reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ja tylko na chwile nadrobic zaleglosci a siedzialam ponad godzine! Zmienilam sobie w ustawieniach, zeby postow pojawialo mi sie 30 na stronie a i tak mialam prawie 10 stron do nadrobieia od wczoraj... Dziewczyny, jestescie niemozliwe. ;P

Zaneta, Puchatka, SGC gratuluje dzieciaczkow! :)

Nooo, a u mnie kuchnia juz prawie lsni. ;) Z zewnatrz wszystko pomyste. Zostalo tylko powyciagac wszystko z szafek i w nich pomyc. Ale to co wg mnie najgorsze mam juz za soba. Oczywiscie wczoraj i dzis tak sie czepialam po taboretach, ze malo sie z nich nie spierdzielilam. :/ Mam mowi, zebym kuchnie zostawila, maz to samo. No ale kto to za mnie zrobi? Mama daleko, maz do pozna pracuje. :/
 
reklama
navijka gratuluje udanej wizyty,:-) no same achy i ochy po badaniu sssuper......powodzenia u ząbisty brrrr:eek:....teściu kochany człek
zielona czyżbyś też już powoli sie szykowała do rozpakowania????:cool2:
Czekoladka urodziła córcię GRATULACJE, ale jaka kruszynka!!!! :szok: i jak sie bidulka wymęczyła, mało, ze te bóle miała , była poddenerwowana to skończyło sie CC, po którym sie licho czuje,:-( miejmy nadzieje, ze będzie wyszystko dobrze:happy2:
luizka witaj z powrotem na BB w dwupaku, dobrze, ze pojechałas jesteś spokojniejsza:tak:
mallaika no współczuję tej niemiłej wizyty, nie dała Ci L-4 bo nie byłas ostatnia???????? a co to ma do rzeczy????:eek::confused:

A ja nie uwierzycie wzięłam i iiiiiiiii wyjęłam żelazko,aby wyprasować posciel Alanka, po czym przyszedł M z pracy, zjadł i mówi "połóż sie, odpoczywaj, ja poprasuję":szok::szok: i pojechał z żelazkiem nawet te przescieradła z frotty , których nie kazałam.:szok:
Obyło sie bez piwka,:-D bo nawet nie ma w domku hmmmmmmmm tylko od czego on mi karze odpoczywać??? :confused:a może na zapas, bo jak mały sie urodzi to sie skończy laba??:eek::-)
 
Lea, staram sie ostroznie po nich skakac, ale podloga nierowna w kuchni i taborki sie chybocza. :(

Bombusia, no taki chlop to skarb. :) Moj niestety do takich robot ma dwie lewe rece. Pare lat temu jak jechalismy na wesele to przyjechal do nas jego brat z prosba by i jemu uprasowac koszule, wiec mialam dwie do prasowania plus obojgu zawiazac krawat, bo nie potrafia. :/ Co ciekawe ja tez nie potrafie. Po swojemu wiaze a i tak wychodzi dobrze. :p
 
malaika współczuję wizyty co za lekarka nie rozumiem dlaczego nie wystawiła Ci dzisiaj L4
Bombusiu moj to samo nic ie chce mi dawac do zrobienia a teraz na dodatek zabrania mi jesc dobre rzeczy bo to szkodzi wątrobie, bo tamto bo siamto JA CHCE URODZIC!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bombusiu - nie dała l4, żeby - jak twierdzi - nie mieć problemów z ZUS-em. A moja gin prowadząca kazała mi przyjść 28 lub 29, bo zwolnienie mam do 30 lipca. Podejrzewam, że po prostu o kasę chodzi :/
ja łykam elevit raz dziennie, 3 razy dziennie magnezin a teraz mam brać jeszcze kwas foliowy i wit. B6, bo mi płytki krwi cosik spadają :-( dwa tygodnie mam łykać i zrobić kontrolną morfologię. Zobaczymy co to da.

milusia - dzielna jesteś bardzo, rozumiem, że chciałabyś już być "po"; wytrzymaj jeszcze troszkę i zobaczysz, że jak weźmiesz synka w objęcia to zapomnisz o tym co było niefajnego. Tulam mocno!

niuunia - niektórzy ludzie to zachowują się tak jakby mieli w oczach USG bo z dziwną pewnością mówią co będzie. Mnie ostatnio panie w punkcie pobrań powiedziały, że już na twarzy się zmieniam i widać, że poród tuż, tuż... Ja tam nic nie widzę :szok:
 
bogusia007 black opal - bo Asmag jest rozkurczowy - :tak::tak: Więc czem prędzej odkładać!!!!!!!!!!!!!

polianna jesteś pewna kochana, że chcesz sama? :-( Kurczę przemysl sprawę...dobrze mieć tam jakieś wsparcie...tak czy innaczej życzę Ci tej właściwej decyzji...jak tam córeczka stęskniła się za mamusią?;)

martuśka85 stanowczo forum nakręca, ale odmówić sobie tego nie potrafię:-p

navijka proszę jak szczęśliwa mamusia - tyle dobrych więści na raz:tak: Tak więc wznieśmy toasty i stuknijmy się karmi:-D Cieszę się, ze wszystko tak cacy...Teraz czeka Cię czekanie:-p

zielona26 haaaallloooo poczekaj na mnie - nie ródź sama:-p:-p Oczywiście trzymam kciuki za rozkręcenie - w razie czego POWODZENIA:-D

mallaika ojj no to spotkałaś lekarza imbecylkę...:no: współczuję

Bombusia ja już to wiele razy powtarzałam ale powiem jeszcze raz boski ten Twój angelo:tak::tak:

pajeczko jak wysypka? Ciągle jest?
 
mallaika mogła Ci spokojnie wystawić l4 moja lekarka zawsze mi wystawia i l4 mi się pokrywają ale nie ma z tego powodu problemów wiec pewnie chodziło o kaske.

wcięłam 16 pierogów ze śmietaną i jagodami i pół arbuza i wracam do żywych :p

Ehtele wysypkę jeszcze mam i ona długo będzie schodziła, ale juz tak nie swędzi
poklon.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry