reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie
Jestem lipcówką i piszę do Was bo bogusia przekazała mi informację, że wiele z was przeczytało mój opis z porodówki. Jestem zaskoczona, że stałam się osobą, która dostarczyła tylu osobom wzruszeń i chciałam podziękować za tyle miłych słów.
Dodam jeszcze, że dość niespodziewanie z lipcówki stałam się czerwcówką (mała urodziła się miesiąc wcześniej), chciałam Wam tylko powiedzieć, że bez względu na wszystko, na wasze myśli (czy dam radę czy będę dobrą mamą) te dzieciaczki i tak się pojawią, dlatego życzę wam lekkich porodów, pierwszych łez radości kiedy zobaczycie te małe oczka takie ufne i pełne miłości, wsparcia od waszych bliskich samych pięknych chwil

.... acha - troski i smutki niestety nie mijają, trzeba będzie się z nimi zmierzyć do końca życia

Pozdrawiam
 
reklama
witam po wizycie
nadrobiłam wszystko, ale nie jestem w stanie się odnieść dziękujęz a trzymanie kciukasków.
A wiec przyznałam sie do innego terminu OM nie było zbytnio bitwy lekarka sie smiała. Cisnienie nawet wysokie jak na mnie 130/75, ale lekarka powiedziała w granicach normy. Zgłosiłam puchniecie nóg i rąk zapytala sie ile pije płynów wiec mówie minimum 3 l dziennie pochwaliła i powiedziała, ze damy skierowanie na mocz i morfologię, ale to pewnie przez te upały, ale mam sie obserwować . Szyjka praktycznie brak, spłaszczona , ale zamknięta - ktg w miare były jakies skoki, ale lekarka powiedziała, ze to raczej przepowiadające, ale sie obserwujemy bo to, ze wsio pozamykane nie oznacza, ze jutro nie bede rodziła. No i kontrola znowu za tydzień :)
a teraz zmykam pod prysznic i oglądać z mężem filmik.
Potem sie odezwe buziam wszystkie:)
 
oj zgadzam się z Wami, że irytujący potrafią być "Znajomi"... ja tam wszystkim odpowiadam, że umieram i mogą mnie dobić- jak mają jakieś ostre narzędzie, bo z tępym nie ma się co męczyć :-D
Ja się na porodach nie znam- więc nie wiem jak to jest z pełnią i kiedy się zaczyna. Wiem, że moja mama poczuła ze mną w ciąży pierwsze skurcze rano- a urodziłam się o 19:00 (w poczekalni, bo tak długo zwlekała z pójściem do szpitala twierdząc, że to pewnie nie to), a będąc w ciąży z moim bratem o 4 zaczęły się pierwsze skurcze, a urodziła za kwadrans 7:00.

tiffi- Twój opis porodu wzruszył chyba nas wszystkie, dzięki jeszcze raz.
Riba- trzymaj się dzielnie!
 
Riba i b. dobrze, ze pojechałas do szpitala, masz spokojny wieczór i nockę:)));-)
Pajka gratuluję udanej wizyty:-)
Fiuu to nic tylko rodzić jak Twoja mama brata:-D

Jejku, ale jestem z siebie dumna:-D, posprzatalismy z nudów z M w szafach tzn. ja zarządzałam on robił, wysprzatał cały pawlacz, ciuszki dla maluszka pieknie poukładane na półeczkach, kosmetyki stoją na baczność, no nic tylko rodzić i bawić maluszka na raczkach:))):happy2:
Wzielismy prysznic, objadłam sie fasolki i już do wieczorka leże.
Aaaa mój synuś "malutki" dzwonił, juz sie wykąpali w morzu , woda ciepła, troche popadało, ale jest dalej gorąco, czyli git.
 
no i nie wytrzymalam i pojechalam do szpitala. dzwonie dzwoneczkiem na porodowke, wychodzi polozna i pyta sie - Pani z bolami?? a ja ze nie tylko malo ruchow czuje i sie boje, mialam byc w poniedzialek, ale chcialabym sprawdzic. podlaczyli mnie na pol h do CTG, potem cisnienie - wszystko w porzadku. przyszla fajna pani doktor i zrobila mi jeszcze USG. Z malym wszytsko oki. powiedziala, ze mam przyjechasc jutro rano znowu na CTG, chyba ze bede niespokojna to jeszcze raz dzisiaj wieczorem - super ze wiem, ze moge w kazdej chwili tam jechac.
widzę ze nie jestem sama , ja również dziś wylądowałam w szpitalu...do tego dostałam ochrzan od położnej ze wczoraj się nie zjawiłam z bólami...
miałam robione CTG i USG, maleństwo wieksze o 2 tygodnie ,niestety muszę uważać ze względu na położenia poprzeczne dziecka (może pęknąć mi macica) co jest groźne dla mnie i dla malej...klucia u mnie są spowodowane pierwsza cesarka...
 
Nawet nie spróbuję nadrabiać...:) Dziękujemy wszystkim za gratulacje:) Jesteśmy w domku, mamy się dobrze, szczegóły wkrótce...:)
 
reklama
Nawet nie spróbuję nadrabiać...:) Dziękujemy wszystkim za gratulacje:) Jesteśmy w domku, mamy się dobrze, szczegóły wkrótce...:)

witam Cie Słoneczko :)) mam nadzieje,z e dobrze sie czujesz :)
dziewczynki ja dzisiaj juz nie wejde do Was bo maz potrzebuje kompa do pracy wiec nie bede miała neta:( buziam Was miłej soboty :)
 
Do góry