reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpień 2010

Witam,
dawno się nie odzywałam bo mam zakaz zbliżania się do komputera w domu:dry:
a to dlatego że w pracy siedzę przed nim 8 godzin i nie ma innej możliwości

dziewczyny myslicie, ze w ciazy mozna henną włosy robic?

Miałam też dylemat czy farbować włosy i w końcu zapytałam mojego gina , powiedział że można robić wszystko:tak: i właśnie wczoraj odwiedziłam fryzjera zafarbowałam (dla bezpieczeństwa 1% szamponem) i obcięłam włosy, od razu lepiej się poczułam :-) bo wcześniej to wyglądałam jakoś tak nijako...
 
reklama
Jejku dopiero udało mi się Was doczytać :-)

Qwas bardzo mi przykro, głowa do góry bedzie dobrze!

Jejku już ubranka kupujecie , mnie tez kusi bo mam tak jakby fioła na tym punkcie ;-)Ale nie chcę zapeszać, z synkiem jak byłam w ciąży to dopiero po 20 tygodniu zaczęłam kupować...

Jeśli chodzi o kolory to jakoś tak nastawiałm się na te dziewczynkę, że nie wyobrażam sobie że bęzie inaczej ;o) Chyba że ta cała teoria że dziewczynkę to jak najdalej od owulki to lipa, bo u mnie przytulanka były w 13dc a owulka z 17/18dc.

Zobaczymy z czasem czy ta teoria jest warta gry hihihihi
 
witam mamusie :blink:
właśnie teraz przeczytałam ... mam nadzieje że wszystko
QWAS bardzo mi przykro :-(nawet nie potrafie sobie wyobrazić :-:)-:)-(


ja czuje się dobrze dalej żadnych mdłości jedynie męczą mnie wzdęcia...
do lekarza wybieram się w przyszłym tyg a na 3d ok 20.01 zdecydowałam się na to badanie
choć długo się zastanawiałam...
L4 no nie wiem... chciała bym pracować jak najdłużej i sama sobie życzę żeby tak dobrze się czuć hahaha:-D
maleńkie ubranka też dzisiaj zakupiłam w kolorze błękitnym jakieś mam takie przeświadczenie że bedzie to chłopaczek ale mogę się rozczarować:szok:

pozdrawiam was kochane :)
 
Witam,
dawno się nie odzywałam bo mam zakaz zbliżania się do komputera w domu:dry:
a to dlatego że w pracy siedzę przed nim 8 godzin i nie ma innej możliwości



Miałam też dylemat czy farbować włosy i w końcu zapytałam mojego gina , powiedział że można robić wszystko:tak: i właśnie wczoraj odwiedziłam fryzjera zafarbowałam (dla bezpieczeństwa 1% szamponem) i obcięłam włosy, od razu lepiej się poczułam :-) bo wcześniej to wyglądałam jakoś tak nijako...

No ja własnie zrobiłam henną bo to ziolowy preparat bez amoniaku wiec nie powinien zaszkodzic to coś w ogóle nie śmierdzi wiec jest super :-)
 
marc wracaj tu natychmiast!!! kurde.... :confused: co się dzieje...??? ja się chyba uzależniam od tego forum...


Dziewczyny koszmar od 17 się jeszcze nie skończył.... dzień rozpoczęłam pod znakiem "chyba zwymiotuje" i coś czuję że tak go również zakończę. Jestem w pracy i zajadam te mdłości serkiem wiejskim...:dry:
 
Witam.
Dziś wyjątkowo sie wyspała i zjadłam rano śniadanie bez żadnych sensacji:-D
Chętnie bym sobie tezpofarbowała włosy,kurcze ale nie wiem, czym,by było bezpiecznie:confused:
S_A_R_K_A życze dziewczynki,no sobie też,he,he.Niby tez poczęcie było przed owulką,ale wg. USG dziecko strsze niz mi sie wydawało,że była owulacja,więc w sumie nie wiadomo.Co będzie,to będzie i tak wyczekiwane,chciane i ogromnie kochane.:-)
 


Dziewczyny koszmar od 17 się jeszcze nie skończył.... dzień rozpoczęłam pod znakiem "chyba zwymiotuje" i coś czuję że tak go również zakończę. Jestem w pracy i zajadam te mdłości serkiem wiejskim...:dry:

poradź się koniecznie lekarza, nie może tak być, żeby mdłości nie dawały Ci żyć! albo chociaż pani w aptece, niech jakieś nieszkodliwe metody poleci...
 
Cześć kochane więc wczoraj skończyło się tylko na no-spie;/ okropnie się czuję wogóle nie spałam wymiotuję już żółcią:-(wszystko mnie boli,mam wrażenie, że wymiotować mi się chce, siedzę przy tej misce i nic dopiero jak zacznę się męczyć coś tą żółcią popuści;/ Nie mam sił no-spa mi wogóle nie pomaga;/ 2dni z życia mam wycięte wogóle nawet o mało przytomności nie straciłam:-(


 
reklama
MARC!!! ale mi ulżyło że to "tylko" tyle u Ciebie:-) jejku....
trzymaj się dzielnie, ja też mam nową przyjaciółkę, Micha jej na imię:wściekła/y:
z jedną tylko różnicą, że jak mnie brzuch boli to se idę klocka zrobić hahaha:-D
 
Do góry