reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Martitka-super, że jesteście już w domku:tak: Z niecierpliwością czekamy na opowieści;-)
Milusia-wcale nie trujesz... Tak jak Ci pisałam wcześniej-tak może rozkręcać się poród-u mnie tak poprzednio było:tak:
Ciamajdko-ja też uwielbiam Wrocław i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej:tak: Nowy Dwór to daleko ode mnie-bliżej Bogusi86, ale jak wybudujemy w końcu domek to będziemy mieszkać właśnie za Nowym Dworem:tak:
Anecia-widzę, że i Tobie zakupy poprawiły humor;-)
Ewelinka-czy Ty jeździsz na rowerze?:szok:

Idę budzić Basię, bo prześpi cały dzień:blink:
 
reklama
Milusiu a już miałam dziewczynom pisać :) bo smsa odczytałam przed chwilką.
Eee...ja sądzę że coś się jednak rozkręca i możesz się spodziewać szybkiego powitania z synkiem. skoro były tak częste i bolesne...może masz już jakieś konkretne rozwarcie a kolejny atak skurczy będzie tylko formalnością? :))
No dobra,nie nakręcam,ale sprawdź to u ginka lepiej. Co 8 minut to i tak często...
 
dziewczyny nie mogę z tym moim brzuchem, masakra jakaś mega się stawia! ledwo żyję , na tę okoliczność postanowiłam zrobić sobie golenie, mąż lał jak wszedł do łazienki i zobaczył moje pozy a ja stoję na pufie przed wielkim lustrem w łazience z jedną noga na umywalce i jechana, pytał mi sie czy jakąś joge czy co trenuje? ha ha ha
teściu dziś wyskoczył z wyjazdem nad morze bardziej to M. jest mu potrzebny a nie ja ale pytał czy jedziemy z nimi, oczywiście moja odpowiedz była jednoznaczna w żadnym wypadku, jutro mam wizytę może juz ostatnią:) muszę sie dowiedzieć co i jak, a męzowi powiedziałam żeby nie wyskakiwał że on pojedzie bo kto mnie zawiezie na porodówkę jakby co, jak nikogo w domu nie będzie. to sie chłopina przestraszył i poszedł powiedzieć że nie jedziemy!

No to super sobie męża "wytresowałaś", gratulacje :-) To dobrze, że Cię nie zostawi samej... A co do jogi w łazience - :-D

Melduje, ze dzisiaj wyszlismy ze szpitala, slicznie dziekujemy za trzymanie kciukow ;- Kolumnea, gratuluje synka

Czyzby kolej na Milusie:-D

Witaj, Kochana, jak tylko zbierzesz siły, opowiedz na odpowiednim wątku wszystko ze szczegółami :-)

Milusiu, my tu wszystkie myślimy, że Ty na porodówce już, ale spokojnie, przyjdzie i na Ciebie czas, a swoją reakcją się nie przejmuj, większość z nas tutaj, to pierworódki, ja na przykład pewnie spanikuję, a Ty taka opanowana, z zegarkiem w ręku :-) Podziwiam :-)
Spokojnie, na pewno urodzisz, kwestia tylko, kiedy :-)

Ewelinka, chyba nie chcesz nam "powiedzieć", że jeździsz na rowerze?????????????????????????
 
milusia83 nie przejmuj się tym że nam tu trujesz czy coś podobnego, bo tak nie jest. W końcu po to tu jesteśmy żeby się wygadać, podpytać itp. No a że był fałszywy alarm to przecież Ty nic za to nie możesz. No a z drugiej strony to może jeszcze się rozkeci :-D:tak:

Ciamajdka z tym garnkiem to kiedyś moja bratowa tak zrobiła i lodówka tylko raz zrobiła "pstryk" po włączeniu i na tym był koniec. Ale dokładnie nie wiem dlaczego tak się stało, ale przypuszczalnie przez ten garmek z ciepłą wodą. Poza tym później jak czytaliśmy instrukcję czy gwarancję do lodówki to było wyraźnie napisane, żeby nie rozmrażać w ten sposób. No ale jaki pisałam nie wiem dlaczego konkretnie :-D

A tu masz fajny link ;-) Jak myć lodówkę? - porady tipy.pl
 
maartitko super że już jesteście w domku, daj znać jak było, jak znajdziesz czas:)

milusia ale my sie cieszymy że nam trułaś! przynajmniej wiemy czego możemy sie spodziewać przed, a przecież wiele z nas to pierworódki więc jak będzie nam się też tak rozkręcało to będziemy panikować!

ugotowałam sobie rosół bo mnie naszło!
 
reklama
Do góry