reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

kasia2506 rozumiem DOSKONALE... ja właśnie to wczoraj i przedwczoraj przerabiałam.... przed chwilką mój młody próbował cośtam powalczyć ale zdusiłam histerię w zarodku.. współczuję kochana - ja też mam od razu myśli co to będzie z dwójką, jak jeden będzie histeryzował a drugi po prostu nie będzie miał humoru... Zobaczymy - nic na sucho się nie wymyśli. Nie mniej jak robiłam wywiad wśród podwójnych rodziców to jednym głosem mówili że dwa rozdarte pyszczki to jest najgorsza wizja, no ale wszyscy jakoś żyją - więc jak się okazuje jest to wykonalne :D
 
reklama
Ale tu dzisiaj u nas ruch! OD rana tak dużo się dzieje :-) Widzę też, że tryskacie humorem :-D Muszę przyznać, że ogarnia mnie jakaś "przedporodowa panika", ale pozytywna, chociaż bardziej przestraszył się mój M., jak mu dziś z "suwaczka" odczytałam, że zostało 18 dni :-D
Pozdrowionka dziewczęta, postaram się jeszcze zajrzeć wieczorkiem :)
 
kurcze pieczone człowiek umknął na 2 godz a gorąca linia rozpalona do czerwoności :-)

Duralex ślicznego ma krasnalka :-) Gratuluje

Riba też się należą gratulacje

GSC była właśnie w 36 chyba jeszcze, no ale napewno wszystko będzie dobrze.Kciuki zaciśnięte

andzia1987 o kurcze proszę jakie wieści. Czyżbyś była następna? :-p widzę, że tak samo jak ja nie chcesz, żeby ktoś przychodził do szpitala. Mnie to szczerze wkurza, bo człowiek sam musi odszukać się w nowej sytuacji i zmęczenie po porodzie a tu rodzinka, która i tak później zwala się do domu ehhh

marulka mi za każdym razem mówi, że dziewczynka. Wczoraj nawet dostałam zdjęcie cipki ale jakoś tak sama do końca nie jestem pewna:-p

ehtele
gratuluje skurczyków - czyżby Aleksander zrobił się wkońcu zazdrosny i postanowił wyjść oby.. :-)

kasia2506 nie denerwuj się kochana - wiadomo jak dorośli tak i dzieci jeden dzień do rany przyłóż a drugiego nie da się żyć

 
No to mamy kolejne dzieciaczki - gratuluję wszystkim!


Patrzcie same dzieci z planowanych CC albo z terminami na za jakiś czas dopiero, a te co powinny się już rodzić siedzą w brzucholach dalej :D




Ja wreszcie się zmobilizowałam i mogę powiedzieć, że mam spakowaną torbę. Zostało dopakowanie telefonu, aparatu, czy szczotki do włosów, ale to jak już będzie godzina zero.
 
Ehtele chyba nie wstałam w lepszym nastroju, nawet nie wiem czy to kwestia humoru w ogóle.. po prostu mam chęć przespać ten "ostatni czas".. nie jestem pewna każdej minuty, troszkę się stresuję i praktycznie co wstanę to już czuje że muszę sie położyć bo aż mi się słabo robi... jestem nie do życia..

dziewczyny naprawdę wierzę w słowa, które powiedziała któraś z nas (nie pamiętam kto-martuśka?), że po to jest 9 miesiąc by z chęcią iść urodzić-chyba tak to brzmiało...
błagam o poród... !!!!!!
 
hej .....

niedawno wrocilam do domu jestem normalnie padnieta z rana bylam u dentysty brrrr znow bolalo i zaczela inny zabek i kanalowe leczenie az mi sie smutno zrobilo kolejna wizyte mam 2 sierpnia mam nadzieje ze do tego czasu nieurodze bo chcialabym miec to wyleczone;) pozniej z ciocia pojechalam na moja uczelnie aby odebrac glowny dyplom bo wczesnie suplementy odebralam i mowilize bedzie gotowy za tydzien a podkreslam bylam w czerwcu odebrac a wyobrazcie sobie jeszcze niejest podpisany tak wiec nici z tego nieodebralam chyba odbiore we wrzesniu ??? bo niechce mi sie tam ciagle jezdzic tymbardziej ze ta uczelnia jest na samej plazy a wiecie jak w wakacje mnostwo ludzi jezdzi sie kapac hehe:)))) pozniej znow poszlam do tp bo chce zrezygnowac z telefonu stacjonarnego wszytko w sumie jednego dnia tak wiec mam dzis dosyc ............

widze ze juz kolejne mamuski maja swoje dzidziolki tak wiec super ....

fiuufiuu- oj wspolczuje ci bolu zemba ale ja teraz mam tak samo poprostu alala brrrr

bogusia- super ze do nas wrocilas

a tak od rana mam skurczyki ale nie regularne ale bolace ....
 
Ciamajdko tylko takie frustracje w 36 tygodniu ciązy nie są wskazane:)
Bo jak dobijesz do tego nieszczęsnego 40 i będzie cisza to normalnie wysadzi Cię ze wsciekłości hiihihih:):):) i na prawdę wtedy samopoczucie będzie straszne... tak jak u mnie - na szczęście depresja została uduszona we wczesny stadium i teraz dochodzę do siebie:) Choć jak wstaję rano i myślę - o nieeee znowu nic się nie wydarzyło to jestem w dołku...
Więc słońce głowa do góry - razem z uszami:) emocje na wodzy i trzeba chyba iść na lody żeby sobie trochę humor poprawić:p
 
Dziękuję dziewczynki za wsparcie:tak: Niestety jest tak jak piszecie-dzieci też mają lepszy i gorszy dzień, ale czasami trudno to wszystko wytrzymać-szczególnie w 9 miesiącu ciąży:sorry2: Moja córcia "charakterek" ma i jak już wpadnie w histerię to trudno ją uspokoić... Ale tak jak pisze Marulka-tyle przed nami dawało sobie radę z dwójką, a nawet większą ilością dzieci, że my też damy:tak: Teraz moja mała buntowniczka śpi-mam nadzieję, że ostudzi to jej dzisiejsze zapędy:blink:
Bogusia-z tymi uczelniami to niestety tak jest-ja broniłam się w czerwcu, a dyplom odbierałam dopiero w listopadzie:sorry2:
Ehtele-nie wiedziałam, że zdążyłaś już dzisiaj zaliczyć wszystkie punkty z listy-szybka jestes;-):-D
Ciamajdko-cierpliwość przychodzi w czasem-na początku takich akcji darłam się na nią, ale to nic nie pomagało i teraz wiem, że najlepsze jest zdecydowane egzekwowanie tego, czego od niej chcę (i powtarzanie sobie-tylko się nie denerwuj:blink:)
 
reklama
Witajcie, jak widać..nie rodze. Kurde. Wczoraj miałam kilka tak mocnych skurczy,że myślałam "jeeest,zaczyna się" a tu pupa blada. Nic. Dzis trochę pochodzilam, zaraz będę sprzątać i myć podłogę. Jakiś naturalny porodzik by sie przydał na zakonczenie dzisiejszego porodowego dnia :)

Krasnalek duralex jest przepiękny!!!
Taaakie wieści na gorącej linii,że aż presję poczułam :p
 
Do góry