reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam się pięknie :happy2:

U mnie melduję, że jest spoko, bo M już jest ze mną ;-)

Cóż termin z USG dał dupy, ale czekam dalej - chyba nastawiłam się na tę pełnię dlatego jeszcze jestem spokojna i jeszcze nie ryczę:-p:-p:-p

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa CZYLI TO DZIŚ:-D:-D:-D:-D

kurde pewnie nic się nie wydarzy i jutro będę znów Wam dupę męczyła:tak::tak:
W końcu u mnie cisza jak makiem zasiał:happy: eee co ma być to będzie...

Oby to była "cisza przed burzą" :-D A jeśli nie to jeszcze się pomęczysz razem z nami, a RAZEM RAŹNIEJ :-)

sierpien8 Śliczna Kruszynka :-)

Nektarynka kciukaski zaciśnięte :tak:

Pajkaa oj współczuję Ci tej wysypki.. Biegnij do dermatologa niech coś radzi, bo w trakcie połogu i przy dzidzi to będzie jeszcze ciężej z tym dziadostwem :baffled:
Niech się szybko wyleczy i Sebuś niech na to zaczeka :tak:

pełnia przypada na 26 lipca o 1.45 (coś w tych okolicach,różnica minut) czyli dzisiejszej nocy :)

ŚWIETNIE :-D Mój M miałby niezły prezent na urodzinki :tak:

dziewczynki ja się tylko melduję, że u mnie wsio oki, nadrobię was wieczorkiem bo teraz mam niezapowiedzianych gości.... Noc masakra ja się wykończę, kobietki, które rodziły powiedzcie mi proszę czy skurcze B-H mogą być na długo przed porodem takie upierdliwe, najpierw od 21-2 w nocy co 12 min, od 3 do 6 co 10 min, od siódmej tylko spinania nieregularne.....

W książkach piszą, że niektóre kobiety niestety mają bardzo długo - już czasem od 20 tygodnia męczące skurcze B-H.. Eh.. wkurzające to musi być :baffled: Albo niech się rozkręci albo niech przestanie męczyć :sorry2:


U mnie poród chyba we wrześniu będzie, bo jak narazie to nieobcy jest mi syndrom lenia :-D

Heheh... MAM TO SAMO :-D

jestem troche osłabiona, ale nie uwierzycie od czego:-D poprawię Wam humor a co... poszłam do ubikacji i takiego klopsa spłodziłam jakbym trójke dzieci na raz urodziła
boże, czy ktos mnie jeszcze lubi po takim tekście? jestem świnka.. idę do chlewika, bo mi sie jeść chce:-D

HAHAHAHAHA!!!! :-D:-D:-D:-D:-D Uśmiałam się! Jak na mój gust oczyszczasz się przed porodem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja się już na dziś żegnam...
okaże się jutro czy pełnia coś ruszy na sierpniówkach:-D:-D:-D
Trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja trzymam za Poliannę, Milusię, Kasię181...i za wszystkie, które liczą na dziś!!!!!:tak::tak:

riba_1
kobitko tylko spokojnie - rozumiem Twoje zdenerwowanie, czeka Cię ból, ale słońce z tym bólem przyjdzie Twoje maleństwo...już za dwa dni będziesz je tulić:-):-) Więc ciesz się i szykuj wszystko na spokojnie - masz komfort znania dokładnej daty:-)

cayra1984 własna rodzina? Czyli kto - mąż nawalił?:no::no: Mam nadzieję, że powód jest mimo wszystko nie tak wielki jak Ci się wydaje...

kassia181 oczywiście że trzymam kciuki słońce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-)

Black_Opal ja też mam nadzieję, że to cisza przed burzą...:happy:

Ciamajdko - uśmiałam się - jak świnko jedzonko w chlewie hehhehee:tak::tak:
 
Ola dwa dni szaleństwa.. zazdroszczę.. ale korzystaj póki możesz...
Pajka mam nadzieję, że jakoś uda się tę wysypkę zastopować..
Sierpień taka maleńka ta Twoja córcia..
Milusia nie pomogę w temacie skurczów, bo zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz ich nie mam ..
Riba mnie też stresik łapie.. ale próbuję jak najwięcej czasu spędzać teraz z córką.. jakoś nie wyobrażam sobie rozstania na te kilka dni :(
Ciamajdka rozwaliłaś mnie tym klopsem :)
Fiuu nie wiem, czy to czop u Ciebie, ale u mnie jak odszedł w pierwszej ciąży to był to przezroczysty glut bez żadnej krwi...
 
Cześć kobitki

My dzisiaj mamy mega leniwy dzień. Po południu kulneliśmy się do centrum zobaczyć nową fontannę, a wracając zrobiliśmy małe zakupy...lody czekoladowe, banany i bitą śmietanę :D :D :D jedna porcja oczywiście od razu po powrocie do domku. Niedawno obudziliśmy się i właśnie wciągnęłam drugą porcję lodowego deserku :D łakomczuchy z nas :p

Brzuchol męczy, raz zaboli, stwardnieje, potem spokój...dzisiaj jakby trochę więcej gęstej białawej wydzieliny...może coś się ruszy i weźmie mnie w pełnię :p w razie czego mąż dzielnie pomaga wywołać syna :p stwierdziliśmy, że urodzimy go w podobny sposób jak go spłodziliśmy :p

ehtele - może ciebie rzeczywiście w pełnię ruszy, może Olek właśnie tak sobie wymyślił. w każdym razie masz już końcóweczkę, taką zupełnie końcową...w końcu wyjdzie ;)

Bombusiu - fajnie że grill się udał a mąż nie przesadził ;)

Izunia - twój m zachował się jak fajfus prawdziwy...chyba zapomniał, że teraz to ty i maluszek jesteście najważniejsi. Musi być kara.

Ciamajdko
- pechowo z tym paluchem...altacet też jest dobry na obrzęki i bóle ale ten do rozpuszczenia i okładów. qrde...a ty się jeszcze nie spakowałaś ? jesteś hardcorem :D ja bym nerwowo nie wytrzymała :p Nooo, po takiej wizycie w toalecie małą ma pewnie wygodniej :p

kassiu - no właśnie...jak może czuć się ciężarówka z pełnym załadunkiem pod koniec trasy ? Z DUPY! Też mnie wkurzają takie pytania...

duralex - u nas też był problem ze zmierzeniem bo główka była nisko ułożona, ale w końcu się udało...w sumie lekarz ma rację z tą cesarką. przynajmniej wiesz kiedy będziesz miała maluszka...a my tu w czekamy w ciemno...

martitka - mąż powiedział, że jutro posprząta w aucie i na wszelki wypadek weźmie do schowka jeden podkład higieniczny żebym mu tapicerki nie zalała w trakcie jazdy do szpitala :p Zazdroszczę, że masz już dzidziorka przy sobie. wolałabym się budzić do dzidzi niż na siku...

sierpień - śliczna!!!!!

Ola - fajnie, że wesele udane. Baw się dobrze na poprawinach. Mam nadzieję, że nogi szybko dojdą do siebie ;)

Pajkaa - co za cholerstwo z tą wysypką...śmigaj do dermatologa. może zdążysz to wyleczyć do porodu...

żanetka
- te smugi, niteczki krwi to może być od skracającej szyjki, czop puszcza. ostatnio czytałam o objawach zbliżającego się porodu i tam było dokłądnie tak napisane - wydzielina ze smużkami, niteczkami krwi ;) a tymi pierworódkami bez ślubu to mnie totalnie zaskoczyłaś...położne nie mają prawa tak się zachowywać! tak jak bombusia pisze - skarga do ordynatora!

Pozdrawiam dziewuszki. Skoro dziś ta pełnia to może będzie jakiś spontaniczny zew natury :p Która chętna ?
 
bombusiu oszukac przeznaczenie tez wszytskie czesci widzialam- ostatnia nawet w 3d. ja lubie takie filmy. a pile to cala serie widzialam i uwielbiam- najbardziej pierwsza czesc- ten film daje do myslenia!!!!!!!!!
a zly zakret to cos w stylu wzgorza maja oczy tez o takich mutantach- mi sie film podobal zobaczymy jak tobie:)))))))))

fiuufiuu jesli ciagle wyplywa ci w takiej konsystencji to raczej nie czop- pewnie sluz. jego teraz moze byc mega duzo.

andzia zabilabym za taki deser normalnie!!!!!!!!!!!!!

ja wlasnie bob gotuje i prasuje- nie chce mi sie.
 
Ostatnia edycja:
Fiu, tez tak mam od kilku dni, zwlaszcza po sexie :-D takze to chyba nie to ;-)
ale ja to w ogole miewam i skurcze regularne podobnie jak Milusia, a nic sie nie dzieje mimo to :-p
 
reklama
Fiuu - u mnie tez gluty non stop na papierze.....nie straszcie ze moze byc calkiem przezroczyste, bo ja juz od tygodnia takie geste smarki wycieram:baffled:

Bombusiu
- :zawstydzona/y:sorki....pojdziesz jutro na ryneczek i bedzie koktajl:-D

Ciamajdko - :-D:-D:-Dklopsik!!!!!!!!Dobrze ze pozadny od razu czlowiekowi lzej:rofl2:

Andzia - ales smaka narobila:tak::tak::tak:ale luuuuzik bo u mnie ciasto wlasnie w piekarniku siedzi:-D

Ehtele - trzymam kciuki za pelnie;-)

Ja w sumie tez...chcialabym i boje sie....za wczesnie jeszcze...ale juz mnie bierze...pewno wszystko znowu przez ten syndrom:-D Czyste szlenstwo:szok:

Za jutrzejsze wizyty tez trzymam kciukasy!!!
 
Do góry