reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu - świetna odpowiedź do małego :-D, a co do eMków mówiących żeby się nie martwić i że wszystko będzie dobrze to masz rację - łatwo im mówić :eek: skąd do diabła mam wiedzieć że będzie dobrze???
fiuu - skurczowym tempem :rofl2:
kasia2506 - oj to się namęczyłaś biedna :shocked2: właśnie takich akcji się boję... :-( ech...
A ja kończę czytać książeczkę, w między czasie umyłam łazienkę, niedawno zjadłam późne 2 śniadanie bo z obiadem czekam na M a wieczorkiem idziemy do znajomych na ploty - póki jeszcze mogę :tak:
No i miałam dzisiaj przygotować tą torbę ... to jest jakaś magia dla mnie, że nie mogę się za to zabrać. Moja Mama zaczyna mi o to codziennie ciosać kołki na głowie przez tel albo na skypie :-)
Dziś rano dzwonię do niej i słyszę pytanie:
- "gdzie jesteś?"
- zdziwiona mówię " w domu, a gdzie mam być?" ,
- "no na porodówce!" :rofl2:
- na co ja: " w taką pogodę???:-D"
 
reklama
Hej babeczki ....

Troszke sobie pospałam z dobre 5 godzin , ale mosze sie przyznac ze bylo mi to potrzebne znacznie lepiej sie czuje i dostalam pawera :)))))))))))))) bylam w sklepie troszke mnie deszczyk zmoczyl ale suer powietrze. Kupiłam koszyczek malin mniam i zrobilam koktail dla mnie i dla pawcia:))))))) a po przebudzeniu naszlo mnie na placki ziemniaczane tak wiec dzis beda placki hahahahale zachcianki a co tam ...

Paliona - wspolczuje ci takich przezyc , ale trzymaj sie dzielnie na pewno dasz rade - czasami zastanawiam sie jak tacy moga byc faceci ;/

Ciamajdko- Boże jaki agresywny kotek tu strzela hahah ty to masz fajne obrazki ;))))))))))))))) normalie mnie rozbawiaja

Marulka- hehe dzis mnie rowniez naszly placki ziemniaczane ale beda tradycyjne bo lubie rowniez je z lososiem i kawiorem i smietana mowie wam pychaaaaa!!!!!!!!!! ale tym razem beda tradycyjne z siemielniane wtedy niema sie wzdecia :))))))))))))))

Ewelinko- hm rowniez uwazam ze zaczynasz rodzic .... !!!

Fiufiuu
- czyzbys ty rowiez rodzila ?????????????????????????????????????


ale sierpniowki sie rozkrecily w polowie sierpnia cos czuje ze wszystkie beda rozpakowane
 
ja nie mogę oglądać takich filmów z porodów... słabo mi..
a do tego jak one krzyczą to ja płacze od razu...

własnie obejrzałam jeden.. wole tego nie widzieć.
 
Pati, rewelacyjnie powiedziałaś mamie he he
Ja torbę zacznę pakować po poniedz. wizycie u ginek. jak bone done, ze zaczne:))))
Bogusia007 placki z siemieniem lnianym?????? kurcze to mnie ździwko teraz chapło, ..........jak chce placki!!!!!!!!!!
Fiuu no to zaraz nam zdaj relacje po wizycie!!!!!powodzenia:)

Mam gary do pozmywania, ale leżę i klikam.
 
ja nie mogę oglądać takich filmów z porodów... słabo mi..
a do tego jak one krzyczą to ja płacze od razu...

własnie obejrzałam jeden.. wole tego nie widzieć.


a ja prawie codziennie ogladam z rana no i tez becze jak sie dzidziolki rodza .... to takie wzruszajace jak ja urodze to bede beczec jak bobr



Bombusia- no mowie ci placuszki az palce lizac tak wiec zapraszam juz nie raz robilam z siemielniaym ale z lososiem to juz wogole rewelacja warto wyprobowac
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane
Boziu widze że rozpakowujemy sie w coraz wiekszym tępie:)
Ja po wizycie u lekarza. Szyjki już nie mam. Rozwarcie na 1,5-2 palce czyli 3-4 cm. Czopa nie a ma:) Teraz czekamy aż Pola sie zdecyduje wyjść na świat i zaczną sie skurcze. Narazie tylko napina sie brzuszek
Buziaki dla was wszystkich
 
Witajcie kochane
Boziu widze że rozpakowujemy sie w coraz wiekszym tępie:)
Ja po wizycie u lekarza. Szyjki już nie mam. Rozwarcie na 1,5-2 palce czyli 3-4 cm. Czopa nie a ma:) Teraz czekamy aż Pola sie zdecyduje wyjść na świat i zaczną sie skurcze. Narazie tylko napina sie brzuszek
Buziaki dla was wszystkich



tak wiec trzymam kciuki :)))))))))))))))))))))))
 
reklama
monika8112 u mnie terminy z usg podobnie się klarują między 14 a 20 sierpnia, ale jak będzie to się okaże

rozalka aj te paskudne ciśnienie :crazy: czyli na dniach będziesz mamusią - jupi :-) informuj nas stale

Cosya no z tymi schodami tzn wróć kotami to się udałaś u lekarza :-D

polianna ej ej ja też słuchałam Staśka takie to romantic było a teraz mnie nie rusza :-p

Ciamajdka ja tam paluchów sobie nie wkładam, więc nie wiem nawet jak to ma wyglądać. Jutro mam wizytę to pogrzebie mi doktor :-D wogóle 3 raz na tron? :szok: o mamusiu u mnie raz wytworzyć jakąś figurkę to makabra - spina mi się brzuch :eek:

ewelinka2106 my też nie chcemy Cię nakręcać ale chyba niebawem będziesz tulić maleństwo :-)

Bombusia odpowiedziałaś synkowi rewelacyjnie :-D

kasikz no ładnie kolejna do rozsypki :-p

a filmiki mogę oglądać, bo coś mi głośniki nie działają to nie słyszę :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry