reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Marulka, u nasz też jajca było widać. Twarzy porządnie nigdy nie widzieliśmy, ale jajka za każdym razem, aż lekarz podpisał je "płeć" :-D

Duralex cudowny maluszek, tylko przyyytuuulać i całować :-) Już się nie mogę doczekać mojego Skarbu... :-)
 
Witam,

wchodzę a tu taka niespodzianka już dwa bobaski na świecie a trzeci w drodze GRATULUJĘ DZIEWCZYNY !!!

pomyłki co do płci zdarzają się do dziś moja kuzynka która urodziła 3tygodnie temu jak miała robione USG 3D w 20tc to powiedzieli jej że na 90% dziewczynka w 32 tc inny lekarz powiedział jej że chłopiec i do konca miała niespodziankę ale urodził się chłopiec :-)

Na Ip 4 lata temu siedziałam z dziewczyną która była pewna ze urodzi chłopca co się później okazało urodziła córeczkę :-)

szczerze ja nastawiłam się na córcię i mimio tego że nie mam nic dla dziewuszki to nie obraziłabym sie gdyby lekarz się pomylili co do płci :-D z tego co wiem to już nie mam szans na córcię bo ostatnio wodniaczki w jąderkach wynalazł :rofl2:

 
Ale jestem wściekła-moja starsza córcia doprowadziła mnie do takiego stanu:no: Poszłyśmy na spacer na plac zabaw z wózkiem z lalkami i wiaderkiem do piaskownicy i było dobrze do momentu, jak inne dzieci nie ruszyły jej zabawek-darła się jak opętana:dry: Zabrałam ją więc do domu-a ta dalej się drze (nie płacze, bo nie widziałam ani jednej łzy, tylko się drze)... A w domu to darła się już o wszystko-o zdjęcie butów, umycie rączek, rozebranie się-HISTERYCZKA:no: Ciekawe jak ja sobie dam radę jak Małgosia się urodzi, a Basia będzie miała takie jazdy:baffled:Kara na dziś-brak dobranocki-zobaczymy czy podziała choć na kilka dni:sorry2:
Dzisiaj w sklepie złapał mnie jeden taki potężny skurcz-myślałam, ze nie ustoję z bólu-od razu przypomniały mi się te porodowe:rofl2: Popatrzyłam na zegarek, ale od tamtego czasu nic się nie powtórzyło, a więc to dalsze ćwiczenie macicy:tak:
GSC-trzymam kciuki za szybki poród:-)
Kassia-super, że Cię przyjęli, teraz tylko czekać na poród:tak:
Ehtele-no to gratuluję tych dwóch silnych skurczybyków;-)
Duralex-śliczny synuś:happy2:
Andzia-to Ty też już lada dzień możesz rodzić:tak:
Bombusiu-to teraz masz kilka dni, zeby nacieszyć się synem:tak:

 
Wstałam dopiero a tu cała linia zapchana wiadomościami:tak:
chyba troszkę doszłam do siebie ale jak odpisze to idę w kimono..

Kassia181 więc jednak zostawili Cie w szpitalu, trzymamy kciuki... już teraz jest z górki! nic sie nie martw, lekarze wiedzą co robią... w końcu w służbie zdrowia pracujesz to wiesz, że po to sie uczą aby pomóc... :tak:
Mama Aneta dobrze Ehtele mówi, w kazdym banku sa konta internetowe, one są bezpłatne:sorry2:
Milusia kurcze nooo... może one w końcu przejdą w cos powazniejszego i może dziś będziesz 4-tą mamusią:-)
Bombusia znam to:-D
Ola_ gratuluję Ci takiej kondychy-3 dni wesela!!!:-D niezła mamuska z Ciebie:)
Black_Opal lekarzowi podałam że miałam ostatnią 18 listopada, a prawdopodobnie miałam 6 ... brałam tabletki, zwykle miałam nieregularne miesiączki, po tabletkach po 2 miesiącach od odstawienia zaszłam w ciąże i w tym czasie miałam dwie miesiączki -albo 6 października i 18 listopada, albo 18 października i 6 listopada. z USG wynika że raczej prawdopodobne że miałam miesiączkę 6 listopada... zamotane no ale...najgorsze że nie pamietam!
Duralex i Riba_1 wielkie gratulacje!!!!:-D:-):rofl2:
Duralex jaki on sliczny i malutki..!!!!:tak::tak::tak:
Andzia niezłe wiadomości... jak ja bym chciała juz coś takiego usłyszeć od gina bo mam serdecznie dość ciąży...jestem taka umęczona, boże...:sorry2:
GSC ale numer.. ale przecież ona jest w ok.36 tyg ciązy chyba!!!:sorry2:
Ehtele:-):-):-)
Kasia2506 i masz cierpliwość do takich zachowań? bo ja chyba nie będę niestety miała... nie wiem..:dry:

ide pouzupełniac co nie co..
nie tak szybko dziewczyny!!! bo nie wyrobię:-D
 
Kurka wodna -ale lawina bobasów dzisiaj :-) i to jeszcze nie koniec hihi. Czekamy jeszcze na info od m-f.... ciekawe czy to będzie rekordowy dzionek :-)
kasia2506 - współczuję buntu małej - niestety na takie ataki histerii mało co pomaga. Ja chyba oszaleję jak moja dorośnie do tego wieku :-)
Ethele - ale byś pzredstawienie w realu zrobiła -hoho :-) chociaż ty taka wariatka, ze nie zaskoczyloby mnie to ;-)
Bombusia - super, że Adi już jest w domku, szczęśliwa zapewne jesteś :-)

GSC i Kassia - trzymam za was kciuki kochane!! Dacie radę!!
 
Jesteście kochane:p:p:p

Ale cóż dwa skurczybyki w obliczy całej Milusiowej serii hehehehheheheheh
Tak czy innaczej podwijam kiecę, gotuję obiad i lecim z mężem na zakupy - zrobię dwe rundki wokół reala i może coś się zacznie hiihihihihih

hehe Ehtele no to bierze się za sprzątanie, mycie okien, mycie podłogi, gorący sex, ścieranie kurzy, wyprowadzanie psa sąsiadki, wyjście po ciężkie zakupy do biedrony....hmmm co jeszcze ;pp?

mieszkanie wysprzątane
okna umyte
podłogi umyte
sex gorący zaliczony
zakupy tylko w realu odhaczę:p
został pies sąsiadki którego nie ma hehehehhehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p

Ciamajdka i jak słonce wyspana? Już w lepszym samopoczuciu????:)
 
reklama
Kasia2506 no to współczuje tej jazdy z Basią, no cóż nie zawsze jest kolorowo, ale masz rację.... kara na brak bajki podobno na mnie działała , od razu byłam potulna:tak:
Ehtele juz dużo dostałas tu propozycji "porzadków", abyś w końcu ruszyła na porodówkę to ja dodam jeszcze ...włsnoreczne przemeblowanie pokoju:-D:-Diiiiiiiiiii jazda:-)
Ciamajdko no to nieźle z tymi Twoimi wyliczeniami OM normalnie:rofl2: wszystko zakręcone masz:-D:baffled:
Krzynko oj b. sie ciesze, ze wrócił już, nawiózł PRANIAaaaaa wow pełno he he!!!!!!
 
Do góry