reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusia- No maskara ale co zrobic jedyne co to zamowic na allegro ale tyle czekac zanim przyjdzie .....To juz predzej poszukam tego basenu chyba;p


Ja ide sie troche połozyc bo cos dzis kiepsko i do tego jeszcze biegunka eh;/ Odezwe sie pozniej;)
 
reklama
Skończyłam prasowanko, nie było tak źle, najlepiej z rana to zrobić. torba już prawie spakowana, teraz tylko męża muszę zagonić żebyśmy wreszcie wybrali wózek i nie wiem co z łóżeczkiem, czy dziadek zrobi czy też kupujemy.
Bombusiu twój mąz będzie miał teraz raj, żeby tylko się nie bał że wam może zrobić krzywdę.
Ehtele najgorsze to czekanie ale jesteś mądrą kobietą i dasz radę.
Shiraa powodzenia w prasowaniu, njabardziej cierpią nóżki a ty juz zaawansowana jesteś, uważaj na siebie.
Pati1982 Ola ma rację, jeśli wyjazd to najlepiej z samego ranka jak jeszcze chłodno.
Pajka ja też często bywam nad wodą ale raczej nie zanurzam się bo boje się że złapię jakieś bakterie, tylko stópki pomoczyć.
martuśka85 po 2 tyg na pewno będzie inaczej...ja jak mam taka dlugą przerwę to czuję się jak dziewica, u nas to średnio raz w tyg coś się dzieje. Natka pisała że o 9 miala być w szpitalu na badaniach.
luizka4don żeby teraz kupić wentylator to graniczy z cudem, ja sobie odpuściłam chodzenie po sklepach i szukanie.
marulka ty mama doświadczona i przejmujesz się takimi opowieściami? ja nie gadam z nikim o porodach, tylko tyle co czytam tu na forum ale nie biore tego do siebie, trzeba to przeżyć i już.
ciamajdka dziś jest nowy dzień, lepszy dzień, na pewno tego kolesia spotka jakaś kara za to że tak cię potraktował!!
Milusia podziwiam!
 
nie ma co- ten wczorajszy deszcz, to była kpina z nieba;/ pokropiło, było przyjemnie przez 2h, a dzisiaj znowu pustynia...
Ja już po wizycie u dentysty- ostatecznie zakończyłam kanałowe (nic, a nic nie bolało- a bez znieczulenia było-więc się zastanawiam czy mam taki duży próg bólu czy o co chodzi...????), no i postanowiłam leczyć zęby nadal do rozwiązania- tym razem 29.07 bierzemy się za sypiącą się 5- pani denystka stwierdziła, że moje zębole lecą z tygodnia na tydzień i jak na początku lipca nie wypatrzyła nic w 5, to teraz już masakra jest- także wracam do picia wapna, bo to nie przelewki...

sex nie jest przyjemny ale postanowiłam pobawić się w Matkę Teresę i jeszcze kilka razy będę się nastrajać, co by Jasiowi "ulżyć", a niech ma chłopina- chociaż wczoraj próbowałam się sama z nas nie śmiać, bo przy tych rozmiarach brzucha odnalezienie "drogi do celu" wyglądało jak zabawa w ciuciubabkę- tak niewygodnie, siak nie dam rady, owak- nie dosięga :-D.

Co do liści malin, to one rzeczywiście wywołują skurcze macicy i przygotowują ją do porodu- można ją pić po 37 tygodniu- to taki stary ludowy sposób.

Ethele- ja zapraszam Cię do mnie na wieś- dam Ci ogródek 200m2 do skoszenia, marchewke mi powyrywasz, pomalujesz sufit w pokoju babci i zobaczsz raz dwa będziesz mieć Olka obok :D

Krzynko- nie przejmuj się, ja też jestem jeszcze w polu z przygotowaniami dla malucha. Ciocia miała mi paczkę przesłać na początku lipca i się ociąga- bez sensu chce czekać do sierpnia- i co? i wyjdzie na to, że wszystko będę musiała kupić sama, a jej paczkę chyba komuś oddam, bo po co mi będą podwójnie buteleczki i srupeczki zalegać ;/

Życzę Wam miłego dnia i idę pakować w końcu torbę do szpitala :)
 
bombusia co ty mi życzysz 3 dzieci:) chociaż mój Michał na pewno by sie nie pogniewał. a co do twoich planów wykorzystania męża to mój tylko czeka kiedy będzie mógł sie do mnie dorwać!

riba ja 8 miesięcy celibatu to nie mam ale jakieś 3 na pewno, wogóle nie mam ochoty na sex a nie mam zamiaru się zmuszać.

ciamajdko super że humor dzis lepiej i że wyjaśniłaś sobie co nie co z przyjaciółką.

krzynka ja tez jeszcze nie mam wózka więc gadam do mojego brzucha że nie ma sie jeszcze spieszyć bo mama musi mu karocę kupić:)a w ogóle to jeszcze mamy malowanie pokoju , chyba w ten weekend.

natka dała mi swój numer telefonu, umówiłyśmy sie że jak do wieczora nie pojawi sie na BB to do niej napisze i da znać co i jak!

ola fajnie że wyniki sie poprawiły!

kolumnea nam tez położna mówiła o tej herbatce z malin że przyspiesza skurcze.

ehtele daj spokój z tymi oknami! poczytaj książkę, umów sie z jakąs koleżanką, kobieto ty się wykończysz.

u nas dziś znów upał, nosa z domu nie wystawiam, wentylator chodzi cały czas!
 
dziewczyny dzisiaj już spoko - wczoraj jakoś tak mi ta opowieść psychikę zryła, że normalnie zaczęłam się bać... a oczywiście wiem, że i tak nie mam wpływu na to kiedy się zacznie i jak będzie wyglądać akcja porodowa.... nie mniej jednak wczorajszy dzień to jakiś horror... jeszcze te bóle... w ogóle jakoś tak mało się u mnie dzieje i może przez to jestem taka skapcaniała - muszę sobie jakieś zadanie wymyślić :) jakąś robotę fizyczną to mi się polepszy...

póki co postanowiłam sobie skubnąć wczoraj skórkę obok paznokcia - wiecie, myślałam że to płatek zrogowaciałej skórki i wyrżnęłam sobie zadzior że mnie cała dłoń teraz boli :p i wkurzam się.. ;);)
 
O boziu dziewczyny , od rana tyle naprodukowałyście. Kurcze jak wy dajcecie rade. A ja bylam taka z siebie dumna że wczoraj tak prawie na bieząco byłam.A dzisiaj znowu o nie:(
Też slyszałam o liściach malin, że mogą przyspieszyć porod i coś tam ulatwiaja ale co nie pamiętam.
Milusia - szacun za odpisanie wszystkim. I współczuje hemoroidow

A odnośnie seksiku, jedyne czego bym sie bala że zaczne plamić po, bo podobno wszystko tam przekrwione i łatwo o pękniecie naczynek . I wtedy boje sie ze zaczne panikowac.
A ja dzisiaj do fryzjera. Troche nielegalnie , ale musze. Mam nadzieje ze jakoś tam wytrzymam
 
Hej!Właśnie skończyłam pranie partii ciuszków-2 wsady pralki,a to jeszcze nie wszystko bo jest też sporo ubrań większych.O matko,dostałam tyle ubrań że dla kilku dzieci by starczyło.A ile jest body na krótki i długi rękaw,chyba bluzeczki będę robić.
U nas troszkę chłodniej,ale o kilka stopni i wietrzyk trochę jest.
 
reklama
Hej dziewuchy :-) w nocy męczył mnie brzuch cosik i w sumie nadal to trwa ale znośnie. Poza tym wstałam trochę chłodu, wstawiłam pranie a tu co? wróciły upały wrr:wściekła/y:

kolumnea mi zabronili pić herbatki z malin, bo właśnie przyśpiesza poród - wywołuje skurcze

fiuufiuu
mamuniu jak Ty na fotelu wytrzymałaś? ja też powinnam iść na kontrol, ale jak pomyśle, że mam przyklejać się do fotela to mi się odechciewa :-p

Ethele sądzę, że Aleksander jak będzie chciał wyskoczyć to wyskoczy i mycie okien nie pomoże :-p
 
Do góry