reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpień 2010

Ojej... takie smutne wiesci...biedna Qwas...ja tu przyszlam radosna bo kupilam pierwsze szmatki dla kruszyny a tu taka wiadomosc:-(od razu mi sie humor popsul...co za niesprawiedliwosc:-(Marc nie czekaj bo nie ma na co...nawet jak Ci powiedza, ze panikujesz to masz prawo bo to Twoje dziecko!
 
reklama
Kasiu widziałam, że w wątku "Lista sierpniówek" napisałaś, że masz termin na 8.08.:) ciekawe czy się sprawdzi:) Ja chciałabym donosić ciążę,,,,,,,
 
qwas- jest mi niesamowicie przykro:(((, ale trzymaj sie i mam nadzieje ze niedlugo dasz znac ze znow jestes w ciazy:)))
Wiem ze trzeba czekac pol roku, ale to szybko minie i nie czekaj dluzej....
Dziewczyny Wy jestescie niesamowite z tym ile tutaj piszecie, wczoraj nie mialam czasu tutaj sie udzielac, troche pracy, goscie no i corka co zajmuje najwiecej wolnego czasu- oczywiscie czytalam Was ale juz dzisiaj jestem do tylu mniej wiecej z powodu roznicy czasu, ale zrobie male porzadki i Biore sie do czytania- mam nadzieje ze cora da mi pozwolenie:))))
 
Tez bym chciala jak kazda z nas ale taka wiadomosc przygnebia bo nigdy niemyslimy, ze to akurat nas spotka:-(ja znow zajadam sie pasztetowka:tak:ale nie moglam sie oprzec:-Dpatrze na mojego szynszyla co wydziwia z nowym pojemniczkiem na pokarm - nie pasuje mu ze jest zawieszony a nie ja zawsze na sciolce:-psmieszne sa zwierzaki:tak:
 
Odpisalam na tamtym wstku ale moze byc i na tym:tak:moze sie spotkamy na porodzie:tak:gdzie sie wybierasz rodzic?
No właśnie stale kombinuję, mam dwie opcje:
- albo do Tychów pobiegnę za moim lekarzem do Specjalistycznego,
- albo jeżeli w Sosnowcu w Szpitalu nr 1 będzie gotowe Centrum Położnictwa to chyba tutaj

Na pewno nie zdecyduję się na Łubinową, miałam plany tam, ale jest kilka czynników przemawiających za nie:)
A ty?

Aga S-78 całkowicie zdaję sobie sprawę z różnicy czasu, ale na pewno nadrobisz, choć dzisiaj nie ma zbyt dobrych wieści:(
 
Ja mam jeden mały dylemat, może wiecie coś na ten temat. Lekarz zabronił nam współżyć dwa tygodnie temu.Ponieważ po sexie wystapiło pojedyncze krwawienie. Jak byłam we wtorek na usg lekarka powiedziała, że już wszystko jets ok, krwiak sie wchłonął i można współżyć. Ale ja ciągle się boję, że może moja macica jest zbyt aktywna, za bardzo się kurczy i może doiść do poronienia. Co o tym myślicie.?


Aluu, w początkowym okresie ciąży można współżyć, ale bez osiągania orgazmu przez partnera. W spermie znajdują się prostaglandyny, które z jednej strony mają działanie przeciwzapalne, a z drugiej strony stymulują macicę do skurczy. Ponadto orgazm osiągany przez kobietę również jest niewskazany, właśnie ze względu na skurcze. Jeszcze miesiąc temu miałam zupełnie inne podejście do tego, ale lekarz usiadł i tłumaczył mi etap po etapie, dlaczego nie.
Za nie:
- skurcze macicy podczas orgazmu kobiety (na początku niewskazane)
- skurcze macicy stymulowane prostaglandynami ze spermy
- masaż piersi, całowanie - wydzielanie okscytocyny, prolaktyny i skurcze macicy....
Tyle wiem na ten temat:)

P.S. Mam nadzieję, że marc szybko powie co i jak

no dlatego najważniejsze, to słuchac własnego organizmu. mi tez sie chciało baaaardzo na poczatku, w ogole nie uwazalismy i szlismy na calośc i było super :)
a teraz mam tak potworne mdłości, że chyba bym puściła na Niego pawia. bleah, juz nie wiem, co robic. nic nie działa, ratuuuunku !!! :((
 
Ja chce zmienic lekarza i mam juz umowiona u Niego wizyte ale dopiero na 26 stycznia i on jest ordynatorem w Tarnowskich Gorach. Kuzynka do niego chodzila w ciazy(tez zmieniala gina) i mowila ze ekstra a szpital jeszcze lepszy:tak:Widzialam wlasnie zdiecie Twojego maluszka - genialne:tak:Podobne do mojego, tylko moje ulozylo sie kapke inaczej:tak:a ile mial cm?
 
reklama
Do góry