reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu- Tak to jest człowiek moze sie przywiazac do takiej osoby jezeli ktos do tego jest taki mily wesoly jak piszesz to zal potem człowieka ,....No te zycie naprawde kruche ..kurde mlody facet jeszcze mogl miec duzo zycia przed soba ...a rodzinie to wspolczuje taki szok:-( Trudna sytuacja do ogarniencia naprawde
 
reklama
Dziś chyba jeszcze kiniusia ma cc. Wydawało mi się, że w czwartek no ale mogę się mylić. A poza tym jeszcze któraś może się rozpakować :-)
 
Ostatnia edycja:
Bombusiu - tez jestem dumna ze obylo sie bez lezek:tak:szkoda troche ze Alanek taki uparciuch...w Polsce chyba nie ma takiego odwracania jak miala Jenny. Jakos na swiat przyjsc musi - w sumie to niewiadomo co gorsze, bo opinie sa rozne. Sn czy cc...przecierpimy i tak swoje. Najwazniejsze zdrowie dzieciorka:tak:
Wspolczuje z tym Panem z ryneczku...taka smierc z zaskoczenia to zwasze powod do refleksji...
Bogusia86 - trzymam kciuki za rozwoj akcji - i tak jak dziewczyny pisza - zrob sie na bostwo Mka w tym czasie zaprzegnij do notowania skurczow - przynajmniej wyjdziesz wyszykowana z domku a i czas jakos zleci:tak:
Milusia - to pewno jakbys wczoraj z tymi 3 cm i rozwarciem pojechala na IP to by Cie zatrzymali. W niektorych opowiesciach to juz na porodowke biora od razu.
Polianko - widze ze z M calkiem calkiem - jak dal sie wykorzystac:-D
U mnie sil na sex sporo (nie wiem skad) - gorzej z Mkiem:szok:

Dzieki za odp. dot. szlafroka. Tez mam satynowy cienki i biore na 100% xzeby w koszuli uciapranej nie swiecic. Wogole moj M to jest straszny na tym punkcie - bedzie mi sie na pewno kazal zaslaniac itp. wiem ze niektore kobiety rodza nago nawet...no i pierwsze karmienie tez - cyc na wierzch i heja. Rany jak on przezyje jak mi co chwile ktos miedzy nogi bedzie zagladal:-D:-D:-D Najzabawniejsze jest to ze na plazy chodze w naprawde miniaturowym bikini i nigdy mu to nie przeszkadzalo....
Melduje ze wlasnie wykonalam joge w lazience:-D:-D:-Dide do garow zajrzec bo w brzuchu burczy!
 
jej Bombusiu, straszna historia, od razu sie łzy cisną :-(
ja z kolei znam podobna sprzed roku jak ksiądz ratowal dziecko z kolonii i sie utopil ani dziewczynki nie uratowal. cala kolonia patrzyla jak wryta i nikt nic nie zrobil, a jak ratownika zawolali, bylo juz za pozno :-(

jak to? Natka urodzila?! wow! :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry