reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpień 2010

Krakersiki nie dzialaja?mi zelki pomagaja albo lyczek coli:tak:
Cayra1984 kliknij w moj suwaczek i otworzy Ci sie strona musisz postepowac wg instrukcji ale jest prosta jak bd miala juz gotowy suwaczek musisz skopiowac link ktory jest na dole i potem wkleic w ustawieniach profilu:tak:
 
reklama
Kasiu widziałam, że w wątku "Lista sierpniówek" napisałaś, że masz termin na 8.08.:) ciekawe czy się sprawdzi:) Ja chciałabym donosić ciążę,,,,,,,

a mnie wg wszelkich wyliczen wychodzi 8.08, wiem dokladnie kiedy dzidzius został poczęty, a usg 'powiedzialo' ze 14. zobaczymy, co wykaze nastepne. i nie obrazilabym sie, gdybym urodzila nieco wczesniej ;), zwlaszcza ze sierpniowe dni takie upalne zwykle. no i od pazdziernika na uczelnie.
 
Kasiu miał 23 mm, liczyłam, że będzie większy, bo 22 grudnia miał 13 mm, i liczyłam sobie 1 mm dziennie i doliczyłam się 28 mm na wczoraj, a tu zaskoczenie, że tylko 23 mm. Lekarz powiedział, że to nie komputer:-D i rośnie we własnym tempie.
Kasiu a możesz wstawić zdjęcie swojej kruszynki?

Cayra gratulacje:)
Jeżeli chcesz wstawić suwaczek wejdź ja suwaczki obojętnie jakie i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Na samym końcu wyskoczy Ci kod, który musisz skopiować.
Przechodzisz w ustawienia twojego profilu i tam wchodzisz w sygnaturę i wklejasz ten kod.
 
Ja też boję się upałów:-D:-D Ale zobaczymy, na pewno będę chciała dużo przebywać na powietrzu, po pracy męża i psa pod pachę i wio:)
 
Martuśka85 to nie mam pomyslu...moze ogorki, woda z kausty kiszonej?jakies owoce, warzywa?mnie juz tak mdlosci nie dopadaja ale mam od 3 dni biegunke:zawstydzona/y:i nie umie sobie z nia poradzic...kupilam tabliczke czekolady moze cos pomoze bo nutella nie dziala:-(
Milusia wstawie jak tylko znajde karte do aparatu...bo sie zapodziala i jest lipa:-(Moje Kochanie pewnie ja gdzies dalo:sorry2:Moje malenstwo ma 22mm to ciut mniejsze jest:-D
 
reklama
Martusia na pewno dasz radę, u nas na roku była dziewczyna i właściwie w trakcie egzaminów była w zaawansowanej ciąży, najgorsze jest to, że ona wszystko bardzo przeżywała, plakała, była rozdrażniona. Wszyscy się obawiali o jej zdrowie oprócz wykładowców, którzy chyba jej zazdrościli.
 
Do góry