reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010


Olu_pomarzyć o takim porodzie fajna rzecz...:tak: ale ja tam w totka nigdy nie wygrałam, także nie liczę na szczęście w tym temacie, chociaż mam nadzieję, nie powiem...:-p a farsz był dobry w tych gołąbkach? może zalezy na jakim ogniu, nastepnym razem bym krócej je pitrasiła:tak: ale ze mnie kucharka jak z koziej d** trąba...
sierpien8 to może Cie uspokoję tak jak Ty mnie uspokoiłaś swoim postem.. drętwieje mi prawa cała ręka od barku, często...a w palcach to w nocy czuję jakby mi je ktoś porozciągał w stawach, ból. co do kłucia podejrzewam że ma je każda... no niemiłe uczucie.. a co do aktywności to właśnie moja też jakoś się "ślimaczy" w brzuszku, dopóki czuję czkawkę to się nie martwię, ale zauważyłam wielka różnicę w częstotliwości i sile ruchów...
Lea28 ja kupiłam Ziaję, ale używam jej od lat i nie chce zmieniać za bardzo... tylko teraz kupiłam takie nowości z dozownikiem, fajna jest... dokupię tantum rosa kilka saszetek i przede wszystkim mam mydło Biały Jeleń ale w kostce bo coś nie ufam temu w płynie.
marulka a ode mnie bicia nie dostaniesz, bo ja tez uwielbiam malować.. tylko nie miałam okazji malować jeszcze drewna... ale zapach jak najbardziej mi odpowiada..a w ciazy to w ogóle mogłabym siedzieć np w sklepie motoryzacyjnym i wąchać opony:-D więc widzę że też się zorganizowałaś do prania i prasowania. kurcze ciekawe jak bolą bóle z krzyża... chyba wolałabym nie wiedzieć co?
monisia od miesięcy mnie zastanawia co Ty pijesz w tym kubku?????:cool2:

dziewczyny ja mam nadzieję że "gościu" skończy mi ten remont zanim urodzę i nie będę musiała się zginać z brzuchem żeby pocałować własne stopy:-D:-D:-D widzę że jesteście bardzo ciekawe jak ja to zrobię:-D

T. polazł do pracy, ja czekam na babcię.. wczoraj fajnie spędziliśmy wieczór, gadalismy do 2,40 nad ranem:tak: więc efekt tego taki że T. zawinął wory spod oczu na plecy i poszedł a ja wyspana az dziw, ale zbierze mnie spanie na bank do godz 12...

obaliłam już jednego Pinokio. Ale trzeba zjeść jakieś normalne śniadanie, ale tak mi się nie chce zrobić że łojezu.. ja to bym mogła ostatnio nie jeść. W ogóle to w ciąży miałam może jakiś miesięczny zryw apetytu że jadłam wszystko i to w potrójnych ilościach.. teraz? nic... pije z 5 litrów dziennie, woda idzie jak.. woda:-D:-D

dzisiaj ostatni wykład w szkole rodzenia: połóg... nie wiem czy wydadzą dziś certyfikaty i czy dzis zwiedzimy porodówe, bo w poniedziałek jeszcze są ćwiczenia.. ale mam nadzieję że już skończą, bo jakoś mnie nie ciągnie tam chodzić. wszystko co mówią jest dla mnie oczywiste, jedyna korzyść to taka że może położne będą mnie kojarzyć.

miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ciamajdko ja ból porodowy odczuwałam jako skurcz typowy dla bardzo bolesnej @ bardzo silny przez ok 30 sekund, później puszczający tak że do kupy trwał ok 1 minuty i później odpoczynek... ból z krzyża to do tego jeszcze skurcz taki jak ból jelit przy sraczce, ale idący z pleców.... dla mnie o 100 razy bardziej uciążliwy i trudny do zniesienia... pozostaje uczyć się koncentrować na liczeniu, albo oddychaniu :|

do pomalowania została jeszcze jedna "ścianka" pergoli.. kusi mnie ogromnie ale Angelo nie pozwolił..
 
Witajcie babeczki;-)

Dość mam tego lenistwa - wstawanie z rana - mycie - śniadanie - kawka i komp:sorry2: Ja po prostu chcę już się zająć moim Olkiem...

tygrysiatko trzymamy kciuki:-)

monika8112 nawet jak posiedzisz dłużej w szpitalu to będziesz mieć swoje maleństwo obok siebie - więc głowa do góry na pewno nie będzie tak źle:-)

Ola_ ja chcę takiego porodu:tak::tak::tak: po prostu bajka...

Lea28 ja kupiłam lactacyd...jest tańszy od tantum rosa...
No i już pogodzić mi się:-):-) nie można tak długo złościć się na siebie...:-p

marulka to chyba wicie gniazda;-);-) Więc sprzątaj, maluj tylko z maseczką hehheh:-)
Ciamajdko z rana lody:szok::-D no niezła jesteś...czas coś pożywnego zjeść:-)
 
juz jem nektarynki:-) zdrowo... i jagodnika.
marulka to nie wiem co gorsze, czy miesiączkowy (znam najgorsze takie bóle) czy ten sraczkowy :)-D), ten też ogólnie jest makabryczny... ale skoro mam porównanie to już sie tak nie boje, bo myślałam że to jest ból który do niczego nie mozna porównać i obawiałam się że nie dam rady.. ale tak to spoko, przygotuje sie psychicznie i jazda!!!!!!!!

babcia przyszła, chyba ją odwiozę bo autobus ma dopiero o 14, nie wytrzymam tak długo..:sorry2:
 
Przywitam się i ja w ten słoneczny piątek
Wstałam razem z mężem, zjedliśmy razem śniadanko, wstawiłam pranie i chyba zabiorę się w końcu za porządki w szafce z papierami - nie lubię tego dziadostwa przeglądać i segregować ale kiedyś trzeba:sorry2: A to jakoś samo się mnoży.
Ola_ - no nie powiem, poród marzenie, wszystkie byśmy chciały ale to pewnie jak wygrana w lotto:baffled: my nawet 3 nie możemy trafić:confused:
Lea28 - ja kupię kilka saszetek tantum rosa, ewentualnie wspomagająco mydło biały jeleń bo taniutkie;-) a skoro może pomóc to czemu nie
Sierpnień8 - jeśli chodzi o ruchy to mój jest bardzo aktywny ale są to inne ruchy niż wcześniej, nie ma tradycyjnych kopniaków tylko jest właśnie wypinanie się, przeciąganie, wędrowanie, przesuwanie ręką lub nogą, generalnie młody ma chyba owsiki w d... bo czasami przesadza:-p ale wolę tak bo przynajmniej wiem że jest ok, ale ma też spokojniejsze momenty - choć mało
Ciamajdko - cierpliwości z babcią ;-)
 
witam się również ja
wczoraj na wieczór wzięłam ten specyfik, który kupiłam na zgage i standardowo ***** pomógł więc się w nocy nażarłam jogurtu wypiłam pół kartonika mleka i przeszło:-p boze normalnie bym spała, gdyby nie mój mąż, który postanowił grać w piłkę nozną i mi z główki w plecy przyłozył bo leżał zamiast pionowo to poziomo i jeszcze sie na mnie wydarł, ze sie wciskam na niego:confused: a ja biedna nie dosc , ze na wpół siedząco to jescze z brzuchem na koncu łóżka leże jak mu piznęłam w ten leb to od razu sie obudził - patrzy na nie i mowi co sie stało?? A ja mu patrz kuźwa jak śpisz?? i zaczął mnie pzrepraszac:sorry2: a efektem jest moje niewyspanie i ból głowy czyli standardzik

pajko pocieszać mnie nie musisz wiem czym to śmierdzi, pracuję w szpitalu więc jak poszłam do niego po ta recepte to od razu mu powiedziałam że wiem że nie za bardzo są szanse na wyleczenie całkowiete, chociaż mówi że ja mam tylko 1 plusik to jest mało czegos tam nie pamietam...powiedział mi to samo co tobie o ile dobrze pamiętam że przy porodzie też mi podadza antybiotyk osłonowo no i mały będzie też musiał dostać antybiotyk od pediatry i będa musieli mu zrobic badania czy go zaraziłam czy nie.ogólnie stwierdził że nie jest to przeciw wskazanie do sn ale pewnie wiąże sie to z dłuższym pobytem w szpitalu czego nie zniosę:(

no mnie tez czeka dłuzszy pobyt damy radę ;-)

Witam dziewczynki:-)

Chciałam się z Wami przywitać.
U mnie doszedł od dwóch tygodni nowy problem ciążowy, cały czas czuję odrętwienie trzech środkowych palców w prawej ręce, a po nocy nie mogę ich zgiąć.
W ogóle prawa noga też mi bardziej puchnie niż lewa.:confused:
Dzisiaj jadę po wyniki z posiewu.
I jeszcze mnie martwi fakt że mała znacznie obniżyła swoją aktywność.
Aha macie też kłucia tak jakby w pochwie.To jest uczucie jakby ktoś od wewnątrz wbijał igłę, szybko to mija ale mam to od dwóch dni zwłaszcza wieczoerm:confused:
Mam wizytę we wtorek, niemogę się już doczekać.


Miłego dnia i gratuluję udanych wizyt;)



Pajka mnie w pierwszej ciąży męczyła bardzo zgaga, nic nie pomagało.Ale za to synek urodził się z bujną czarną czuprynką;)
Milusia ja takich oznak wdzięczności za dobrze zrobiony zastrzyk nie miałam;)

a magnez łyka?
moją mame jak była ze mną w ciąży bardzo męczyła zgaga przez 8 miesięcy ai tez mowili, ze dziecko bedzie miało włosy a jam łysa się urodziłam:-pchyba nie ma reguły :-p

juz jem nektarynki:-) zdrowo... i jagodnika.
marulka to nie wiem co gorsze, czy miesiączkowy (znam najgorsze takie bóle) czy ten sraczkowy :)-D), ten też ogólnie jest makabryczny... ale skoro mam porównanie to już sie tak nie boje, bo myślałam że to jest ból który do niczego nie mozna porównać i obawiałam się że nie dam rady.. ale tak to spoko, przygotuje sie psychicznie i jazda!!!!!!!!

babcia przyszła, chyba ją odwiozę bo autobus ma dopiero o 14, nie wytrzymam tak długo..:sorry2:

pyszne nektarynki :p musze dzisiaj cos zakupic

no i od wczoraj mam bóle brzucha jak na @ miałam przez całą noc i brzuch mi sie stawia - mysle, ze to są te skurcze, ale nie są one regularne

jutro mam wizytę :p
e035.gif
banana.gif
zobacze Sebusia
jupi.gif
 
no Pajeczko trzymam kciuki za jutro:p

A Izunia w szpitalu (dopiero przeczytałam na gorącej linii)- Wracaj do nas szybko - wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
ciamajdko ja też jestem ekspertem w dziedzinie bólu miesiączkowego i powiem, że porodowy jest LEPSZY - bo jest reguła - trwa określoną ilość czasu później czujesz jak puszcza i odpoczynek... choćby minuta ulgi pomiędzy skurczami to jest lepsza perspektywa niż jak ja nie raz miewałam przy miesiączce... ojjj wiem co to znaczy. A te z krzyża... trudniej znieść po prostu ale też są regularne i też jest przerwa.
 
ciamajdko ja ogólnie to jestem herbaciara:0 jak ide spać to wypijam ze 3 i jeszcze kubek zawsze stał przy łózku ze zrobiona w razie wu na noc. teraz jakoś odechciało mi sie pic na noc, więc może dlatego mam rzadsze spacerki do łazienki:)

a na babcie się nie nerwuj!

pati ja u nas w domu tez jestem ta papierkowa, mój mąz to wogóle nie wiem w jakim świecie żyje, jak przychodzą do niego z zus-u jakieś dokumenty albo z innych instytucji to każe mi czytac i prosi o streszczenie:)

marulko podziwiam, masz jeszcze siły? ja gdyby nie ten ból podbrzusza od paru dni to też bym sobie aktywniej spędziła dni, ale niestety nie daje rady.

duralex jak znajde chwilkę to przepiszę wniosek o macierzyński na wątku założonym przez ehtele:)
 
reklama
No już dawno Izunia w szpitalu...

Pajko:-D i weź tu się z dzieckiem do łóżka połóż jak faceci tacy nieuważni... świetnie to opisałaś! aha i powodzenia oczywiście:)
Marulka pocieszyłas mnie, naprawdę.. to chociaż wiem co to za ból to jak go już znam to dam sobie z nim radę... nie boje się, tralalalala:tak:
 
Do góry