reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu wszystko będzie super:-) przynajmniej ominie Cie czekanie i będziesz wiedziała kiedy synus się pojawi
Pajkaa jak tylko będziesz na siłach jest cieplutko i napewno nie warto siedzieć w domku :tak:ja wyszłam z córcią jak miła 9 dni ale to dlatego że jak miała 8 to dopiero wózek dotarł do nas


więcej nie dam rady napisać bo już młody kopie mamusię po żebrach trzymajcie się dzielnie :tak::tak:
 
reklama
Dziękuje kochane za wsparcie i trzymanie kciuków, ale cały czas sie obawiam czy to to czy nie to :-D Ale pocieszam się myślą, że są dość regularne czyli co 8-9-10min nie ma jakiś strasznych skoków i trwają każdy od 1 min... Już zadzwoniła po Marcina będzie za jakieś 30min i zobaczymy jeżeli sie rozkręci to pojedziemy na IP :-)
 
Cześć moje kochane, później was wszystkie nadrobię, na razie tyle co u mnie:
rozwarcie mam na 3 cm, czop się trzyma (jakim cudem to nie wiem), mały bardzo nisko osadzony główką stąd uczucie takiego pieczenia, skurcze są przepowiadające, mogę urodzić równie dobrze za kilkanaście godzin, ale mogę z takim rozwarciem śmigać nawet kilkanaście dni. Skurczybyki są, ale już nieregularne i już nie są takie bolesne, na godzinę kilka tylko.
Całuski
Nadrobię was potem

Bogusiu oj trzymam kciukasy:):):) U CIebie to musi być to skoro czop już łodleciał:)
 
Ostatnia edycja:
Bogusiu,a jak to odczuwasz jeśli masz siły napisać???

Mój ząb postanowił mi dokuczyć w inny sposób i powstał ropień... Siedzę ciągle z lustrem i go oczyszczam i płuczę ;-/
Z Mkiem sobie troche pobrykaliśmy od rana i przyznam,że coraz częściej mi brzuch twardnieje.

Ciamajdko- zabije za tego ptysia! Ja chce ptysia!!!!

Milusiu - 3 paluchy to będzie z 5-6cm,to bardzo dużo! Zmykaj na długi spacer ;P
 
Pajko jak będzie ciepło i z dzidzią wszystko cacy to po tygodniu (no 10 dniach) można śmigać jak nic.!!!!!
Polianno to Ty też już sport uprawiasz, aby zacząc rodzić he he iiiii dobrze:))))
Nektarynko czy na pewno mnie uwówią na cc to sie dowiem pewnie teraz na następnej wizycie jak to bedzie wyglądało i z tym szewkiem i z tym fikołkiem i z tym porodem hmmmm???
 
Ostatnia edycja:
Milusia no pięknie:)))))))))))) wiadomo, że coś się kroi... ale mogło by raz a porządnie...
Polianno zaraz ide do sklepu to Ci kupię cos, ale ptysia nie... popatrzę ino, poslinię sie i wyjde z czyms innym... chyba że podjade do bankomatu..:)
Bogusia kciuki trzymam!!!
 
Bogusia86 informuj nas na bierząco. Jestem taka podekscytowana hehe. To musi byc to:)
Ciamajdka idz do cukierni, zrób oczy jak kot w szreku, poproś ptysia i powiedz ze zapłacisz po południu ;)
Milusiu rozwarcie na 3 palce to 6 cm. I z takim rozwarciem można tyle chodzić?! O Matko, to musi bardzo boleć. I już połowa drogi za Tobą. Może to Twoje epi no czy jakoś tak daje takie rezultaty? Trzymam kciuki zeby się na dobre rozkręciło.
 
reklama
NieeeeD:D:D pomyliłam się 3 cm:D:D:D

Zabieram się za nadrabianie:) z 6 cm to pewnie by mnie zatrzymali a mnie by tu nie było bo pewnie bym umierała:D
 
Do góry