reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

A pewnie,że powiedzialam. Każdy ma swoje granice,prawda? Troche się przestraszył. No i wczoraj o porodzie rozmawiał i się stresował, bo napisałam też że nie chcę go na porodówce. W ogóle nie przyjął takiej opcji do świadomości. To w sumie dobrze... Może coś drgnie. Na cuda nie liczę ;)

U mnie w szpitalu nie ma zzo :-/ choć skoro pierwszy poród dałam radę to drugi też muszę,nie? Dolarganu nie odmówię tym razem ;) Pomógł zregenerować siły przed partymi.Może dzieki temu tak szybko poszło.

Ciamajdko- dawaj znać!!
 
reklama
ciamajdko trzymaj się!
no ja jestem zawieszona w przestrzeni- właśnie spotkałam się z kibelkiem od przodu (a jednak!) i chwilowo czuję jak mi plery trochę odpuściły...poczekamy zobaczymy
 
Witajcie mamusie :-)

agni80
cwitaj, gratuluję córci :-)

ciamajdko powodzenia.... :-) i daj nam znać co i jak.

Ja mam dziś wizytę, ale niestety dalej mojej pani dr nie ma, więc idę do innej. Ciekawa jestem bardzo wizyty. W prawdzie wkraczam już w bezpieczny moment ciąży, więc już może zagrożenie wcześniejszym porodem minęło? Noc spokojna, spałam + kilka razy do Wc.

Wszystkim wizytującym życzę pomyślnych wiadomości, a oczekującym rozwinięcie akcji porodowej... ;-)

Buziaki dziewczyny i miłego dnia :)
 
nie, nie boli mnie już... mam tylko twardy brzuch... ten ból okropny to w nocy mam...
no gienek powiedział że kolka nerkowa to jak łapie to na kilka godzin, a nie na kilka minut, że badanie moczu musze zrobić.. ale powiedział, że jeśli to nie kolka to jak ja już w 37 tyg ciazy to poród tuż tuż.. i żebym podjechała, zeby mi zrobili w szpitalu ktg, lekarz zobaczy i powie..

teraz to się stresuje... aspargaminu juz nie biore..

ehtele masz rację.. spakuje co najbardziej potrzebne jak coś, dla mnie oczywiście.. ale wrócę!
 
na mnie dolargan dzialam 10 minut..i 10 minut pieprzylam *******y plus śmiałam sie i trzesłam jak osika..i tyle było
 
witam sie
Ciamajdko mnie ból kolkowy łapał na 10-15 minut :no: nigdy nie godzinę może trwać taki ból godzinę a nie musi:no:
a boli Ci e konkretna strona?? jak tak wez sobie nospe połóż się na drugim boku i pij dużo wody. Badanie moczu nic Ci nie da bo u mnie wyniki miałam idealne przy kolce tylko usg nerek powie, czy to naprawde kolka nerkowa.
 
Madziujka - nie wiem jak długo działał u mnie bo całkiem straciłam poczucie czasu na porodówce,ale z porodu pamiętam najwyżej połowę. Reszta to tylko "przebłyski",więc chyba działał :) Nawet nie pamiętam,że M wychodził z porodówki na papierosa co chwilę. Jak dla mnie to siedzial ze mną cały czas ;-)
 
reklama
o własnie Pajko, pamiętam że Ty miałaś...
wczoraj bolały dwie strony, dzisiaj prawa... i bolało ja wiem? ze 3-4 minuty na raz?

wybieram się jak sójka za morze, spakowana, wymyta, ogolona w razie co...

idę suszyc kudły..

u mnie tylko Dolargan, tylko albo aż...
ale jakos mnie to nie przekonuje.
 
Do góry