reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Straszna tragedia... człowiek nie zna dnia ani godziny... sam może uważać a i tak się coś stanie... Strasznie to przykre... A ten mąż.. Nie wyobrażam sobie co on czuje...
[*]
[*]

Milusia dobrze, że się odzywasz. Już się o Ciebie martwiłyśmy. Może rzeczywiście wyluzuj, napij się herbatki, weź ciepłą kąpiel...(wiem, wiem, łatwo mówić). W końcu samo przyjdzie...
 
witam wieczorkiem,

naskrobałam posta i mi zwiał bo nie zauważyłam że net sie rozłączył :wściekła/y:

napisze szybko co u mnie i lecę Was poczytac bo od wczoraj nie miałąm kiedy tu zajrzeć :sorry:

dzisiaj na wizycie okazało sie że wszystko przystopowało u Mnie, czyli mega dawka no-spy i ponad tygodniowe lezenie pomogło, z dzisiejszego USG termin wyszedł mi na 8 sierpnia, dzidziuś ważyl już 3337g 36tc4d . no-spę mam odstawić bo synek zalicza sie do donoszonych. Pytałam czy to czop mi odszedł tydzień temu i faktycznie to było to, także do dwóch tygodni synek mpowinien byc z nami.


m-f ogromne gratulacje!!!

przykra historia z tą wrzesniówką, ale ja nie bede czytała bo nie mam na to siły za bardzo emocjonalna jestem :no::-(

pozdrawiam Was i lecę poczytac !!!
 
U mnie bóle krzyża się wyciszyły,ale spuchłam znów potwornie. Zastrzyk zakonczył się małym krwotokiem :/ Brzuch chyba też mam spuchnięty w takim razie,heh. Dobranoc mamuśki!!
 
reklama
dobranoc Mamuśki, mimo wszystko.. do jutra :-)
a film świetny :tak:

o, wg ostatniego usg powinnam jutro (czyli w piątek) rodzic, bo dzis to raczej juz nic z tego :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry