reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

usnełam... i sie własnie przebudziłam.. wszamałam dwa lody..

ja tez mam te kłucia, ale wczoraj gin powiedział że pozamykane to nie wiem czy te kłucia coś daja.. ale są nieprzyjemne z deka.

ja mam dość lata, wole już zimę ze śniegiem po pas. w każde lato było chłodno ale akurat w to w którym jestem w ciąży przyszła sahara @#$%^!!#$

i pod brzuchem mam jajco, tzn, taka fałdka mi się zrobiła... opadł.. na bank, w pickę jeża... a ja jestem 100 lat za murzynami i brak sił na
co - kol - wiek!
pokazałabym ale mam takie rozstepy:dry:

a na obiadokolację mam kapustkę młodą... mmm:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No po drzemce troche lepiej:p)Dzwoniłam do mojej pani gin jutro 14;15 wizyta
Niuunia-ja dzis tez mam takie kłucia i to nawet jak mały sie nie rusza
kassia181- ale mi smaka zrobilas na taki obiadek mmmmm
Ciamajdka-
J tez mam takie straszne rozstepy ze hej....i tez mam taka luzniejsza skore na dole ze jak przejade reka to tylko roowki same od rozstepow;(



No wyniki moczu juz sa :) wszystko ok nie ma bakterii całe szczeście
 
Ostatnia edycja:
Ojej, dziewczyny, juz sie rozpakowujecie. MAtko i corko. o_O Ale gratki dla Wuzelka!!! :D

Ciamajdko, no rzesz skur***n z tego palanta. Alez sie wscieklam... No jak tak mozna! Trzeba bylo za wczasu jego rodzicow wykastrowac, by nie spodzili takiego imbecyla jak on!!! Matko! Zabilabym takiego gnoja. Rozszarpalabym na strzepy!:wściekła/y:

Wczoraj u mnie lalo cale popoludnie z malymi przerwami. Ale lalo sie niezle. Nie dalo sie jechac szybciej jak 40-50/h. Do tego jakis idiota malo mi w bok nie wjechal - efekt niepatrzenia w lusterka.
A ja wczoraj zaliczylam przypal roku.:zawstydzona/y: Poprosilam brata by mi pomogl wniesc zakupu do domu. No i zapomnialam zamknac jedne drzwi do auta (oczywiscie auto zamknelam zamkiem centralnym). Efekt - przez kilka godzin byly na osciez otwarte (nawet braciak nie zauwazyl, ze sa otwarte, a ze padalo to wylecialo mi z glowy by je zamknac). Na szczescie w ulewe, wiec nikt nie lazil i nic z auta nie zginelo. No ale troche do srodka napadalo (bardziej skapalo z drzewa, pod ktorym stal i przez ktore nie widzialam z okna, ze cos jest nie tak). Ale dzis powtorka z rozrywki z upalami, wiec szybko powinno odparowac. Zauwazyl to dopiero kuzyn, ktory zaparkowal obok a ktory przyjechal by wreczyc zaproszenie na pierwsze urodziny jego dzieci (na ktore chyba nie pojedziemy,b o cholera daleko, no i tego dnia przyjezdza tez moja mama). Glupi ma szczescie, co?
 
ja uciekam, nie wiem czy dzisiaj wejdę jeszcze... muszę niestety załatwić na mieście pewną "cieżka" sprawę za tatę.. miałam to zrobić wczoraj ale cóż..
a później zrobię obiadek, i idę do małego urządzać.. czas najwyższy.



koralowa no to byś brata załatwiła:-D
Luizka super że wyniki dobre:-)

 
Ostatnia edycja:
my właśnie po obiadku, młody czka i kopie po żebrach...ałć

to kłucie to podobno właśnie szyjka...ja jak na razie nie przypominam sobie żebym miała coś takiego.

u nas na szczęście brzuszek bez rozstępów, mam kilka na pupie i z przodu na udach, ale jakoś się tym nie przejmuje. jak ubrałam strój kąpielowy, taki z szorcikami to prawie nie widać. z czasem będą jaśniejsze. smaruje się ziajką na rozstępy,ale prawda taka, że jak mają wyjść to siły nie ma. moja mama ma w identycznych miejscach co ja i zupełnie jasne, że prawie wcale nie widać. a małżonowi nie przeszkadzają bo kocha całe ciałko :)
 
Ciamajdka daj trochę kapustki - jak zwykle smaka robisz :p a te kłucia to chyba już taki urok ciąży
"w każde lato było chłodno ale akurat w to w którym jestem w ciąży przyszła sahara" -jakbym siebie słyszała ;-D

luizka4don to super, że wyniki oki. Ja muszę też zrobić ale nie chce mi się wyłazić w taki upał. Postanowiłam, że w poniedziałek pójde, bo w czwartek wizyta i przy okazji postaram się odwiedzić fryzjera, bo to co mam na głowie to nawet jajecznicy nie przypomina :-D
 
Mi rozstepy pojawily sie w zeszlym tygodniu i z dnia na dzien jest ch coraz wiecej. A smarowalam sie roznymi preparatmi, nawet tymi drogimi pare razy w ciagu dnia. A ze mam tendencje do rozstepow, wiec nic dziwnego, ze mimo smarowania i tak wyszly.

Dziewczyny, chce kupic torebke (prezent urodzinowy od meza; urodziny byly w maju, ale to szczegol...). Ale nie wiem jaka wziac. Mnie sie podoba szara. Maz chcial zamowic czerwona (tez mi sie podoba, ale juz mialam czerwona w krokodyla o odmiennym stylu co prawda ale jednak).
hmred.jpg

img_2866-Edit
 
fajniusia torebka. Szara jest bardziej uniwersalna niż czerwona - choć obie są ładne :-)

deszczu przybywaj! normalnie cycki mi się pocą :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koralowa Ja też bym brała szarą :-) Piękna jest :-)

A Ja właśnie skończyłam prasować, a zaczełam o 11:szok:
Coś mi się wydaje, że Ja w tej ciąży będę chodziła do 42 tyg... Czop mi odszedł ale pomimo mycia okien, wielu godzin na kolanach myjąc podłogi, prasując i robiąc co tylko się da nic się nie zaczyna...
Wiem, że maleńka ma jeszcze czas, ale mi brakuje już sił...
 
Do góry