reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

To prawda,dzis jakiś lepszy dzień,a jakiego speeda dostałam:-D,pralka,zmywarka i inne sprzety nastawione,obiadek sie robi,trzeba wykorzystac lepsze samopoczucie,bo wiadomo,zmienia sie jak w kalejdoskopie.Życzę Wam i sobie samych "lepszych " dni.
A z wątkami dobry pomysł,nie jestem zwolennikiem zbyt wielu wątków,które potem pozostaja bezuzyteczne i tylko śmieca forum.:tak:

Ja też się wzięłam za sprzątanie, bo aż wstyd przyznać, ale przez te moje mdłości mieszkanie nie wygląda za dobrze:sorry2: Mam nadzieję, że to dzisiaj nadrobię przed pójściem do pracy:tak:
 
reklama
Cześć kochane więc wczoraj skończyło się tylko na no-spie;/ okropnie się czuję wogóle nie spałam wymiotuję już żółcią:-(wszystko mnie boli,mam wrażenie, że wymiotować mi się chce, siedzę przy tej misce i nic dopiero jak zacznę się męczyć coś tą żółcią popuści;/ Nie mam sił no-spa mi wogóle nie pomaga;/ 2dni z życia mam wycięte wogóle nawet o mało przytomności nie straciłam:-(
Z takich starych metod moja ciocia, która dosłownie przez całą ciążę wymiotywała lekarz polecił avio marin (chyba tak to sie pisze) lek na chorobę lokomycyjną... jej pomógł bardzo tymbardziej, że przechodziła trzy ciąże w drugiej lekarz nie pozwolił jej tego leku brać i poroniła z odwodnienia organizmu.. dlatego w trzeciej nie pytała o zgodę... dzieciaki są duże i zdrowe...to taka moja sugestia ale wiadomo skonsultuj ją z lekarzem...
 
Czesc dzieczynki j dzisiaj sniadanko spokojnie zaczynam od banana i kiwi potem chyba jajko z pomidorkiem zjem:tak:

Witam.
Dziś wyjątkowo sie wyspała i zjadłam rano śniadanie bez żadnych sensacji:-D
Chętnie bym sobie tezpofarbowała włosy,kurcze ale nie wiem, czym,by było bezpiecznie:confused:
S_A_R_K_A życze dziewczynki,no sobie też,he,he.Niby tez poczęcie było przed owulką,ale wg. USG dziecko strsze niz mi sie wydawało,że była owulacja,więc w sumie nie wiadomo.Co będzie,to będzie i tak wyczekiwane,chciane i ogromnie kochane.:-)

Ja wczoraj farbowąłam henną i powiem Ci nawet zapachu drażniącego nie miała wiec mnie nie ciągnęło do wymiotów no i przede wszystkim to preparat ziołowy.

MARC ja Ci proponuje takie sniadania bardzo delikatne, zebys przynajmniej sie nie odwodniła i duzo pij dziewczyno bo to nie jest zbyt ciekawe jak nic nie jesz to nie bedziesz miała czym wymiotowac. Ja na jedzenie bardzo reagowałam i zaczełam delikatne sniadania np zjadłam 1 banana, albo kiwi, allbo mandarynke i potem dopiero cos tresciwego i wtedy mną tak nie szarpie.No i pij duzo mleka. albo kup sobie activie ja miałam problem z chodzeniem do kibelka a przez activie 1 dziennie do picia chodze codziennie az jestem sama w szoku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiesz ja zawsze mowie, ze trzeba spróbowac u mnie akurat ona działa rewelacyjnie bo inaczej chodziłabym napchana z tydzien czasu :szok: a tak luzik :-D
 
Witam:tak:
Marc jak dobrze, ze do nas wrocilas:-Dale faktycznie musisz uzupelniac braki. Ja tez slyszalam, ze avio marin na mdlosci.
Kasiu ja tez nie moge nic mlecznego poza jakims jogurcikiem raz na jakis czas:-(
A powinno sie ladowac mleko ile sie da...
 
Madzikk nie wiem czy wiesz ale w pr przed kompem mozesz tylko 4 godz spedzac...ja tez teraz mialam akcje w pracy ale akurat o co innego...prawo jest po Twojej stronie i Dziewczyny tez juz to pisaly:tak:
Kupilam wczoraj jeszcze takie malenkie skarpeteczki dla dzidzi ale ciesze sie, ze nie tylko ja jestem takim oszolomem jesli chodzi o ubranka:-pTak ciezko sie oprzec i nie kupic zwlaszcza jak sa o 50% obnizone:tak:taki piekny komplecik kupilam:sorry2:ale trzymam sie zasady, zeby byly to neutralne kolory:tak:
 
No mnie mleko "czyści " od razu.Też jakos mnie do nabiału nie ciągnie,ale wciągam maslanke smakowa,kakao i twaróg.:tak:

a u mnie pierwszym objawem ciazy była nadmierla ilosc zjedzinych jajek - a nigdy duzo nie jadłam a tak w ciągu 4 dni zjadłam 16 szt :sorry2: mleczko mniam pychotka tylko jogurtów takich normalnych nie umiem jesc pitne ok
 
reklama
Madzikk nie wiem czy wiesz ale w pr przed kompem mozesz tylko 4 godz spedzac...ja tez teraz mialam akcje w pracy ale akurat o co innego...prawo jest po Twojej stronie i Dziewczyny tez juz to pisaly:tak:
Kupilam wczoraj jeszcze takie malenkie skarpeteczki dla dzidzi ale ciesze sie, ze nie tylko ja jestem takim oszolomem jesli chodzi o ubranka:-pTak ciezko sie oprzec i nie kupic zwlaszcza jak sa o 50% obnizone:tak:taki piekny komplecik kupilam:sorry2:ale trzymam sie zasady, zeby byly to neutralne kolory:tak:

4 h przy kompie i jeżeli pracodawca nie moze zlecvic innej pracy musisz isc do domu, a płatne masz za caly etat!

co do ubrc to ja nie jestem ani zwolenniczą niebieskiego ani tym bardziej różowego i napewno jak bedzie córka nie umiore na różowo a syna na niebiesko jest tyle ładniejszych kolorów ;-)

ale sie najadłam jajecznicy z pomidorem ruszac sie nie umiem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry