reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ufffff....jak goraco....pufff jak goraco (a ja jak ta lokomotywa Brzechwy)
Bombusiu z tym sloncem paszol won to sie niezle usmialam:-D:-D
Ciamajdko - gratuluje wynikow...no i szklanki;-)
Duralex - mi tez sie gdzies o oczy\uszy obilo ze jak maluchy czkaja to baaaardzo dobrze bo cwicza przepone do oddychania:tak:
Kasia2506 - mi z takim cisnieniem to kazali od razu na IP jechac dlatego od lat uzywam taki zwykly cisnieniomierz z pompka i rekawem (moja mama to nawet taki rteciowy zabytek ma :p)
Sarka - niezla teoria - potrafie duze ciastko Hit za jednym razem do dziobka wsadzic, moj M juz nie ale brodawki mam male...byly wklesle i teraz wylazly wiec jakos to bedzie:tak:
Ok przyszedl M z pracy i buczy o kompa, przynajmniej sobie manicure zrobie, stopki mam zamowione na srode, bo juz nie daje rady....Dzis na kolacje schabowe bo tesciowej zasmakowalo:szok::-D
A tak wogole to przychaczylam dzisiaj o wage w lazience....dobilam do 80 kg, po czym z usmiechem na ustach poszlam sobie zrobic racuszkow na lancz:rofl2: A co tam.....:)
 
reklama
Ale sobie pospalam , budze sie patrze w okienko a tu slonca nie ma :-D jupi i jest czym oddychac nareszcie i tak chiba na deszczyk sie ma oj zeby popadalo!!!!
Czekam na M bo w pracy do 20 i od razu jedzeimy jeszcze gdzies girki pomoczyc.

Riba no wlasnie u mnie w szpitalu w piatki mozna zawsze sie zameldowac, tylko jak widac trzeba miec szczescie :sorry2: jakies babyboom chyba czy cus:-D
 
Fiuu mnie jak dopadła ostatnio ochota na "nie wiem na co" to wymyśliłam w końcu naleśnika giganta, ale niestety serwują je baaardzo daleko ode mnie, bo w Bieszczadach... nalesniki1.jpg
Nie wiem jak oni je robią... przypominają bardziej racuchy niż naleśniki.. Jedno jest pewne są WYPASIONE :-D Na zdjęciu tego nie widać, ale naprawdę są gigantyczne - M i ja nie daliśmy rady zjeść całego :sorry2:

Na szczęście zwykłe naleśniki, tylko grubsze i na większej ilości tłuszczu też zaspokoiły chętkę :cool2: A M jak się zajadał.. on to ma dobrze ze mną w tej ciąży :-D


Kurde... i znów nabrałam ochoty na takie naleśniki :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
okazało się, że miałam ochotę na dżem malinowy :D no musiałam wsiąść w samochód i połązić między półkami, żeby znaleźć TEN jedyny i wyjątkowy produkt :)

naleśnik wygląda boooosko. Niemniej na mnie już nie działa, bo się zasłodziłam. I git.
 
polianno, kolumnea, riba, lea28, olu cóż... łączę się w bólu i kryzysie ciążowo - hormonalnym i rozumiem...:-):-)

Co do humorów i niepewności, załamań - ja to bym się martwiła, gdybyście pisały - a co to takiego, to tylko dziecko, pff, nic trudnego, pff, w ogóle się nie przejmuję. Chcecie być najlepszymi mamusiami na świecie, a jeszcze nie wiecie co Was czeka - pierworódki odkryją całkiem nowy świat, a mamy kolejnych pociech będą musiały kolejny raz reorganizować swoją, często starannie i długo układaną, rzeczywistość - to wcale nie jest proste! Nawet jeśli na końcu ze zdziwieniem stwierdzimy - o, udało, po co mi było się martwić...
Dacie radę na pewno, a zawsze macie siebie tutaj, żeby ciężar zrzucić i problemy rozwiązać, albo chociaż poplotkować.

A teraz zjem kukurydzę.

Aaaa, pani mi jakaś przewidziała, że za tydzień będę miała dziecko na rękach.o.


DUŻO ZDRÓWKA I RADOŚCI ZYCZĘ.

świetnie powiedziane:tak:

navijka hmmm u mnie również próba przytulanek zakończyła się fiaskiem:sorry2:

monika8112 to szybciutko na allegro sobie zamów - problemu z rozmiarem nie będzie a w ciągu dwóch dni powinien dojść...

kasia2506 mam nadzieję, że Małgosia jednak główką w dół:sorry2:

Ciamajdko gratuluję wyników:-D

duralex kobitko podziwiam - okna w taką pogodę SZOK:szok::szok:
 
ehtele własnie przejżałam allegro ale boje się zamówić bo czasem bedzie za mały albo za duży, jutro został mi jeszcze jeden sklep w którym nie byłam to może będę miała szczęście.dziewczyny którym brakuja jeszcze kosmetyki dla dzieci jak macie rossmana w poblizu to są fajne promocje na nivea i johnsona, a w tesco są pieluchy hugies giga paki za 49 zł.
koleżanka dzwoniła mi że mam do odbioru towar z apteki DOZ więc się cieszę bo już jestem przy końcu.

ciamajdko cieszę sie że twoje wyniki są ok:)

fiuufiuu ale masz zachcianki:) ja za to uwielbiam dżem brzoskwiniowy!
 
Ja zmieniam zdanie co do sklepu www.biustonoszedokarmienia.pl - już chciałam oddać stanik bo wydawał mi się ybzt ciasny i niewygodny a po godzince noszenia bardzo ładnie się dopasował. Jeśli karmienie dojdzie do skutku to kupię sobie jeszcze jakiś...
 
j
mam pytanie do mam :)
kiedyś słyszałam, ze kobieta z dużymi brodawkami moze miec problem z karmieniem dziecka. Jak to jest mi w ciąży brodawki mega urosły ogólnie cyc mi się powiększył i zastanawiam się czy mały da rade ssac takie gigant brodawy :p

Ja bym sie nie przejmowała.
Z synkiem w ciązy baaardzo urosły,wręcz ogromniaste zrobiły sie brodawki i otoczka,a synek nie mial ŻADNEGO problemu ,by pic mleczko.Pieknie otwierał dziobek i brodawki sutkowe sie miesciły w jego malenkiej buziuni.
Teraz mam tak samo i wiem,ze nie ma to wpływu u mnie na karmienie.Ale to pewnie sprawa insywidualna.
 
reklama
Lea A co to za zameldowanie się w szpitalu?? Tak trzeba zrobić? O co chodzi??

Kassia181 Brawa za wytrzymałość:-) Nie wiem z kąd wzięłaś siłę na porządki, bo Ja teraz topię się nawet przy wycieraniu kurzy, a co dopiero deska do prasowania :szok:

Ciamajda gratuluje udanych wyników :-)

Duralex Przyjdź do mnie ja Cię wkur... - okna czekają :-D:-D:-D

A Ja dzisiaj miałam super dzień/ nie licząc tych okropnych upałów...

Poszłam do koleżanki na kawę- takiej z którą nie miałam kontaktu od lat, ale ostatni się spotkałyśmy pod moim osiedlem i mnie zaprosiła :-) Przyszłam do Niej, a Ona od razu że ma dla mnie ciuszki, bo Ona ma roczną córeczkę... Wyciągnęła 4 wielkie kartony ciuszki od 0-12mc zaczęłyśmy przepierać i okazało się, że jej teściowa powysyłała jej super ciuszki ze stanów, aż mi szczęka opadała przy niektórych rzeczach, a Ona chciała je oddać za darmo:szok:...
Wybrałam strasznie dużo tych ciuszków dużą reklamówkę ciuszków 3-9mc i trzy reklamówki 9-12 mc... W tym super kombinezony i kurtki na zimę, buciki, jeansy z levisa itd... Ale uznałam, że za darmo to nie wezmę więc spytałam się z 20razy ile za ne chce, Ona cały czas że nic... Tyle rzeczy w stanie rewelacyjnym, a Ona nic nie chce... Ale naciskałam, że nie mogę za darmo to na odczepnego mówi dobra to dasz stówkę to będę miała na pampersy :-D

A teraz się obudziłam po obiadowej drzemce i pewnie zasnę po 1-2 nad ranem :-D

Chłodnej nocy dziewczyny :-)
 
Do góry