reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
lahimka no to gratuluję córeczki - a jak będzie mieć na imię? A ostatnie tygodnie to chyba dla wszystkich ciężarówke najcięższe...każda marzy już o tuleniu dzieciątka...choć Ty jeszcze dla bezpieczeństwa powinnaś dwa tygodnie w ciąży...więc nie niecierpliw się za wcześnie:)
 
Ciamajdka jeeee juuuupi to może już wyślij mi autograf zanim sławna się zrobisz i kasiurę będziesz za to brać :-p

lahimka każdej z nas końcówka się ciąąąąąąąąąąąąnie..... :tak:
 
Lahimka - witaj! :-D

Ciamajdko - to ja czekam jutro z niecierpliwością na główne wydanie Faktów albo Wiadomości :-)pokaż im w tej administracji, że z kobitkami w ciąży nie ma co zadzierać ;-) mam nadzieję, że nie będziesz miała dużych szkód w mieszkaniu

Jutro mam wizytę u gin. Moja pani doktor jest na urlopie a zastępuje ją babsko, którego nie znoszę :wściekła/y: kiedyś byłam u niej na wizycie to bez USG i badań orzekła, że mnie czeka już tylko in vitro, bo naturalnie w ciążę nie zajdę.:wściekła/y: W ciążę zaszłam pół roku później i jak najbardziej naturalnie, ale zastanawiam się z czym to babsko jutro wyskoczy :wściekła/y:
 
Niuunia-lewą rękę:sorry:
Ciamajdka-ja chętnie pooglądam w telewizji szaloną ciężarówkę;-):-D
Lahimka-witaj! No właśnie-Ty powinnaś jeszcze trochę poczekać, bo to dopiero 35 tydzień się skończył;-)
 
Będzie Gabrysia:-)
Wiem, że jeszcze przez 2 może 3 tygodnie nic nie powinno się wydarzyć, ale mam przeczucie że będzie to szybciej, ale z drugiej strony jak będzie tak jak z moim przeczuciem co do płci to urodzę we wrześniu:-D
Miło wiedzieć, że nie tylko mi się tak ciąąggnie, dobrze z kimś pogadać:-)
 
Ciamajdko - ja nie mam polskiej tv ale wierze ze na youtubie gdzies Cie znajde po takiej akcji:-DIdz i walcz - no bo jak to kaluza na nowych panelach w pokioku dzieciecym:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Lahimka - witamy!
Fiuu - 3cm:szok: - ja to sie pewno bede musiala niezle na nie napocic:-D Ciekawe co wyjdzie z Twoim kinem??? A za dzisiejsza nocke trzymam kciuki - zeby nic nie ryszylo bos sama:tak:no i gratuluje wizyty.
Polianna - super ze ktg w porzadku:tak:a ztym lekarzem w koncu rozmawialas?

MILUSIA - chyle czola normalnie...

Ja jutro znowu na wizyte....jakos bez zapalu..100 km w obie strony....2 godz w poczekalni - pomierza, powaza,ktg, bla bla bla i za tydzien znowu:sorry: Rutyna.

Najlepszy jest M - zaczal gadac do brzucha ze mala ma wylazic bo on juz tyyyyleee czeeeka:-D:-D:-DZalaczylo mu sie hehehe tez by juz tulil:tak:
 
ewelinka2106 hmmmm chyba raczej się cos rozkręca :-D

Bombusia aaa no to w sumie niewiele Ci zostało. To może wysypiemy sie w podobnym terminie bo ja 8.08 tk za tydzien w n-lę odstawiam tabsy, a Ty juz pewnie bez szewka będziesz więc może nas coś ruszy :-D
A z tymi szafkami to już tak jest.,... ja tak robię średnio raz na tydzień i co najdziwniejsze... to zawsze wydaje mi się ze była zamknięta :-D
Hahaha a z tym pakowaniem torby to mówisz tak jak ja... już po ostatniej wizycie mówiłam że sie spakuję ale nie wyszło. Teraz po tej poniedziałkowej wizycie też tak mówiłam że odrazu się spakuję a jutro już czwartek a a ja nie spakowana :-D Tylko mąż ciągle marudzi zebym już to zrobiła. Na co ja mu odpowiadam że w razie czego to ma kartkę napisaną co spakować a torba wie gdzie jest :-D I mówię mu że spakuję się ostatecznie po 8.08 kiedy odstawię tabletki :-D

kasikz hehehe to niech już Pola rusza p[upcię i wybierze się wreszcie na tą stronę :-D

Bogusia86 pisz nam nawet całe tomy książek :-D cudownie się czyuta takie bazgrołki :-D

koralowa ja akurat nie biorę luteiny ale fenoterol który działa poodobnie jak luteina i jestem zaopatrzona nawet na zapas ale dziękuję za propozycję :-) Gdyby było mi potrzebne to na pewno bym skorzystała :-)

Wow dziewczynki w końcu zniknął czerwiec z kolejki, więc już sie zbliżamy !!!!!!!

Tak :tak: wreszcie nas przesunęli. A za kilka dni powinni jeszcze lipiec usunąć :-D

Ciamajdka ehhhh zrób porządek z tymi burakami w spółdzielni. Kto to widział żeby na końcówce musieć się tak wkurzać :wściekła/y: Tylko jak będziesz w tv to nie zapomnij nas pozdrowić ;-) :-D;-)

fiuufiuu oooo no to robi się ciekawie... ale może jednak poczekaj z porodem do czasu aż nie bedziesz sama w domu :-)

Navijka trzymam kciuki za wizytę!


OK, ja chyba powoli uciekam bo za chwilę pewnie M skończy pracę i jedziemy do domu. A jutro śpię do południa razem z M :-D Będę odsypiała dzisiejsze wstanie o 5.20 :-)

Milłej nocy! I szybkich "rozpakowan" tym u których się rozkręca... :-D
 
reklama
kasia2506 o kurcze gapciu :sorry: nie masz jakiejś maści na poparzenia? albo do lodowatej wody

lahimka cipuszkę nosisz w sobie hi hi - witam w klubie :-)

Anecia tylko nie zapomnij jutro nas tu odwiedzić :-)

właśnie skończyłam french na stópkach - normalnie jestem dumna z siebie dałam radę, ale zapewne już ostatni raz. Teraz mała za to mnie napastuje kopniakami :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry