reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Navijka no to ja ci dzisiaj zazdroscic takiej wiyzyty;-) super , no to teraz sobie ladnie czekamy!!!

Polianno oj jak ty mu nie wpierdzielisz to tutaj jest baaardzo duzo chetnych co by potrzasnac tym twoim M. no co za Bambaryla z niego no!!!!!:wściekła/y: wybacz az mi sie cisnienie podnioslo .
 
reklama
Rrrrany.....wpadam do kuchni przekonana ze tam garow stos i czyste ze zmywarki do powyciagania - a tam:szok::szok::szok::szok: ZERO!!!!Tesciu kochany czlowiek tez lubi garami przewracac:-D Wciagnelam wiec spory kawal arbuza i zawinelam sie spowrotem do kompa:-D

Dzieki dziewczyny - wizyta rzeczywiscie fajna, a jechalam taaaka naburmuszona i nie w sosie. Najmniej to mnie ta opcja wywolywania cieszy:eek: ale zobaczymy co do tej pory mala wymysli. No i nie chce zwariowac od tego czekania;-)Jak zadzwonilam do M to pierwsze co pytal - czy nie mowili nic kiedy sie urodzi:-D:-D:-Dtez mu sie dluzy na koncowce:-D

Nie chce mi sie jak diabli do tego dentysty w ten upal - jedyne co mnie pcha to ze za darmo!!!Inaczej bym d... nie ruszyla chyba.

Buuu ja chce polska tv.....tu to same brazylijskie i portugalskie nowele oraz pogadanki w stylu "Na kazdy temat". Poracha. Zero ambitnego reportazu. Ok nie truje juz.
Hmmmmm co by tu z czasem zrobic??? Ha!!!! Drzemka moze:tak:
 
Dziękuję dobre Kobietki za miłe słowa :tak:


Ethele, Bombusiu, Bogusiu
a ja też asmag biorę :szok: z nadzieją, że na te bolące pachwiny pomoże :baffled: Od dziś już nic nie będę brać!!!

 
milusia to juz naprawdę końcóweczka. Jeszcze kilka chwil i bedziesz tuliła Wiktorka!
pati 1982 dziwnie sie to piszę, ale trzymam kciuki, żebyś do poniedziałku nie rodziła :)
dobraczarownica ale Cię niespodzianka spotkala. Super
zanetka 905 gratuluję z calego serca. Wszystkiego dobrego życzę!
kasia 2506 udanej wizyty
Bombusia ja łykam, ale nie codziennie. Mam nawet zapas ale nie martwi mnie to bo te witaminki sa też na okres karmienia piersią. Wiadomo, że jak się nie naje człowiek tych wszystkich owoców i warzyw podczas karmienia to trzeba sie witaminami z apteki wspomagac, także mysle, że mozesz smiało kupić opakowanie.
ewelinka2106 ja mam opakowanie proszku dla niemowląt ( 3kg ) i dwa płyny do płukania, jak mi się to pokończy to przestawie się na takie nasze proszki tylko, że wersja delikatna. Mam nadzieje, że dziecku bedzie odpowiadało.

A ja od jakiś 3 godzin znów mam częste skurcze 6-8 min, tyle, ze nie bardzo bolesne. Znowu się bedę nakrecała i skończy się jak ostatnio. Wnerwia mnie już to.
 
no jem sobie pierożki od tesciowej :p ze śmietaną :p
ASMAG podają w szpitalu na wstrzymanie skurczy macicy wiec nie brac :)
ale u nas się ruszyło :szok:
 
Niop rozkręciło się u nas konkretnie. Tak jak któraś już tu wspomniała w takim tempie to do połowy miesiąca to my wszystkie się wypakujemy :-p
 
Melduje sie;) Pojechalam na IP zeby sprawdzic i byc spokojna polozna oczywiscie ze takie krwawienie moze byc a ja mowie ze duzo tego bylo i skrzepy no to zrobili ktg zapis ok potem badanie poloznicze i powiedziala ze tam wszystko tez ok i ze w razie krwawienia mam przyjechac wiec wrocilam do was:) A teraz biore sie za nadrowbienie dzisiejszego dnia . Dziekuje dziewczyny za troske no i kciuki :)
 
kurcze... jak Wy sie bedziecie tak wypakowywac to ja cały czas będę liste uzupełniac ino:-D
juz teraz odczuwam to brzemię
 
reklama
No i po wizycie. Ależ mi ta kobita ciśnienie podniosła :wściekła/y: stwierdziła, że gdybym była ostatnia dzisiaj to dałaby mi zwolnienie a tak muszę się fatygować w sobotę. Dodam, że chodzę do prywatnej przychodni a każda wizyta to 120 zł. Chyba się zorientowała, że mnie wkurzyła bo powiedziała, że nie muszę płacić, mam tylko wziąć kartę i bez kolejki wejść do gabinetu po L4. Nie powiedziała mi jak długa jest szyjka. Wiem tylko, że jeszcze nie czas rodzić choć mały już gotowy do wyjścia. Musiałam przypomnieć o pobraniu próbki na posiew. Ciśnienie od razu mi skoczyło a ta mi mówi, że to może być początek patologii :wściekła/y::szok::wściekła/y: jakby spojrzała w kartę ciąży to by zobaczyła, że bywało wyższe i nikt o patologii nie mówił :wściekła/y:na koniec wizyty stwierdziła, że jeszcze kilka razy się spotkamy zanim moja pani doktor wróci z urlopu, na co ja przez zęby ale z uśmiechem wycedziłam, że nie sądzę byśmy miały jeszcze okazję się spotkać bo od sierpnia będę pod opieką przychodni przyszpitalnej. Moja noga u tego babska więcej nie postanie, tylko odbiorę zwolnienie:wściekła/y:

A teraz sobie poczytam co u Was to trochę się może uspokoję...
 
Do góry