reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie dziewczyny!!!!!!!!!!!!!

Sorki ze sie nic nie odzywalam ale po sobotnich bolach fakt przeszly bogu dzieki i jak widac nadal jestem w dwupaku tak wiec cisza:) wczoraj wogole niemialam czasu aby sie odezwac bo bylismy na chrzcinach i dosc pozno wrocilismy a ja czulam sie bardzo zmeczona . Na chrzcinach sie objadlam za wzytkie czasy bylo bardzo smakowicie. Zas dzisiejsza noc mialam fatalna caly czas sie wiercilam brzuch twardnial i co godz siku myslalam ze oszaleje .... a teraz powoli sie szykuje bo mosze odebrac wynik posiewu i pokazac mojemu lekarzowi. Troszke sie denerwuje mam nadzieje ze nic nie wychodowalam ??????????????

oki babeczki odezwe sie jak wroce tak wiec trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty

buzka


PS. sierpien 8- przepiekna masz coreczke
 
reklama
JA TYLKO WPADAM ZEBY WAM POWIEDZIEC DZIEN DOBRY- JA WLASNIE IDE SPAC, BO RANKIEM MUSZE WCZESNIE BYC NA NOZKACH- O OSMEJ MAM WIZYTE:))) ktg, usg i lekarza. A JESZCZE CORECZKE MUSZE ODWIEZC DO NIANI. POWINNAM SIE ODEZWAC POPOLUDNIU.

PS. DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA SLOWA WSPARCIA- MAM NADZIEJE ZE WIEKSZOSC TYCH RZECZY URATUJEMY- NO FAKT BEDA JUZ ZALANE- ALE ZEBY CHOCIAZ PRACOWALY:tak:.
MAZ JAK WIDZE MA WIECEJ OPTYMIZMU NIZ JA- ALBO NIE CHCE MI POKAZAC TEGO ZE SIE TEZ PRZEJMUJE- OKI DOKI ZMYKAM BO JUZ PO PIERWSZEJ;-).


TRZYMAM KCIUKI ZA DOBRE WIADOMOSCI OD WIZYTUJACYCH:-). NO I MOZE JAKAS SIE DZIASIAJ ROZPAKUJE- A MOZE JUZ PO TYLKO JESZCZE NIE WIEMY.
 
Ostatnia edycja:
Witam na chwilke w dwupaku!!!!
Kciuki za dzisiejsze wizyty moooocno trzymam!!!!!!! Nich no sie tu ktora nam rozpakuje co!!!!! hej ho hej ho na Pelnie by sie czekalo tra la la la i cos tam cos tam !!!! o rany gupawke ma od rana hmmm......:wink:

Riba
ty sie kochana trzymaj dzisiaj tam na tych badanich przygotowaniach!!!! Pamietaj jestesmy z toba a juz jutro to bedziesz tulic malenstwo!!!!! no!

Duralex ty przeciez tez juz jutro bedziesz tulila malenstwo!!!! ojej ale fajno!!!!!
zobaczycie dziewczyny jutro wszystko bedzie dobrze a juz wogole jak malenstwa zobaczycie!!!!!!

dobra uciekam ogarnac chalupke tak pomalutku i potroszeczku! pozniej sobie was nadrobie
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Nadal w dwupaku,ach ta pełnia,he,he.

Ale dobrze,ze nie urodziłam,musze synka wykurowac,ma wysoka gorączkę,wymiotuje,więc noc do bani,angina jak nic.Po południu śmigam do pediatry...
 
No i cisza... witajcie z rana:)

ja juz pojadłam mleka z prażona pszeniczką, jakie to pyyyszne...:)
Kalinka się chyba nie rozpakowuje bo u mnie cisza na tel..

ja jak widać też:)

zaraz biorę się za książkę, zostało mi juz tylko 30 stron, a wczoraj już nie wydoliłam z czytaniem... ksiązka super, teraz akurat naprawdę duużo czytam. W samym lipcu to moja 3 książka.

powodzenia na wizytach:)
Luizka zaczyna się mówisz? no Ty juz na terminie prawie;)

edit: pełnia pewnie nie zadziałała bo była zasłonieta chmurzyskami:-D

Rozalko współczuje synkowi, ja zazwyczaj bujam się z anginami albo zapaleniem oskrzeli, brr...oby szybko mu przeszło.
 
Witam!
No chyba ta pełnia nie zdała rezultatu:sorry2: Nic się nie ruszyło-czyli czekamy teraz wszystkie na sierpień;-) Jedynym skutkiem ubocznym pełni było to, że nie mogłam spać-masakra:no:
Idę do sklepu po świeże bułeczki, bo nie mamy pieczywa, a więc do po śniadanku:-p
 
Też liczyłam, że przeczytam tu jakieś wesołe wieści o porodzie SN, a tu cisza- kasiu podobnie jak Ty dziisaj nie mogłam w nocy spać :D
No ale już jutro pojawią się zaplanowane porody i maluchy- takie tyci malutkie stópeczki:)
 
Witam się i ja,
Też myślałam, że na gorącej linii pojawi się jakaś wiadomość, a tu cisza... Ja latam jak kot z pęcherzem dopakowuję różne rzeczy do torby, ale potem i tak się pewnie okaże, że połowy rzeczy nie wzięłam... ogarnia mnie lekki stresik, Riba a Ty jak się trzymasz?

Kasia2506 dokładnie, moja szyjka ma głęboko gdzieś poród po 9 m-cach.. zapytałam się wczoraj gin, czy ja może jak słonica 2 lata powinnam w ciąży chodzić :)

Fiuu
co do ruchów dziecka przed porodem, to w moim przypadku młoda w nocy przed odejściem wód tak dawała czadu jakby chciała wyjść.. nawet mój małż stwierdził, że ona chyba chce wyjść, bo tak mi brzuch falował.. a o 4.00 rano odeszły mi wody.. ale może ja nietypowa jestem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak widać - pełnia jak cudowni ujęła Starlet: "Jest przereklamowana":crazy:
Oczywiście nie cieszy mnie to zupełnie bo to oznacza po prostu czekanie do sierpnia:angry: Staram się nie wkurzać...Termin z USG nawalił, to teraz nastawiam się na termin 02.08 - najgorsze jest to, że równie dobrze może się okazać, że urodzę 15 sierpnia - a wtedy będę już mega wkurzona...


andzia1987 dziś Twoje urodzinki - życzę Ci więc wszystkiego najlepszego, najpękniejszego:-):-) Spełnienia tych najskrytszych marzeń, a w szczególności oczywiście lekkiego i szybkiego porodu:tak::tak:

luizka4don super, że wszystko w porządku... w takim razie szykuj się powoli na poród:tak:

Pajkaa mam nadzieję, że dermatolog Cię przyjmie:tak::tak: I daj znać co powiedział...powowdzenia:-)

Anecia1111 kochana oczywiście, że będziemy trzymać - powodzenia - czekamy na same dobre wiadomości:-D:-D

rozalka jejku przykro mi:-( Przykre jak dzieci chorują. Trzymam kciuki za zdrowie synka;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry