reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

inkaaa4, marulka świetnie że widziałyście już serduszka :)

Właśnie weszłam na stronę klinki gdzie mają usg 3d i 4d...jejku jak chciałabym już moją dzidziulkę oglądać na takich zdjęciach.
 
reklama
powiem Ci, ze ja raczej na 3 d sie nie zdecyduje chyba ze moja lekarka bedzie widziała wskazania do jego zrobienia.

Marulka mysle, ze wszystkiego sie dowiem za 3 tyg wtedy bede miala 11 tc wiec zobaczymy co zrobi na razie mam badania krwi i siuisu
 
inkaaa4, marulka świetnie że widziałyście już serduszka :)

Właśnie weszłam na stronę klinki gdzie mają usg 3d i 4d...jejku jak chciałabym już moją dzidziulkę oglądać na takich zdjęciach.

ja jestem w drugiej ciąży i jeszcze nie widziałam tego serduszka ;-) widziałam tylko mojego dwuletniego synka w poprzedniej ciąży :-)
a usg 3d też się nie mogę doczekać.......... a co tam - nawet zwykłego nie mogę się doczekać - i to w pierwszej ciąży też przerobiłam :-p
 
nie mam pojęcia, mój bierze chyba tyle ile za zwykłą wizytę, czyli nie mało bo 100 zł....

w przyszłym tyg. idę ostatni raz do tego mojego nieszczęsnego dziadka - on nie ma takiego sprzętu...

żegnam się kobiecinki, maużon powrócił z pracy to wiecie - muszę go poniańczyć :-) miłego popołudnia! bez mdłości!
 
Ja znalazłam taką ofertę: USG 2D + 3D + 4D (obraz przestrzenny płodu w czasie rzeczywistym z nagraniem na płytę DVD) 150 zł.
Mój lekarz za zwykłe usg bierze 100zł, więc jakiejś wielkiej różnicy nie ma.
 
moze Qwas pojechała do szpitala i ją tam zatrzymali

a wczoraj lekarka mi tłumaczyła dlaczego w ciazy nie mozna brac gorących kąpieli b podobno moze sie tam wszystko poodlepiac i dojsc do poronienia i jakos wzięłam sobie to do serca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry