D no nie mogę :laugh2:

u mnie wszystko jest internetowo nie mamy standardowych kart wiec musiałby mąż sie umowic na wizyte a tam terminy są koszmarne wiec wole załatwic sama na wizycie:) chyba moze mi to lekarka wystawic przed porodem no nie??

Byłam w laboratorium, o 15 wyniki..
potem podjechałam odebrać zamówienie z DOZ..
a później do babci zawieźć jej chleb..

teraz weszłam do domu... wpiszę dziewczyny na listę rozpakowanych...
pozmywam i biorę się za kugiel ziemniaczany...

o 15 pojade po wyniki i jednak dzis jade do gina, jeden dzień mnie nie zbawi, a przynajmniej może coś się dowiem..

marciamaja powodzenia na CC!!!
Bombusia nic nie biorę, ani nospy ani aspargamninu.. ide na żywioł...powodzenia w szpitalu na zdjęciu szewka!! i wracaj szybciutko:-)
Polianno życzę Ci i Twojemu M abyście w tym dniu przypomnieli sobie co Was złączyło, byście na nowo siebie odnaleźli, zrozumieli i szanowali... miłości!!!!:-) Neftis miała mieć CC dzisiaj..
mona bardzo proszę- edytuj swojego poprzedniego posta kiedy coś dopisujesz, aby był jeden a nie jeden pod drugim:tak: "muszla":-D a kiedyś była muszelka:-D:-D:-D
Niuunia no to po Twoim spotkaniu z położną nie ma dla mnie nadziei.. musze się chyba męczyć.. pewnie gin mi nic nie powie, oleje mnie..

pogubiłam się!!! kto w końcu urodził dzisiaj???:eek:
Cayra, Starlet, mls... Neftis tez juz pewnie ale żadnej wiadomości nie mam jeszcze...
szok:szok::-D:-D:-D
dziewczyny gratuluję!!!


Ehtele oj tak, ja po ostatnich sensacjach też się zastanawiam jak dam radę bez znieczulenia...:sorry:

przeczytałam wsio, ale nie mam czasu żeby do wszystkich sie odnieść...
zostały mi niecałe 2 godzinki, a musze zrobic kilka rzeczy zanim wyjdę, między innym golenie, obiad, zmywanie..

Ciamajdko ja mimo, z emam znieczulenie w szpitalu to bede rodziła bez no i na pewno nie zdecyduje sie na dolargan to jest świństwo i nie bede podtruwać lekiem narkotycznym dziecka :)

U mnie własnie była burza :)
 
Do góry