reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ehtele powiem, że mnie zaciekawiłaś tą pełnią i już do 26 nie mogę się doczekać. Zobaczymy ile z nas wtedy urodzi:).I ja dokładnie tak samo, mam przeczucie, że jak zacznie się coś dziać to napewno będzie to noc.

Monika8112 współczuję przeżyc z mężem. Moze go skutecznie opierdziel to sie weźmie za to co trzeba.

Bogusiu 86 też masz pomysły, prasować w taki gorąc. Ale masz racje prasuj co Ci tam zostało bo przeciez lada moment lecisz rodzić :p

Ja pół godziny temu wyszłam z wanny i znowu zaczyna mi się robic goraco! Mam dośc tego gorąca - nie wierzyłam, że to kiedys powiem.
 
reklama
Nie było mnie pare godzin a tu tyle stron naskrobałyście kochane :-),
nadrobiłam ale juz nie pamietam co, której miałam napisać :-D

Wizyta u fryzjera udana, aż lepiej się czuję, myslałam, ze bedzie problem z wysiedzeniem ale nawet szybko zleciało :-)
a co do ślubu mamy, to taki odkładany od 18 lat :-D:-D oczywiście z ojczymem, który pomógł mnie wychować ale jakoś nigdy nie mogli sie na to zebrać i chyba nasz ślub w zeszłym roku dodał im kopa i wreszcie sie zebrali :-) oczywiście po moich mocnych namowach, a co niech mamuska też sobie obrąche ponosi :-D

riba z dzidzią napewno wszystko dobrze i jest tak jak pisze Bombusia, że to przez te upały, ale rozumiem cie, swojego czasu tez miałam dziwne fazy w głowie i mimo że wiedziałam ze jest dobrze to ciagle cos mi nie pasowało i miałam mętlik w głowie, będzie dobrze, a do poniedziałku napewno dotrzymasz i pojedziesz na porodówke w pieknej fryzurce :-)
pajkaa ja tez mam skurczyki krzyzowe i zobacz na mój suwaczek, nieco młodszy od twojego ale jestem dobrej myśli ze to tylko bh, i dotrzymam do bezpiecznego etapu
Bombusiu u nas bez wentylatorka ani rusz, no a teraz znowu słońce i parowa
ehtele to trzymam kciukasy za tą pełnie :-) ale myśle ze i tak wczesniej będziesz tulić swojego skarbka :tak:
Bogusiu tobie to chyba na dniach będziemy gratulować, hhmmm może w poniedziałek :-) strzelam, a nóż mi sie uda :-D:-D














 
koralowa no to gratuluje udanego badania fajnie masz, ze już jesteś po, zazdraszczam
navijka, ale ma zajefanie z tym morzem, wymocz poope również za mnie
Bogusia86 podziwiam Cię z tym prasowaniem , mnie by biczem trzaskali to bym nie wzięla żelazka do reki
Polianno nie słuchaj już tych guseł, widziałaś bułę....no to trzymaj sie tej wersji:)
zielona ja wychodze z pod prysznica i już mi znów gorąco:(((
izunia naprawde sssuper z tą Twoją Mamą, ze w końcu i ona po tylu latach GPSa ponosi he


A mnie na ryneczku poprostu ciągle pytają "ojejku to długo jeszcze" mówie "tak miesiac", "oj no tak przecież rozmawaiłyśmy już o tym", albo "och współczuję pani, jak pani wytrzymuje te upały"....miłe sa te panie z rynku, znamy sie , dają mi zawsze świeże artykuły, ale kuźwa ile razy można to samo gadać wrrrrr:((((
Gotuje znów fasolke szparagową,bo mi sie chce z bułezką, ale w kuchni jest koszmar:((((
Jesteśmy sobie sami z M i tak mi dobrze jak on jest, bo każe mi tylko leżec....hmmm przecież ja praktycznie w większosci czasu tylko to robię:)))
 
Ostatnia edycja:
Bombusi zazdroszcze ci tych cudownych facetów w domku, a tu jeszcze trzeci taki dojdzie i wogóle będziesz królową :-) suuuper

Jeszcze mi sie przypomniało, ze miałam sie wam pochwalić moimi wczorajszymi dwoma kropelkami wyciśniętymi z lewego cyca hhiihiii, ktore przypomniały mi, że to już niebawem, moze to błahostka ale i tak sie cieszę, bo wcześniej miałam lekkie obawy co do tego :-)
No i mam już wszystko kupione i zapięte na ostatni guzik, takze teraz tylko będe lezec i czekać :-)













 
ethele u mnie zaczęło sie powolutku koło 23.00 skurczami co 6-7 minut, rano były co 4-5 minut a dali mnie na stół po dobie od tego - czekali na lepsze rozwarcie, które nie chciało się zrobić:)

co do pełni - pierwszy poród wypadł 5-6 dni po pełni, teraz też gdzieś 3 dni po mi wychodzi, zobaczymy

KTG wykazało jakieś tam skurczyki do 20 i czy ja je czuję? czuję, jakby mi coś ugniatało jajnik - delikatniejszy nacisk niż przy okresie, no to ok, jest dobrze. Tylko teraz mnie co chwila boli w tym miejscu:D, siła sugestii.

Poza tym nie mam siły się ruszyć, zresztą powietrze jest tak gęste, że nie muszę.
 
Bombusia Mnie to strasznie irytuje, że ludzie nawet jak ich widzisz co drugi dzień to i tak zapytają się:" Ojj to kiedy rodzisz?" "Jak znosisz te upały?" no bo ciąża to jedyny temat na który można rozmawiać z ciężarną:wściekła/y:
 
Hej Brzuchatki! Widzę że nie tylko mi te upaly wciąż doskwierają... a niby zapowiadali deszcz... a tu doooopa, cisza jak makiem zasiał. Jak u którejś deszcz to niech podeśle :-D Tak Was ogólnie poczytałam co tam od wczorajszego wieczora naskrobałyscie i stwierdzam że:

1. przyłączam się do tych do których przyszły bezsenne noce
2. przyłączam się do tych które brzuch boli po obudzeniu... swoją drogą pytanie dlaczego?
3. przyłączam się do tych którym biodra wysiadają
4. przyłączam się do pytania jak ocenić czy skurcze to już "TE SKURCZE"?

No i oczywiście gratuluję udanych wizyt!

A poza tym mój dzieć też mniej aktywny w dzień, za to w nocy szaleje praktycznie non stop.

Uciekam wciągnąć lody :-)
 
Jejcia dziewczyny tak mnie bolą plecy, że makabra tzn. teraz kapke odpuściły, bo zajrzałam do Was. Nie wiem co jest czy to te krzyżowe? poza tym słabo mi okropnie.

Widzę, że nie tylko mnie wku... pytania "ile zostało", "kiedy rodzisz" i wkółko. Aaaa teraz dochodzi "współczuje Ci tych upałów" wrr
 
no i nie wytrzymalam i pojechalam do szpitala. dzwonie dzwoneczkiem na porodowke, wychodzi polozna i pyta sie - Pani z bolami?? a ja ze nie tylko malo ruchow czuje i sie boje, mialam byc w poniedzialek, ale chcialabym sprawdzic. podlaczyli mnie na pol h do CTG, potem cisnienie - wszystko w porzadku. przyszla fajna pani doktor i zrobila mi jeszcze USG. Z malym wszytsko oki. powiedziala, ze mam przyjechasc jutro rano znowu na CTG, chyba ze bede niespokojna to jeszcze raz dzisiaj wieczorem - super ze wiem, ze moge w kazdej chwili tam jechac.
ethele - jak tam z emkiem?? lepiej??

koralowa - gratuluje udanej wizyty :-) i uwazaj na siebie prowadzac autko:tak::tak::tak:
navijka - tutaj nikt mi nie mowil nic o nowtowaniu liczby ruchow :no::no::no:, ale sama to oczywiscie kontroluje. znam juz pory Olivka :tak::tak:milego popoludnia nad morzem :-):-):-) podrzuc jakas zlowiona rybke:-D
Izunia23 - gratulacje dla mamusi:tak::tak::tak: udanej zabawy:-) no i gratuluje tych dwoch kropelek!!!;-)
 
reklama
Mnie też wkurzaja te pytania, ale na pytanie "ile jeszcze" to staram się odpowiadać " przecież mówiłam, że w sierpniu" , a na pytanie jak znosisz te upały to zawsze mówię, że świetnie, w ogóle mi nie przeszkadzają, nie mogłam się doczekac kiedy będzie tak ciepło.

U mnie dzidzia ma swoją aktywność tylko w nocy i nad ranem a tak cały dzień spokój. Lekarka kazała liczyć ruchy ale ja i tak czuję dziecko ciągle tak samo, poza tym musiałabym w nocy nie spać, żeby liczyć.
I od środy zaczynają mi się KTG cotygodniowe, i pewnie w środę odbiorę wynik posiewu, ciekawę co tam wychodują.
 
Do góry