reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam się wtorkowo,
od rana czytam zaległości weekendowe, odpisałam ale coś wcisnęłam i zniknęło, takich sytuacji to ja nie lubię, :wściekła/y: w takim razie nie odniose się wybaczcie bo musiałabym znowu te 25 stron przejżeć a musze jeszcze synusia nakarmić i do miasdta na zakupki wyskoczyć ;o)

z tego co pamiętam to gratuluję mamusiom sierpniowym !!!!

bambusiu strasznie sie ciesze że mały już główka do wylotu, i trzymam kciuki za pobyt w szpitalu,

polianno Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu !!!

Pajka ja nie biorę mleka do szpitala, u nas nadawli mleko jak było potrzebne, dokarmiali swoim a maluszkom podawali je z kieliszka ;o) Jak chcesz kupić mleczo to moge Ci polecic Bebilon , sprawdził sie u znajomych i nie uczulał ;o)

nawijka ja do przekaszenoia nic nie biore, jak mnie pamiec nie myli to głodu po porodzie nie czułam za to straszne pragnienie, dlatego warto zabrac z 2 butelki wody niegsazowanej ;o)

Ehtele widze że już cos się rusza, oby dalej tak do przodu, i w mniejszym bólu!! trzymam kciuki !!!

u nie spokój nawet brzuch już się tak nie napina, wizyte mam 11 we środe jak nie urodze :eek: ale coś się nie zapowiada :-p

pozdrawiam Was !!!!
 
reklama
Izunia no to dobre wieści :-) jedyne czego zazdroszcze tym co mają cc to to, że znają datę porodu. A człowiek tak to czeka i już czy jeszcze nie teraz ehh. A ja chciałabym, żeby mała się urodziła 13, bo wypada właśnie w piątek a mamusia też jest z 13 :-p
 
Pajeczko nie martw sie, jeśli Sebuś zdecyduje sie na 13, to napewno będzie to twoja szczęsliwa liczba :-) bo same radości będą z nia związane, a zresztą mysle ze co ma byc to będzie, moj dziadzio jest z 13 i jakos trzyma sie dobrze i wogóle nic mu nie doskwiera ze wzgledu na date takze gitara :-) ja ze wzgledu na to że moge wybrac, zdecydowalam sie na inną, ale jakby Jula sama chciała wyskoczyc w piątek to napewno byłabym równie szczesliwa.















 
Ostatnia edycja:
ten filmik mnie zaskoczył

Smog.pl - Pord

:-D:-D
hahaha.gif
zdziwiony.gif
 
Mls - GRATULACJE!!!

Eee normalnie tsunami porodow!!!!:-D:-D:-D
A ja wlasnie jestem z 13 piatek:-p, a moj brat z 13 niedziela heheheh i nie obrazilabym sie wcale gdyby mala wyskoczyla 13 w piatek wlasnie:-D

Niuunia - przybij piatke!!!
Bombusiu - ja ci deszczu nie ukradlam na pewno:)) a moja kosmetyczka jest przyzwyczajona do takich widoczkow:p
Ehtele - Wy to za 2 dni macie chyba I rocznice slubu nie??Moze Olek na ten dzien wlasnie czeka:-D
Polianno - w zwiazku z Wasza Rocznica zycze Wam aby ten rok przyniosl w Waszym zyciu zmiany na lepsze - narodziny drugiej corci, Twoje studia i wzajemne porozumienie i harmonie z M!!!!!
Marulko - :-D:-D:-D:-Djesien sredniowiecza powiadasz......nie spodziewam sie niczego innego:laugh2:
Ciamajdko - podziel sie przepisem!!!! Aaaa i jak mozesz to opierdziel tam tych z gory niech te fotki naprawia!!!:laugh2:

Kurze jednak poscierane - i tak jutro bym musiala to zrobic a tak z glowy:-pIde cos wszamac bo niezly mam zasys juz;-) A potem wybywam.....pewno jak wroce to nastepna sie zdazy rozpakowac:-D
Buzka
 
Hej. :)

Oczywiscie, znow naskrobane niezle. ;)

Witam wszystkie lipcowo-sierpniowe mamusie.

Gratuluje swiezo rozpakowanym!. :)

U mnie jakos tak nudno. Maly za to sie straaaaasznie rozpycha, jakby mial malo miejsca. Wczoraj to az syczalam czasem z bolu. Dzis za to z rana oberwalam z kopa w zebro, hehe.
Mamuska moja szaleje. ;) Ledwo przyjechala a juz sie za sprzatanie wziela. Tak sie zaaferowala prasowaniem, ze mi zelazko spalila... Coz.
Meza jakbym dlej nie miala, bo pracuje do pozna. Ja za to puchne niemilosiernie. W nocy spie z poducha pod nogami a i tak nic to nie daje. Prawa noga wyglada makabrycznie, jak u martitki dzien przed porodem. :p (ale mam nadzieje, ze maly przynajmniej do piatku posiedzi - MUSI!!!). Na szczescie porobilam zakupy dla malego i mam juz w zasadzie wszystko. Prawie, bo musze kupic jeszcze nosidelko i wozek i to bedzie wsio.
Niestety jestem uziemiona, bo zderzak nam odpadl z naczekow, ktore poprzerdzewialy tak, ze ponownie zderzaka zalozyc sie nie da. Trzeba prowadzic do blacharza. Ale najpierw wyciagnac kase z AC, ponownie. :/ Ech. Jak nie sraczka to urok.

Ide robic bombusiowe ciasto, ale nie z jablkami a z brzoskwiniami. ;)
 
Koralowa u mnie tez puchnie prawa noga bardzo lewa nwet nie tak mocno. Teraz sobie siedze i mocze stópkiw zimnej wodzie.
Od 2 h wybieram się do sklepu moze o 4 wyjde :-D
 
reklama
Do góry