reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

reklama
wow milusia - zaskoczyłaś mnie... INTUBOWAŁAŚ???? :szok::szok::szok: szok ;-)
zostaniesz naszą nadworną doktorką :-) doradź coś na trądzik ciążowy, bo plecy niedlugo zamienią mi się w tarkę do warzyw :sorry2:
Marulka niestety z trądzikiem w ciąży to jest taka walka z wiatrakami, później w grę wchodzą inne hormony i powinno być lepiej, ale na razie praktycznie nie da się nic zrobić.
Gdybyś nie była w ciąży wysłałabym Cię na zabieg z kwasami, od razu poczulabyś różnicę, na razie bardzo pomocny może okazać się zwykły peeling z olejkiem eterycznym - grejpfrutowym.

Zmieszaj 3 łyżki cukru z kilkoma kroplami olejku i wodą, tak żeby powstała papka, taką mieszaninę niech ktoś wciera w Twoje plecki przez minutkę. Zobaczysz, że się poprawią, olejek działa antyseptycznie, a cukier jako peeling odblokowuje zarośnięte łojem ze zrogowaciałą skórą - gruczoły łojowe, przez co łój nie gromadzi się w gruczole i nie jest rozkładany przez bakterie.
O trądziku mogłabym pisać godzinami, ale zaufaj mi taka mieszanka będzie dobra.

Jejciu nadal mi smutno z powodu qwas, ale wierzę, że niebawem będzie chwalić się kolejnym poczęciem..... Aż pół roku?? Standard to trzy miesiące.....

I niech Ehtele się odezwie, bo umrę na zawał
 
Ostatnia edycja:
Marulka niestety z trądzikiem w ciąży to jest taka walka z wiatrakami, później w grę wchodzą inne hormony i powinno być lepiej, ale na razie praktycznie nie da się nic zrobić.
Gdybyś nie była w ciąży wysłałabym Cię na zabieg z kwasami, od razu poczulabyś różnicę, na razie bardzo pomocny może okazać się zwykły peeling z olejkiem eterycznym - grejpfrutowym.

Zmieszaj 3 łyżki cukru z kilkoma kroplami olejku i wodą, tak żeby powstała papka, taką mieszaninę niech ktoś wciera w Twoje plecki przez minutkę. Zobaczysz, że się poprawią, olejek działa antyseptycznie, a cukier jako peeling odblokowuje zarośnięte łojem ze zrogowaciałą skórą - gruczoły łojowe, przez co łój nie gromadzi się w gruczole i nie jest rozkładany przez bakterie.
O trądziku mogłabym pisać godzinami, ale zaufaj mi taka mieszanka będzie dobra.

Jejciu nadal mi smutno z powodu qwas, ale wierzę, że niebawem będzie chwalić się kolejnym poczęciem..... Aż pół roku?? Standard to trzy miesiące.....

I niech Ehtele się odezwie, bo umrę na zawał

takie wiadomości są okropnie przytłaczające.... mi też jakoś ciężko...

a na zabiegach kwasami byłam kiedyś kiedyś - bo miałam blizny po trądziku młodzieńczym - nie jakieś konkretne ale jednak widoczne i kosmetyczka zaproponowala mi, akurat była zima więc fajnie, bo to nie można ostrego słońca zażywać - efekt jest super... w pierwszej ciąży nie miałam aż takich problemów jak teraz, bo i twarz i plecy mi obsypuje drobnymi syfkami..... za to po pierwszej ciąży dramatycznie mi włosy wypadły.... ehhh uroki :sorry2:
 
az zaczynam sie martwić tym, że sie wlasciwie nie martwie. jakos tak jestem dobrej myśli poki co. moze dlatego, ze mam typowe objawy i zero jakichkolwiek plamień czy bóli podbrzusza, ktore wczesniej troche były.
 
Marulka, a kiedy ty masz USG?
Martuśka, nie przejmuj się, ja na początku też miałam bardzo silne bóle podbrzusza, obecnie raz na tydzień chwyci mnie silny skurcz, wówczas (ze względu na strach o dzidziulka) wcinam no-spę.
 
idę 13. stycznia.... już jedno mialam przed sylwestrem,ciąża była widoczna ale nie tak ładnie ;-) 13 idę ostatni raz do dziadka, bo robił mi cytologię i później mykam do mojego gina - on ma lepszy sprzęt:-D
 
dziewczyny ten ból jest nie do wytrzymania chyba pojade do szpitala:-(
strasznie mam jakieś skurcze w dole brzucha:/
 
reklama
jedz, i to jak najszybciej! nie ma na co czekac, lepiej dmuchac na zimne. nie powinno tak bolec na tym etapie. moze to zwykly np. stres albo niestrawnosc, ale lepiej sie upewnic
 
Do góry