reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dobrywieczór kobitki,

ja tylko na chwilkę, dzisiaj miałam gości, teściowie przyjechali mnie odwiedzić a później brat z dziećmi, teraz zmykam synusia kłaść spać,

poczytałam Was, ale wybaczcie nie odniosę się do postów bom zmęczona :-(

TRZYMAM KCIUKI ZA DZISIEJSZĄ PEŁNIĘ ;o)

ja jutro na pobieranie krwi i siuśki, cobym świeże wyniki miała na środową wizytę :-)

posiedzę z Wami jutro buziaki !!!
 
reklama
Dobry wieczór :-) Weszłam tylko zobaczyć czy żadna z Was nie urodziła...

Jutro życzę wizytującym udanych wizyt:-)

Spokojnej nocy mamusie :-)
 
Fiuufiuu- ja też tak mam od jakichś 2 tygodni... ciągle się zastanawiam czy to "już czop" czy jeszcze nie,ale obstawiam,że nie. :)Obserwuj.

No dalej kobietki, do 1.00 niewiele czasu, jakieś ćwiczenia wykonywać!! ;)
U mnie poza typowym stawianiem brzucha i czasem bolesnym skurczem nic więcej. Zero regularności ale nie tracę nadzieji :)
 
CZeść słoneczka,
melduję się wieczorową porą, jutro wam popodziękuję:) ponadrabiam itp. teraz niestety padam na pysk nie mam na nic siły, macica super nieregularnie szaleję, ale żeby jeszcze któryś skurczyk był mocniejszy to nie, to samo co jakiś czas.... z resztą nie odpadł mi czop więc nawet się na dzisiaj nie nastawiam...

Całuję was kochane:*:*:*
do raneczka;)
 
u mnie tylko czkawa :p żadnych skurczybyków...i brzuch się trochę stawia :p właśnie czytałam o drażnieniu sutków na przyśpieszenia i takie hasło mi się wymyśliło :p "smyraj sutki aż będą skutki" :p powodzenia ;)

ja myślę, że dziś mnie jednak nie chwyci...mały chyba będzie wybredny. po co mu używana data ? wczoraj babci urodziny, dzisiaj mój brat ma imieniny, jutro moje...wychodzi na to, że najwcześniej we wtorek :p
 
Andzia - przeczytałam twojego posta i poleciałam do lodówki lody nakładać :-D
Ciamajdko - :-D:-D:-D:rofl2:
milusiu - mówisz że się nie nastawiasz? ciekawe co na to twój maluch :-D;-) może ma inne zdanie na ten temat :-p
polianna - ja tam się jeszcze nie piszę :-) czekam na sierpień :tak:
Ech nic mi się nie chce... ale spać też jeszcze nie... Nie wiem czy coś oglądać czy książkę czytać...
Kurcze męczy mnie trochę że nie mam jeszcze tej torby spakowanej... ale za to się zabrać też nie mogę :sorry2:
 
Hejka ja wlasnie wrocilam z IP bo cos dzis slabo czułam malego i zadecydowalam lepiej to sprawdzic i pojechalismy z Mkiem na zapis KTG przyjela mnie naprawde mila polozna zapis ok wykazalo nawet 3 dosyc mocne skurczki;p Pytala sie czy mnie boli brzuch i opowiedzialam jej ze wczoraj tak mnie mocno kulo i rwalo i ze mocno sie brzuch stawial i ona tekst do mnie ze ,juz sie zaczyna`` heh mam nadzieje ze niedlugo;p No i jutro na kontrolne KTG mam jechac. Jestem o niebo spokojna maly serducho jak dzwon tetno 140 :)

Ciamajdka-Nie no ty jestes artystka rozbawilas mnie jak cholerka smieje
sie jak glupi do sera
 
dziewczyny u mnie tez nic specjalnego. poprasowalam wszytsko huraaaaaaaaaaa.
brzuch twardnieje, od czasu do czasu boli ale tez nic regularnego wiec ja dzis pewnie tez nie urodze. ale moze jednak ktoras z nas????????????
 
reklama
No dziewczyny mam nadzieje,ze uda mi sie do detmatologa jutro załapac o ile bedzie przyjmował. Zauważyłam,z e te chrostki występują jak mi się np spoci dłoń albo noga to momentalnie mam wysyp. Przez cały dzien nic mnie nie wysypało posiedziałam u teściów ręka mi się spociła i w ciagu kilku sekund miałam wysypke.

ja juz zmykam spać życzę spokojnej pełni;-)
 
Do góry