reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dziewuszki - mam do Was pytanie...

Po pierwsze nie wiem czy słyszałyście o tym - mnie to powiedziała położna na szkole rodzenia - że większość maluszków - czy może znaczna część rodzi się wtedy gdy jest pełnia:szok: Ja z tych, które w takie rzeczy nie wierzą - ale on mówiła bardzo poważnie, że położne nie lubią dyżurów w czasie pełni bo wtedy dużo więcej porodów....:tak::tak:

Najlbliższa pełnia 26 lipca - więc sprawdzimy jak to u nas będzie hiihihihi:-D:-D

Witam,wpadlam na chwilke ale zainteresowal mnie twoj twoj ehtele a mianowicie dlatego,ze ciekawa sprawa jak rodzila moja bratowa tez akurat byla pelnia i fakt lekarz powiedzial,ze na porodowkach nie lubi sie pelni ale uwaga dlaczego?Bo wtedy dzieci nie chca sie rodzic silami natury i sa same cesarki i faktycznie i bratowa i wszystkie akurat rodzace po kolei na cesareczke poszly.Ciekawe jak to jest;-)ale z cala pewnoscia cos jest!!!
 
reklama
to pobiłam rekord w ryczeniu w ciągu 3 godzin wyłam 3 razy przez mojego M.szkoda słów:( zamiast do sklepu po farbę to on do garażu za jakąś pieprzona kosiarkę się zabiera która naprawia od 3 miesięcy i której nie będzie używał!!!!!!!!!
o ku....
z tych nerwów zdjełam firankę wyprałam ją i umyłam okno, na to weszła moja szwagierka i jeszcze mnie o*******iła że chyba oszalałam a ja sobie myłam dalej a łzy jak wielkie grochy leciały mi po twarzy. teraz nawet nie wiem gdzie ten padalec jest!

no to se pogadałam, sorry że tak o sobie ale nie daje dziś rady:(
 
Monisiu nie płakusiaj już kochana, bo maluszek jest smutny, padalec napewno sie znajdzie, moze przemysli i pojedzie po farbę, wiesz jest strasznie gorąco to może nie ma siły malować, buziaczki i nie denerwuj sie już!!!!
 
monisiu nie placz- niekt nie zrozumie tych chlopow!!!!!!!!!!!!!!

ethele cos w tej pelni jest- tez o tym slyszlaam takze zobaczymy jak to u nas sie potoczy!!!!!!!!!!!

u mnie noc straszna- takiej jeszce nie mialam. mialo padac ale ani jednej kropelki, duszno i goraco. i na dodatek brzuch mnie zaczal bolec jakos co 20 minut i trwalo to jakies 2 godz. nie wiem czy to skurcze- bolalo dosc mocno i przy tym bylo mi strasznie niedobrze ale brzyuch nie byl az taki twardy. takze nie wiem co to bylo. a teraz jestem padnieta, slabo mi starsznie i ide lezec.
milego dnia
 
to pobiłam rekord w ryczeniu w ciągu 3 godzin wyłam 3 razy przez mojego M.szkoda słów:( zamiast do sklepu po farbę to on do garażu za jakąś pieprzona kosiarkę się zabiera która naprawia od 3 miesięcy i której nie będzie używał!!!!!!!!!
o ku....
z tych nerwów zdjełam firankę wyprałam ją i umyłam okno, na to weszła moja szwagierka i jeszcze mnie o*******iła że chyba oszalałam a ja sobie myłam dalej a łzy jak wielkie grochy leciały mi po twarzy. teraz nawet nie wiem gdzie ten padalec jest!

no to se pogadałam, sorry że tak o sobie ale nie daje dziś rady:(

Moniczko przykro mi:(
Przyznam jednak, że hasło PADALEC mnie totalnie rozwalił hhehehehehehehe

MÓJ PADALEC też strzela fochy i ciągle ze sobą nie gadamy - za chwilę podwinę kiecę wyjdę i wrócę późno wieczorem OT TAK:p
nie będę przez niego płakać - niech cierpi - zero obiadu hihihiihih

Sama nie wiem co mi odbiło bo mimo wszystko mam dobry humor;)


NO TO SZYKUJEMY SIĘ NA PEŁNIĘ ;P;P;P;P;P
 
Ostatnia edycja:
Monia to ja sie przyznam, ze mnie PADALEC tez powalił i wyłam, poprostu kupuje to słowo i już:)))):-)
Mój padalec :rofl2:grzecznie wziął rower i pojechał do moich rodziców (2 przystanki tylko) bo mama zadzwoniła, ze ma dla nas sernika na zimno, jak to usłyszałam to mi slina poleciała po brodzie.
Ehtele baaardzo jestem ciekawa tej pełni, czekamy:))):happy2:

Moj Adrian mówił mi przez telef., ze słuchajcie sa takie korki nad morze, aby dojechać, ze :szok::szok:tyle ludzi jedzie, dobrze, ze oni wyruszyli w nocy,a za 2 godz. mają być na miejscu, bo gdyby wyjechali rano to by zajechali pewnie na wieczór:baffled::crazy:
 
Ehtel sama sie szykuj :p ja nigdzie się nie wybieram do 2 sierpnia...hahaha

Monika nie łam sie..ot no..facet czego chcieć więcej???? A będziesz miała dwóch:-D
 
Witajcie
Ja dopiero co wstałam bo impreza u nas trwała do 3 nad ranem. Mąż ciągle pijany ale nie ma zmiłuj, musiał lecieć do sklepu bo już nie ma wody do picia.
Gorąc u nas nie do wytrzymania, ostatnio mąż do mnie mówi, żebym ceratkę założyła na łóżko bo mogą mi wody odejść, a ja do niego, że lepiej żeby on sobie założył ceratkę. Bo łóżko z jego strony było dzis zupełnie mokre od potu.
I powiem Wam, że zupełnie nic nie chce mi się robić w ten upał, bo zaraz będzie się ze mnie lało. A prasowanie czeka już 2 tyg. I jeszzcze kupa zmywania po imprezie. M. będzie miał co robić bo na kaca najlepsza praca :) A imprezował z nami kolega co w szpitalu pracuję, i dzis na 8 rano poszedł na dyżur, współczuję i jemu i pacjentom...

bombusia- oby wyjazd udał się Twojemu synowi, i żeby pogoda dopisała. Pisałaś , że męczy cię duszność, ale nie martw się bo lada chwila brzuch powinien opaść i będzie lepiej, mi już opadł w 33tc i jest o niebo lepiej z oddechem.

monika- współczuję tych nerwów. Ale niestety mężczyzn trudno jest zrozumieć.
 
reklama
Shyla witaj, jak miło, że do nas wróciłas. Nie rób już sobie takich przerw:).
Również witam , tym razem takich długich przerw myślę ze nie zrobię , bo ciężko jest wszystko nadrobić :)

U mnie pojawiały się skurcze w nocy i bóle krzyża ,było mi duszno i nie dobrze ,ale skurcze były nie regularne :)
W pierwszej ciąży takich akcji nie miałam ;) ciąża przenoszona czyli 42 tygodnie...
miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry