reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu już ostatnią wizytę miałam 19 lipca...:) Więc mam tylko czekać na poród...no i super kuferek:p

kasia2506 - kupiłaś tę BEXę czy inny wózio??? bo jakoś nie zarejestrowałam...
 
reklama
luizka, powodzenia. a jak tam remont nawierzchni na twardzickiego ? pisałaś, że gdzieś tam w okolicy mieszkasz? dużą zrobili zadymę ?

tak btw, gdzie chodzisz do gina? pozdrawiam :*
 
Witam dziewczyny, jakos nie mam sil na siedzenie przy komputerze spie, spie i jeszcze raz spie nie mam humoru ciagle nadasana chodze :no: tak wiec tylko egoistycznie co u mnie
Dzisiaj mialam wizyte ( zastepstwo) i tak jak sie spodziewalam zadna rewelacja. Lekarz zrobil mi usg i powiedzial ze wszystko ok , ale ile maly wazy to nie wiem... bo widzialam ze troche sie mota doktorek na tym usg, nie bylo grzebania " w jaskini" bo po co tam cos robic jak wszystko ok:eek: a ja tak chcialam wiedziec co z tym moimi rozwarciem:wściekła/y:
no i nie mam sie juz martwic bo od jutra wlasciwie ciaza juz donoszona i bezpiecznie moge rodzic. Takze mam czekac i jechac do szpitala jesli: odejda wody, pojawi sie krwawienie lub regularne skurcze. a propo skurczy to na ctg dzisiaj zadengo skurczyka niet! kontrolna wizyta za tydzien ale w szpitalu w ktorym bede rodzic. takze teraz chyba kolej na mnie i latanie na miotle, mycie okien itd.

trzymam kciuki za wiyzytujace, i za dziewczyny ktore chca juz tulic malenstwa niech no sie akcje zaczna rozkrecac konkretnie!!!!!!
uciekam cos przekasic!
 
Luizka - to trzymam kciuki za wizytę, daj znać jak wrócisz co ci ginka powiedziała
Milusiu - nie załamuj się, już teraz z górki i niedługo będziesz miała przy sobie syneczka, zobaczysz, tylko jeszcze trochę wytrwałości
Bombusiu - fajny kuferek no i niezłe życzenia martuśce zapodałaś :-D; też miałam iść do biedry ale znowu pada i nie chce mi się z domu tyłka ruszać :sorry2: a tu makaronu do obiadu nie ma :zawstydzona/y:, może mąż kupi jak będzie jechał do domu?
niuunia, urszulka - usta spuchły???:szok:;-):-D a cóż to za nowy przesąd? pierwsze słyszę :-D

A za mnie proszę trzymać kciuki żebyśmy do poniedziałku posiedzieli w dwupaku bo dostaliśmy tel że w pon mamy przed-odbiór mieszkania (taki jeszcze nie do końca oficjalny ale można wszystko dokładnie posprawdzać, czy usterek nie ma itd żeby przyspieszyć ewentualne poprawki a wtedy po ostatecznym odbiorze już nie będziemy czekać tylko klucze dostaniemy:-)) Kurcze ale fajnie :-) Mąż do mnie dzwoni i mówi - tylko nie ródź do poniedziałku :-D:cool2: hehe ciekawe co na to Miłoszek? :-p
 
witam

Pajkoo witaj z powrotem..ciekawe jak na jak długo;-) albo krótko;-)

Mf22 oj super:-) gratuluje

Weroniczko zdolna jesteś...

Bombusia bardzo fajny kuferek a wielkosciowo jaki i cena?

Milusiu wiesz dzielna jesteś..Ty w zasadzie męczysz sie juz taaak długo...popłacz sobie..choć nie za wiele..:-) już nie długo!!

u mnie kołki wszelkie i skurcze ustały:-)
 
jejku to bardzo przykre co sie stało z tamtą wrzesniówką.. [*] bardzo wspolczuje jej rodzinie..

Fiu gratulacje udanej wizyty

Ciamajdko super zalatwilas sprawe w spoldzielni.. przywodcą mogłabys zostac:-)

Pajka dobrze ze juz z nami jestes.. ale myslalam ze juz sie rozpakujesz..

Milusia widze ze i Ciebie dopadło.. po tylu skurczach to juz chyba czas najwyzszy

Martuśka85 wszystkiego najlepszego z okazji imenin!!

Lea no szkoda ze wizyta srednio udana.. ale najwazniejsze ze z maluszkiem wsio ok..

widze ze coraz wiecej z nas sie rozpakowuje..
mnie dzis chyba szyka meczy tzn tak kłuje od środka i zastanawiam się co się dzieje czy ona sie otwiera czy co.. dosłownie jakby mi ktos szpilki wbijał..
 
Nektarynko kłucie w tych rejonach może być również spowodowane napieraniem główki na pęcherz....:) Więc niekoniecznie szyjka

Lea przykro mi że wizyty zawiodła:(
 
Witam się pięknie, czuję sie jakbym ukradla jeszcze kilka dni, malutka się obróciła,nie muszę mieć cięcia, bardzo bym chciała tulic juz córeczkę, ale mam przeczucie, ze poród sn byłby dla nas lepszy, jeśli nie ma juz zagrożenia dla malutkiej,

bardzo dziękuję za wsparcie i dobre słowa, byłam lekko przerażona wizją tej niespodziewanej cesarki ale już jest dobrze i nie bede panikować,

och, ile jest do przeczytania, nie wiem czy dam radę ogarnać

na razie zmykam odebrać autko z warsztatu, dziękuje Wam
 
Lea no współczuje takiej wizyty, z której człowiek nic nie wie!!!!! to teraz lataj na miotle, bo co pozostało???;-)
Madziujka no spory jest ten kuferek, jak te torby przy wózkach cosik i jak duuuuuża kosmetyczka, a kosztował coś koło 17 zł:-)
Ehtele, ale Nektarynce raczej główka dzidzi nie napiera, bo on siedzi na pupie jak mój:eek:...no chyba,ze fiknął w końcu koziołka:-D
dobraczarowinca gratuluje farta, ze dzidzia zrobiła fikołka, czy mój mógłby nie być takim uparciuchem i też fiknąć????!!!!!!!!
 
reklama
Ciamajdko dobrze, że postawiłaś sprawę jasno w spółdzielni... mam nadzieje, ze przyniesie to jakies rezultaty; a do ubezpieczalni idz, bo mozesz dostac niezla kaske, moi znajomi za plame na scianie dostali 600zl!

niuunia oj przykro mi, ze wizyta taka pobiezna, ale najwazniejsze ze wiesz ze z dzidzia wszystko ok!

milusia 3maj sie kochana!! jeszcze raz powtorze, ze mam nadzieje, ze to kwestia godzin!! przez to wszystko zamiast sie relaksowac znowu sie stresujesz...ale bedzie dobrze!!!

martuska85 no to wszystkiego naj z okazji imienin:)

bombusiu no to jak mam dokladnie tak samo jak tym klucia tez:/ kuferek fajny:)

lea28 szkoda ze wizyta nie spelnila twoich oczekiwan, ale wazne ze usg bylo i ze wiesz ze z dzidzia wszystko ok, choc mogl ci sprawdzic to rozwarcie://

pati1982 oj fajnie z tym mieszkaniem, w zwiazku z tym 3 mam kciuki abys sie nie rozpakowala do wtorku;ppp :))

nektarynka mnie tez tak kluje ale pewnie to dzidzius pecherz meczy... nie wiem juz sama...a moze to jednak szyjka

dobraczarownica fajnie, ze mala sie obrocila, a mala bedziesz tulic juz niedlugo:))


ja wlasnie robie sobie obiadek z parowaru, potem chyba sie wybiore na jakis spacer:/ ale nie wiem, bo jak mnie znowu cos zacznie kluc to sie troche boje sama...
 
Do góry