reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pati świetnie, ze już macie chatkę na wyciągnięcie ręki:):tak:
Niuunia nie no za torbe do wózka nie dam tyle kasy, a ten kuferek jest naprawde pojemny, ma 2 kieszonki na expresy, są rózne kolory no i prawie darmo, dobrze wykonany. I ja sobie wymysliłam, ze do wózka czy do szpitala ja znalazł.:-D
Black gratuluje wizyty i dużego dzidziolka:happy2:

Wiecie co są w Biedronie jeszcze takie fajne foteli-krzesełeczka dla dzieci do siedzenia, ale nie takie słynne plastikowe tylko zupełnie coś innego z ładnymi rysunkami no miooodziooo i po 25 zł fajne, ale nie kupiłam, bo gdzie to wszystko trzymać, ale jak ,któraś sie wybiera to mozecie pooglądać.!!!!!!!!!Aaaaaaa i sa wanienki sliczne z korkiem i termometrem wrrrr dopiero teraz jak juz kupiłam!!!!!!! po 27 zł gdzies tak.

ZANETKA jejku GRATULACJE wieeelkie!!!!!! ale sie ukrywałas no!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobraczarownica to super, że się obróciła:-) Nasza też cały czas na dupci siedziała, byłam przygotowana na cc, zwłaszcza, że moja mama całą naszą trójkę przez cesarkę urodziła, a tu na ostatniej wizycie niespodzianka - obróciła się:-)
Chociaż teraz mnie tak kopie w lewy bok, że się zastanawiam w jakiej ona jest pozycji.. dziś zobaczę na usg:-)

Ciamajdka staram się jak mogę niczego już nie kupować, ale ciężko się oprzeć, zwłaszcza tym ciuszkom pięknym.. Póki co właśnie pierwsze pranie się kończy prać, bo wkońcu słoneczko wyszło:-)

zanetka905 serdecznie gratulacje! Dużo zdrówka dla Ciebie i synka!
 
Fryzjer zaliczony, czyli można pokazać się już na porodówce;-):-D Mieszkanko ogarnięte, wypadałoby jeszcze dwa okna umyć, ale nie wiem czy mi się chce:-p
Czekam teraz na M i jedziemy na wizytę:tak:
Pajkaa-super, że już jesteś z powrotem z nami:tak: Widzę, że chyba nie dotrzymasz terminu;-)
Black-gratuluję wizyty:tak: Niestety z tymi skurczami tak to już jest, ze nie zawsze dają jakieś rezultaty:eek:
Ola-u nas też dzisiaj ładnie-słoneczko świeci, ale nie jest za gorąco:-)
Ewelinka-wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:happy2:
Martuśka-a Tobie najlepszego z okazji imienin:tak:
Ciamajdka-tak to jest-człowiek idzie w bojowym nastroju, a tu miły pan Ci przytakuje-skandal;-):-D Super wszystko załatwiłaś:tak:
Ehtele-w końcu nie kupiliśmy żadnego wózka-już mieliśmy kupować Bexę, ale brat M daje nam ich wózek, więc zaoszczędziliśmy:tak: Mam nadzieję, że to mycie podłóg coś pomoże:cool2:
Niuunia-rzeczywiście ta Twoja wizyta jakas biedna:no:
Milusia-super, że czop odszedł:tak: Tylko nie płacz już...
Bombusiu-super kuferek:tak:
Lea-i Twoja wizyta niezaciekawa:sorry2: Mam nadzieję, że przynajmniej ja się czegoś dowiem:blink:
Dobraczarownica-super, że mała się obróciła:-)
Zanetka-gratulacje:happy2::happy2::happy2:
 
Byłam na zakupach.Odwiedziła C&A i Smyk,a teraz mam dosc bolesne skurcze.Pewnie znów fałszywy alarm.
 
zanetka905 gratulację :-)

Bombusia właśnie widziałam w ofercie te foteliki - kurde tylko właśnie gdzie to pochować wrr

Black_Opal Ciebie też męczą ćwiczenia macicy? :sorry: a maleństwo już ma super wagę :-)
 
nie no dziewczyny siedze i rycze , przyszla poczta i rozliczenie za rok 2009 smieci, swiatelo na klatce, na parkingu, ogrodnik itd i 500 euro do zaplacenia to dla nas katastrofa:wściekła/y::no::no::no::no: lepiej poczytam co tam u was bo zaraz mnie szlak trafi albo jeszcze gorsza cholera no dzisiejszy dzien to jakas pomylka doslownie!!!!!!!
 
Witam Dziewczynki :tak:
Chce tylko powiedziec, ze Dnia 27.07.2010r o godzinie 00.50 przyszedł na swiat moj Synek z Wagą 3300 i 56 cm ;-)
jest cudowny :-)
spróbuje Was pozniej nadrobic jak czas pozwoli :tak:
Buziaki ode mnie i Błażejka :-)



Hejka :happy2:

Ja po wizycie i wymęczona strasznie jakbym pieliła grządki :dry:
Skurcze męczą, ale to po prostu macica ćwiczy.. Szyjka się trochę tylko skróciła od zeszłego tygodnia i rozwarcie zaledwie na opuszek palca... Tylko czemu takie bolesne skurcze nic nie przyspieszają?? :wściekła/y: Co to będzie za ból przy tych 6-10cm??

No, ale z pozytywnych wieści to dzidziolek waży ok. 3300g i jakby się urodził w terminie czyli za dwa tygodnie to ok 3500g będzie miał - oczywiście to tylko takie przewidywania z dużym marginesem ;-) A ja dzięki temu, że trochę odpuściła opuchlizna straciłam 1,5kg :tak:
Swoją drogą to się cieszyłam, że już moje stopy w miarę normalnie wyglądają, a dziś buty tylko do połowy mi weszły i musiałam w deszcz śmigać w sandałkach :eek:


Pajka dobrze, że sytuacja opanowana i już jesteś w domku a nie musisz leżeć do rozwiązania ;-)

Wybaczcie mi, ale nie dam rady Wam wszystkim poodpisywać i mój post taki tylko o mnie :zawstydzona/y: Ale buziakuję każdą z osobna ;-)

tez jestem ciekawa bo mam dość silne skurcze - w poniedziałek miałam rozwarcie na 1 palec a zobaczymy co w sobote powe lekarka;-)

Fryzjer zaliczony, czyli można pokazać się już na porodówce;-):-D Mieszkanko ogarnięte, wypadałoby jeszcze dwa okna umyć, ale nie wiem czy mi się chce:-p
Czekam teraz na M i jedziemy na wizytę:tak:
Pajkaa-super, że już jesteś z powrotem z nami:tak: Widzę, że chyba nie dotrzymasz terminu;-)


no czas pokaze :) dziecko sobie termin pewnie wybrało
ale od wczoraj strasznie mnie przeczyszcza do tego mam te skurcze i jest mi niedobrze:(
 
reklama
Hej Brzuchatki!

Tak jak wczoraj pisałam... pospaliśmy dzisiaj z M trochę... no ale do 12 nie bo mnie łóżko gryzło :-D Teraz już jesteśmy po spacerku, za chwilę obiadek... dzisiaj pierogi bo szwagierka już u nas "wylądowała" (i zażyczyła sobie nasze pierożki z mięskiem) no i jeszcze babcie zaprosiliśmy żeby sama nie siedziała :-) Później jakaś kawka i znowu na spacerek żeby nie zgnić w domu ;-)

No a tak ogólnie to widzę że mamy 2 kolejnych chłopaczków :-)

M-f22 i Żanetko gratuluję!!!!

Milusiu Ty nasza twardzielko ;-) Ale płacz, to pomaga :tak:

A co do reszty kobietek to widzę że trochę znowu się rozkręca... może dzisiaj też nam się "wyklują" jakieś nowe maleństwa :-D

Ale z drugiej strony ogromna tragedia... żal serce ściska jak się czyta o takich młodych osobach które giną w bezsensowny sposób... i jeszcze ta maleńka istota :-( :-( :-( Pati26 światełko dla Was [*]


Uciekam na obiad.
 
Do góry