reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hej!!!!!
Wrociłam wcześniej, ale mamuśka u mnie była, miło sie gawędziło:)

No więc co wiem. Maluszek waży 2700 g i ma 35 tyg. i 3 dni (nie pytała o date ost. miesiaczki) wyliczenia tylko z pomiarów, więc jest o jakiś tydzień większy niż na suwaczku. I mówi do mnie tak "prosze pani echo serca dziecka najlepiej wykonuje sie miedzy 20-a 30 tyg. ciązy, teraz juz mogę nie widzec czegoś, ale postaram sie zbadać."
Aha chciała zobaczyć jeszcze ten wcześniejszy opis echo co robiłam prywatnie w 23 tyg. i wsio było ok.
Więc pisze w skrócie, bo duzy opis...wszystko z sercem , komorami, wielkością prawidłowe, naczynia tętnicze też, kurczliwośc dobra, symetryczna. Płód wydolny kążeniowo. Jedne co to spływy zylne trudne do oceny ze wzgledu na zaawansowany wiek ciązy, ale to miałam wcześniej badane więc uwazam, ze jest wszystko dobrze.
Napisła jeszcze aby dziecko zbadał kardiolog po urodzeniu, aby na 100% sprawdzić to czego dziś ona nie mogłą, więc sie nawet ciesze, ze go obejrzą dokładnie!!!!
Jestem najszczęsliwszą Mamuśka na świecie. Proszę puścić zaciśnięte kciuki hi hi i baaardzo Wam dziękuję kochane jesteście:))))
Aha nie dowiedziałm sie jeszcze, czy maluszek zrobił fikołka, bo powiedziała, ze nie moze tego oceaniać, bo jest typowym kardiologiem i musze pytac ginekologów. Mały spał na szczęscie na badaniu, (bo tak go wytrzęsło w autobusach) więc spokojnie badała, ale jeżdziła sobie tak po brzuchu, ze mnie też trudno ocenic jak mały lezy.
Jutro mam wizyte w gienia to zobaczymy co powie. Najwazniesze,ze sie niczego nie doszukała...hurrra:)))
Taki mam dobry humor, ze poszłyśmy z mamcia na pyyyszne lody.

No to tyle o nas, teraz Was poczytam !!!!!!
 
reklama
kolumnea gratulacje!!!!!!!!

martitka dobrze ze juz w domku jestesmy!!!!!!! czekamy na opowiesci z porodowki!!!!!!!!!!

milusiu
mysle ze ci sie rozkreca- tak dlugo trwajace skurcze i takie regularne musza cos znaczyc. ale poczekaj jeszcze a jak znowu nadejda to jedz na IP. i truj nam jak najczesciej!!!!!!!!!

bombusiu super ze wszytsko dobrze. i ze spedzilas z mama mile popoludnie!!!!!!!!!!

a ja dziewczyny melduje ze plan na dzien dzisiejszy wykonany- okna w mieszkaniu pomyte, podloga odkurzona i umyta, kurze starte, obiadek zrobiony i zjedzony, pranie wywieszone a teraz padam na pyszczek.
mala jak zwykle sie wypina ze czasem juz wytrzymac nie mozna ale coz ma malo miejsca.
 
Ostatnia edycja:
kolumnea - no to rzeczywiscie Twoje cc optymistycznie nie napawa, ale w znieczuleniu ogolnym zawsze jest gorzej. Ty dostalas po 12 h maluszka, ja bede miala od razu - specjalne lozeczka zaczepiane o lozko mamy. i tylko 3 doby po cc:szok::szok::szok: o jejku u mnie min 5, jesli cos nie tak 7.
jenny83 - to ja dolacze do tego klubu niecycatych. teraz mam jakies tam mini D, a normalnie B. :-)
urszulka202 - no ciekawy artykul. :tak::tak:
martitka - oj jak dobrze, ze juz w domku, czekamy na relacje :-):-)
Bombusiu - super ze z serduszkiem wszytsko w porzadku :tak::tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bombusia super:)))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!:-)

na głównej liście mam sierpniowych przy kobietkach, które już urodziły wstawiłam obrazek "dzieciaczka" co by było wiadomo, które juz urodziły a które jeszcze nie.. bo jak zaczniemy się sypać to może nam w pewnym momencie być trudno połapać się kto jeszcze został... czy może tak być?
 
Do góry