reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Cześć

Noc gorąca, od rana też już żar z nieba się leje, masakra!

Pajkaa mam nadzieję, że uspokoi się u ciebie i jeszcze z 2 tygodnie pochodzisz z brzuszkiem :)
riba mi podczas ostatniej wizyty lekarz powiedział, że mam jechać na IP jeśli poczuję zdecydowaną różnicę w ilości ruchów, ale jeśli ruchów będzie trochę mniej w stosunku do dnia poprzedniego to nie panikować, dopiero jak będzie ich zdecydowanie mniej. Wiadomo może być trudno z interpretacją, ale generalnie chodziło o to by to był gwałtowny spadek. U mnie wczoraj też ruchów było w ciągu dnia mało, dopiero wieczorem maleństwo się rozhulało.
 
reklama
Witajcie Brzusiaczki :-)

Zanosi sie na deszczyk chyba u nas... Zapowiadają też burze i grad na popołudnie :baffled:

Ehtele, u mnie też sprzeczka z mężem wczoraj... :-( Ale dziś juz jest oki.

Widzę, że żadna z nas się dziś jeszcze nie rozpakowała :-D Ale dzień jeszcze dłuuugi :-D

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
hej
to któa dziś??;-)

Pajkoo życzę Ci byś jeszcze pochodziła w 2 packu ;-)
masz ten sam termin co ja z Om wiec nie szalej Laska;-)

Riba u mnie tez słabsze ruchy raz pogoda dwa mało miejsca..ale czuje dzieciątko..czasem widze a mniej czuje..zawsze pozostaje doplerek do posłuchania ;-)

padam na twarz pysk i co tam jeszcze u mnie chyba dzis ze 150..zaraz mi białko zsiadac sie bedzie:-(
a jeszcze gołąbki se wymysliłam..ech drna glupia baba

naczytalam sie wczoraj o wczesniaczkach 34-37 tydzien..i błągam by siedziala jeszcze..

A GSC się odzywała?
 
Dziewuszki - mam do Was pytanie...

Po pierwsze nie wiem czy słyszałyście o tym - mnie to powiedziała położna na szkole rodzenia - że większość maluszków - czy może znaczna część rodzi się wtedy gdy jest pełnia:szok: Ja z tych, które w takie rzeczy nie wierzą - ale on mówiła bardzo poważnie, że położne nie lubią dyżurów w czasie pełni bo wtedy dużo więcej porodów....:tak::tak:

Najlbliższa pełnia 26 lipca - więc sprawdzimy jak to u nas będzie hiihihihi:-D:-D

Po drugie powiem szczerze, że jakoś liczę na rozpoczęcie akcji porodowej w nocy - nie wiem czemu, ale wydaje mi się jakby w środku dnia porody się nie rozpoczynąły...nie wiem skąd się to u mnie wzięło - więc mam pytanie do mamusiek - W nocy, czy w dzień ropoczynały się u Was akcje porodowe - ?????????:sorry2::sorry2:

Riba - nie martw się kobitko - na pewno Twój dzieciaczek ma się dobrze, może mu gorąco, może wycisza się przed porodem - jeśli będzie ruchów bardzo mało to udasz się do lekarza - grunt to się nie nastawiać - bo wtedy człowiek przewrażliwiony i więcej sobie wkręca niż jest w rzeczywistości...;-) Słuchaj Swojego ciała...
 
deszcz jupi :rofl2: tylko jeszcze duszno ale czekam aż przejdzie burza to okna pootwieram - powietrza :-)

a co do ruchów ja czasem też nie czuję ale widzę jak mój brzuch przyjmuje różne dziwaczne kształty. ok uciekam pod wentylator póki prąd jest i pioruny nie przeszły
 
Ehtel ja Ci powiem że Ci powiem..że nie wiem..nie rodziłąm hahahahhahahahaaaaaa
pmineły mnie akcje frakcje i inne takie tam..

ale z tą pełnią faktycznie coś jest..ja wolę ją jednak ominąc..dziękuję ..;-)
 
Dziekuje Wam kochane za slowa pocieszenia. pewnie normalnie az tak bardzo nie martwilabym sie rzadszymi ruchami, ale wiecie jak to jest. jak sie juz wie, ze cos jest nie tak, to kazde odstepstwo on normy straszy. kremowka mi sie ubila :-):-):tak::tak:
ethele - mowisz, ze w noc z 26 na 27?? no ja mam miec 27 wczesnie rano cesarke :tak::tak:
 
reklama
Do góry